Rüyalarınızın günlüğünü tutmuş olmayı ister miydiniz?

bugüne kadar gün gün rüyalarınızın yer aldığı bir günlük arşiviniz olsun ister miydiniz?15'nci yaşınız süresince gördüğünüz rüyaları açıp bugün okumak...

0|0
24|16

En İyi Kız Görüşü

• deliliğin kitabı olurdu sanırım... Absürd rüyalar görürüm hep, %90 yorum aynıdır: toto açık kalmış galiba :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• bende hatırlamıyorum ama çok etkilendiğim rüyaları da unutmuyorum rüyayı görüp kalktığımda hatırlıyorum gece ama sabah uyandığımda aklımdan tamamen siliniyor.mesela on yaşındayken kendi geleceğimi görmüştüm unutmadım saçlarımı siyaha boyatmışım uzun dalgalı saçlarım var 19 yaşındayım aynen öyleyim o rüyayı gördüğümden yaptığımı düşünmeyin tabi:):)

0|0
    0|0
  • ben bazen berrak rüya görüyorum link şu zamana kadar bır kac tane etkısınde kaldıgım oldu onları yazdım yıne olursa yıne yazıcam...

0|0
    0|0
  • arada çok karıştığında tutuyorum.kendi kendine psikanaliz boktur lakin.rüyalardaki şahıslar benim üstüme kart atmaya başladılar.koz ben değilim artık.ele geçirecekler beni.koma da belki böyle oluyordur ya da sembolik şizofreni.on beş yaşımdakiler yok yalnız on dokuzdum psikanalize başladığımda.

0|0
    0|0
  • gece uyanıp rüyalarını yazan bir arkadaşım vardı, tuhaf da olsa bence harika bir şey.

ne zaman anlatmaya ya da yazmaya kalksam rüya aniden hatırımdan gider...

0|0
    0|0
  • Ben Günlüklerime ilginç olanları yazıyorum zaten 15 yıldır...

0|0
    0|0
  • Keske yazsaydmm smdii aklıma yattı bu fikirr..

0|0
    0|0
  • düşündüm ama tutmadım. aman adı üstünde rüya açıp okusam nolcak okumasam nolcak :)

0|0
    0|0
  • hayır istemezdim.

0|0
    0|0
  • Ne kadar çabalarsanız çabalayın rüyanızın nasıl başladığını hatırlayamazmışsınız. Bilimsel.

0|0
    0|0
  • Ben bazen gece uyanıp yazıyorum öyle unutmayayım diye. Hatta şarkı sözü falan yazıyorum rüyamda, o an muhteşemmiş gibi geliyor, sabah buruşturup atıyorum :)

0|0
    0|0
  • bi ara tutardım :(

0|0
    0|0
  • Oww keske, dizi cekerdik..

0|0
    0|0
  • genelde kalktım da hatırlamıyorum ki :))

0|0
    0|0
  • guzel

0|0
    0|0
  • mükemmel olurdu

0|0
    0|0
  • Gerek yok çok çünkü önemli rüyalarım hep aklımda oluyor..

0|0
    0|0
  • normal gunlugume benzerdi cunku gordugum ruyalar bi şekilde gercekleşiyo

0|0
    0|0
  • bunu dün düşünmüştüm. dedim acaba rüyalarımı bir yere not mu alsam falan filan ama kim uğraşacak.

0|0
    0|0
  • aslında düşündüm ama uygulamadım.

0|0
    0|0
  • hayır asla

0|0
    0|0
  • benim varrrr

0|0
    0|0
  • 1 kadın 1 erkeği mi izledin baba :D

tutmadım hiç düşünmedim gerek duymuyorum.

0|0
    0|0
  • tuttum ve çok pişman oldum. 2-3 defter dolmuştu. insanın duyguları içinde fazla biriktirmesi zaten kötü-yani sürekli geçmişi düşünmesi- , rüyaları sürekli hatırlamak ve unutmamak da aynı bunun gibi, gerçekten kötü bir etki bırakıyor. çünkü hepsi güzel değil, bazıları rahatsız edici. sürekli hatırlamak insanı paranoyak yapabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ruya gormuyorum ki gunluk tutayim

cok az gorurum O Gordugum ruyalar da uyandigimda zaten unutmus oluyorum :)

0|0
    0|0
  • tutmuş olsaydım zannedersem 10 ciltlik bir ansiklopedi olmuştu rüyaalarım :)

0|0
    0|0
  • bu rüya tabirlerine inananların genelde yaptığı ve sıradışı şekilde gerçekleri yada olabilecekleri öngöre bilme şeklidir bu şekilde bir çok mucite ilham vermiştir bu kaynağın adıda bilinçaltı dır şuanda üzerinizde bulunan kıyafetleri yapan makinarın babasını yani ilk dikiş makinasını bulan insan makinanın son parçasını yani dikiş iğnesini bu şekilde bulmuştur

Not uyku sersemliğine napıcam ben elimde kağıt kalem vur kafayı zıbar :))

0|0
    0|0
  • Tabikide..Ruh bilinçaltı bütün dünyam orda saklı derinlerde..

Sembol değişikliklerine bakardır.Değişimi farkederdim. Belki de hala değişmediğimi.

0|0
    0|0
  • Rüyalar özel şeylerdir aslında. Günlükte bile yazamayacağımız kadar özel. Onları somut hale getirmek başkalarının eline geçince koz demektir.

0|0
    0|0
  • Valla ne yalan söyliyim her gün 2-3 rüya görürüm %60 kadar uyandığımda aklımda kalıyo keşke film yada dizi yapılabilse bilim kurgu dünyasını yıkar geçerdim heralde :)

0|0
    0|0
  • çok ilginç bir fikir

0|0
    0|0
  • Aslaa kafayı yerdim okudukça :O

0|0
    0|0
  • bi hatırlasam :D

0|0
    0|0
  • şahhane olurdu aslında.

0|0
    0|0
  • ben istemezdim çok kötü rüyalar gördügüm oldu yani birinin eline geçerse tehlikeli olabilir :))

0|0
    0|0
  • keşke yapsaydım diyelim diye sorulmuş bir soru :)

0|0
    0|0
  • İstemezdim bu defter çok çirkin bir defter olurdu

0|0
    0|0
  • benim ruya gunlugum soyle olurdu:

ruya gorulduysa bile hatirlanmiyor... dit dit dit...

0|0
    0|0
  • yooo hiç öyle bir derdim olmadı

0|0
    0|0
  • Ben tutuyorum. Günlük yazarken rüyalarımı da yazıyorum. Bazen ses kaydı alıyorum falan filan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...