Kızların "ayrılınca" girdiği karakter.. neden ?

Malum bilirsiniz, uzun bir ilişki yaşarsınız, yersiniz, içersiniz, deliler gibi sevişirsiniz, 2 dk birbirinizden ayrı düşün telefonlarınıza saldırırsınız, sabahlara kadar konuşursunuz, işi abartır, telefonda seks bile yaparsınız.

Oldu - bitti ..vs derken, bir bakmışsınız ayrılmışsınız. İlişkiniz bitmiş..

Erkeğin vefakarlığı, merakı, ağır basarken.. Erkek devamlı merak ederken, Kadın öyle bir ruh haline girmiştir ki, sanki aylarca/yıllarca seviştiği adam yok olmuş, karşısında bir işçi, bir hizmetli var gibi davranır.

Konuşma tarzı değişir, davranışları aptallaşır bir tuhaf olur.

Seviştiğiniz kadın uçmuş gitmiş, karşınızda bir el/yabancı olmuştur..

Hele ki kadın; sevip, sevişecek birisini bulmuşsa.. vay halinize. Dünyanın en rezil adamısınız. Tüm geçmişini 2 dk da silip atar. Ve arkanızdan devamlı size küfür ediyordur.

Neden kızlar?

Neden bu şekilde davranıyorsunuz, canınızı veriyorsunuz, ruhunuzu veriyorsunuz, bedeninizi veriyorsunuz, "ayrıldık" söz konusu olunca, neden seviştiğiniz adama köpek muamelesi yapıyorsunuz ? Geçmişinize neden saygı duymuyorsunuz ?

Güncellemeler:
Kişisel değildir, kadınların genel ruh haliyetini anlattım.

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• ben bunları yapmam..üstüme alınmadım.

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• cevap çok basit:bizim yıllarca sevdiğimiz seviştiğimiz kokladığımız insan GÜVENDİĞİMİZ insan bir kere ayrılık lafı edince bütün güvenimiz kayboluyo..karsımızda ki gecmişimizin kıymetını bilseydi zaten ayrılık lafı etmezdi o lafı ettiyse ne gecmişin önemi kalır ne de bizi o kocamann sevgimiz kalır..gerekirse kan kusup kızılcık serbeti içtik deriz yine de bizi bi kere yarı yolda bırakana güzel düşüncelerle gecmişin hatrıyla bakamayız...o lafı ettiyse pişmanlığınıda yasayacak.

2|0
    0|0
  • Pardon da, bi sorum olacak sana. İstersen cevaplarsın.

Bir kızla tanıştın, çok sevdiniz birbirinizi falan, ilişkiniz çok iyi gidiyor. Eski sevgilisiyle yine aralarının iyi olmasını, onunla canım cicim muhabbet etmesini ister misin? Eski günleri yad etmelerini falan? Empati kur azıcık.

1|0
    0|0
    • Saygı ve sevgi adına yaşanan herşeyin doğallığına ve mahremiyetine inanıyorum. Şahsen bende buna saygı duyuyorum. O'na git seviş demiyorum, geçmişine saygın olsun arada da selamını gönder diyrorum.

• Bu açıdan bakmanın yanlış olduğunu anlatmak istiyorum. Biraz önce de söylediğim gibi, gidip sevişilmez, paylaşımlar sınırlıdır. Ama diyalog şak diye de kesilmez. Benim savunduğum bu.

Düşün öyle 1-2 yıllık ilişkileri söylemiyorum. 5-6 yıl ilişki yaşayanlar var. Cok doğru gelmiyor bana.

• Bir ilişki bittiyse bir sebep vardır. Ki mesele ayrılığa kadar gittiyse zaten problem büyüktür. Sonrasında görüşmek, hatta hayatında önemli biri varken görüşmek zaten mantık hatası. 5 yıl veya 10 yıl olsun, bittiyse bitmiştir. Bir taraf kırılmıştır, karşısındakinin yüzünü dahi görmek istemez.

• öyle bişey yok bende ve benim cevremde.

0|1
    0|0
  • Onu hem mutsuz ediceksin hemde seni saygıyla anmasını bekliyceksin, biraz saçma olmuyor mu?

2|0
    0|0
    • Mutlu olduğun anların hatırı ?

• hayatımda hiç böyle bi senaryo görmedim. hep erkek tarafı umursamayan taraf oluyo nedense. o kadar şey yaşıyosun ve ertesi günü -bence tabiatları gereği başka bi kız bulmadan diğerini bırakamadıklarından- başka bir kızla senınle yasadıklarını yasıyo görebiliyosun adamı ya. oha desen az kalır.

2|0
    0|0
  • cok darbe yemiş

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• ben şunu söyliym başkasından gelen kızı ben ne yapayım hele 2-3 yıllık gibi uzun ilişkiler yaşamış biri onun daha sonra sevgilisi olacak erkek merak etmeyecekmi aralarında ne geçtiğini ?

onada yazık

0|0
    0|0
Yükleniyor...