Mütevazi olmanın bir faydasını görmedim.Gösteriş yapmaya mı başlamalıyım acaba?

Mütevazi olmanın bir faydasını görmedim.Gösteriş yapmaya mı başlamalıyım acaba..? sanırım herşey gösteriş üzerine kurulmuş..

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• olduğun gibi davranıyo musun ?

0|0
    0|0
    • valla kardeşim..hiç kendimi öven bi adam değilim..ya da elalemin gözüne bişiler sokan..

kendi halinde biri..ama görüyorum hep son model arabası olanlaırn yanında hatunlar..

• olduğun gibiyken insanlarla aran nasıl bilmiyorum ama sıkıntı yaşıyosan sorunu kendinde aramalısın gösterişli olup olmaman geri planda kalır

Kızlar Ne Diyor 9

• boş başak dik durur. bilgili insan mütevazı olur. ha bundan ekmek çıkmaz, reklam önemli ama kaliteyi koruyarak

0|1
    0|0
  • yanılıyosun mutevazi olmaya devam et sorunn sende degil kalbiniin sectiklerinde. biraz da mantıgını dnle istersen ;) bulursun o zaman

0|0
    0|0
  • bi dene bahalım

0|0
    0|0
  • ben memnunum halimden,gösteriş göz boyamaktan başka bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Ben ukalayım biraz :) bazen yararını bazen zararını çekıyorum :D

0|0
    0|0
    • göz boyamak çok önemli olmuş ya..imkanlarım var ama kullanmıyorum..yani seviyem hep belli..bende mi 5 yıldızlı otellerde gezip orası benim şurası senin yaşasam..

• yok canım o insanlarda pek itici oluyor. Ben ukalayım derken özgüven anlamında söyledim. Kendine güvenli bi duruşun olsun şuraya buraya gittim demek hep eksi puandır.

• valla teori ile pratik hep farklı..yani ben böyle görüyorum hep...

• inadına değişmiycem ulan

1|0
    0|0
  • ne gerek var mütevazi olmaya.iyi özelliklerin varsa insanların gözüne gözüne sokacaksın tam tersi.

0|0
    0|0
  • bu devirde kimseye yaranilmaz gardas

0|0
    0|0
  • Başlama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Olgunluk ve agırbaşlılık herzaman mütevazı lılar insanı,prensiplerinden ödün verme,unutmaki tarlaya da bir korkuluk asarlar ama korkutmak için,sahtedir,gösteriş meraklılarıda sahte duygular ve hareketler serğiler,herzaman mütavazi olmanı dilerim,

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler..insan zaten istese de değişemiyor...neysek oyuz yani...ama etraf ta hep tersi çabalar..

• etrafta yalancı pehlivan çoktur,hadi er meydanına dersen kısptim yok der,

• ...

Bu aşağıdaki üç şeyden özürlü olanlar, kendilerini insanlara beğendirmeye çalışırlar:

1- Neşe

2- Nakit

3- Seks

Sana tavsiyem, sahip olduğun tüm renkleri gizle. Zırhının arasından istem dışı olarak sızdırdığın o renkler daha çekici gelir çünkü insanlara..

Gözlerine gözlerine sokmaya çalıştığın şeyler değil..

0|0
    0|0
  • Bende kendimi hiç övmem. Yani o kadar mütevaziyim ki, insanlar bu kadar muhteşem bir insan oldğum halde kendimi hiç övmeden nasıl yaşadığıma şaşar kalırlar. Gerçekten bazen ben bile şaşırıyorum. Ya diyorum o kadar şahane insansın aslında az kendini öv şöyle niye yapmıyorsun diyorum kendime. Ama işte çok mütevaziyim yapamıyorum napıyım?

0|0
    0|0
  • Mütevazi olmak er geç işe yarıyor. Şaşma yolundan boşver.

0|0
    0|0
  • mütevazi kal

0|0
    0|0
  • hiçbirşey içn kenedeni değiştrmeye değmez...

0|0
    0|0
  • bak sakın küfür etme bana ama 34 yaşında bir abaza havası sezdim sen de.sen affetmessin bilirim bari allah affetsin ne diyim.esen kalınız

1|0
    0|2
  • Alayına isyan de bence boşver gitsin :D

0|0
    0|0
  • Başla bu devirde erkeklerede kızlarada öyle davransan yaranamazsın

0|0
    0|0
  • başla denemeye değer içinde kalacağına yaşa ve gör derim ben

0|0
    0|0
  • karşındakini iyi analiz et ona göre davran . neyden anlıyorsa onu ver.

0|0
    0|0
  • Gösterişte yapma, mütevazi de olma. Lafını esirgeme, hayatı yaşa.

Kimden ne için çekiniyorsun ki? Birisini kıracağım diye mi üzülüyorsun?

Ayrıca fayda sağlamak için mütevazilik yapıyorsan hiç yapma.

İç seSon cümle çok agresif oldu yahu

0|0
    0|0
Yükleniyor...