Sporcu arkadaşlar yardım spora başlamayı düşünüyorum?

Boyum 1.70 kilom 87. Ben hem dövüş sporları öğrenmek istiyorum hem de vücudum biraz da olsa şekil alsın istiyorum. Aşırı kaslı bodyci vücudu gibi olsun istemiyorum ama şekil alsın istiyorum. Spordan anlayan arkadaşlar özellikle bana bir yol haritası çizerse sevinirim. Sizce hem dövüş sporu hem fitness/vücut geliştirme tarzı sporlar eş zamanlı yürütülebilir mi? D. şşak geçmeye çalışanlar olursa küfür ederim baştan söylemesi

Güncellemeler:
Sağolun arkadaşlar çok yardımcı oldunuz. g. tümdeki kılları almak istiyorum diye soru açsam 500 cevap alırdım heralde :) 3 kişi yazmış bu nedir ya

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Boks candır ankaradaysan çok sağlam yerler var tanıdıktan

0|0
    0|0
    • Hacı yüzücü vücudu, fitnessçı vücudu, badici vücudu diye bir şey var ama boksör vücudu diye bir şey yok onu nasıl yapacağız. Ankara'dayım evet :)

• 4 xper olup cinselliğe yorum yapacan di mi çakalll :D

• Yok la napam sapıkların konularını ben kafa dağıtıyom cokta tınnn:D

Kızlar Ne Diyor 1

• bence abartmadan spor yapmalısın. vücut geliştirme spor değil.

0|0
    0|0
    • Öyle diyorsunuz ama sonra vücudu güzel olan erkek oldu mu bizden 10-0 önde oluyor :)

• bence sağlığını düşün sadece:D

• Tamam şişman olmazsam da şişmanlığa çok yakın bir kilodayım bu da sağlığımı düşünmek olacak güzel ablam :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Ayni aynda bu sporlar agir gele bilir oncelikle boyun kisa kilonda fazla body yapmayi dusunuyorsan nasil beslenmen nasil calismam gerektigini ozet gecerim

0|0
    0|0
    • Tamam olur. Boyum neden kısa? Kaç olması gerekiyor body yapmak için anlamadım ki?

• Çok sağol kardeşim. Tipin de çok iyi bu arada iyi vücut da yapmışsın. Ama ben boydan kaybediyorum işte

• fizigini duzekttinmi bisey olmaz bana mesaj at sana program yollayim

• bence fızık onemlıdır, body yap bir salona filan gitmelisin dostum, öz güvenin tavan yapar..
    dövüş sporları içinse sana tavsiyem türkiye şartlarında box veya kıng box..
    ikisini yürütmek sana kalmıs..

0|0
    0|0
    • Sen spor yapıyor musun hacı

• Anladım dostum sağolasın

• Full contact karate :) olabilir

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirmek için bir spora yazıl. Ayrıca hareketli biriysen ki ben öyleyim Wing Chun öneririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...