Doğru şeyler mi yapıyorum, bilgili kisiler yardimci olabilir mi?

Baldirlarimin ince oldugunu dusundugum icin egzersizlere basladim sabah cikiyorum yuruyorum ve kosuyorum gelince yumurtami falan yiyorum ayni zamanda saglikli kilo almaya calisiyorum ve ic bacak icin yaptigim egzersizler side lunge, tek bacagi kaldirarak squat yapiyorum yuruyusu inip kalkarak yani bir dizimi indirip kalkarak hareketler yapiyorum bunlar dogru mu ve saglikli kilo almak ayrica ic bacak kaslarimi cikarmak icin onerileriniz varsa yazarsaniz sevinirim. Yorumlar icin simdiden tesekkurler

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• o arada tuaf ingilizce terimler olmasa yardımcı olabilirdim belki

0|0
    0|0
    • squat egilip kalkma, side lunge bir bacagi yana acarak comelip kalkma

• Hayir alt bacak yani baldirlarimin ic tarafa dogru hacimlenmesini buyumesini iatiyorum bu yuzden kas yaparak bu gorunumu vermeye calisiyorum

• hımm sanırım anladım

bunun için şunları yapabilirsin , olduğun yerde yarım saat koşa bilirsin. ayakta bacaklarını sağa sola doğru karnına çektirebilirsin ve son olarak yerde bisiklet gibi çevir ayaklarını ve gene yerde ayaklarını karnına çek.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Canım proteinle beslenerek kilo almalısın yalbız bira sabretmen gerwk sağlıklı kilo almak kolay degildir hele ki sporla birlikte ama günlük ihtiyacın kadar da karbonhidrat almalisin bir diyetisyenden yardim almalisin ya da iyi bir spor salonuna gidip spor salonumun diyetisyeniyle göruşmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • canim spor salonuna gitmem pek mumkun degil o yuzden, tesekkurler yorumun icin

• Ayrica squat zaten kalçanı sekilli bir sekilde buyutup bacagini kalinlastiracaktir

• cok tesekkur ederim, iyiki varsin

• Sen kilo almazsan böyle kilo verirsin

0|0
    0|0
    • Harcadigim enerjiyi almak icinde calisiyorum

• Spor degil ve kilo verme amacli hareketler degil kuzum bolgesel kas calismasi

• Koşu ve yuruyusude abartmiyorum tabiki

Yükleniyor...