Fenerbahçe'nin durumu sizce ne olacak?

Türk futboluna leke süren bir takımın, Fenerbahçe'nin akıbeti ne olmalı?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• daha sonuç bellı degıl.

ayrıcada bu şike olayı bır takım uzerınden yurutuluyorsa bunda bır saçmalık yok mu.

galatasaray trabzon beşiktaş tertemizmiş gibi konuşmasın kımse.

Bu şike olayında hıc bır takım agzını açamaz bır laf soyleyen önce kendı takımı acaba yapmış olabılır mı dıye dusunecek.

galatasaryda beş kuruş para yok olsaydı en ala şikeyı yapardı.beşiktaş zaten sorguya alınıyor Trabzonun durmu ortada.

Amatör takımlarda ne şikeler var acaba.

Bır takım uzerınden temız krampon olmaz.

ÖLENE KDAR FENERBAHÇELİ YİM.

Şahısların yaptıkları renk aşkımı degıstırmez.

BU konuda FENERBAHÇE ye laf söyleyen dıger takım taraftarlarını kusura bakmasınlarda sırtlandan farksız göruyorum

1|0
    0|2
    • galatasarayda bes kurus para yok demişsin şike için milyon dolarlar verilmiyor şike yapmak istedikten sonra her takım yapar en basit takım bile önemli olan şereftir şerefine uygun gören her takım

• Bu Galatasary yapmadı şike anlamına gelmez ama.. dımı..

• Yahu bırak bu lafları ya bunlar artık ucuz söylemler.

parası olsaydı yapardı elbet madem tum camıada var bu olaylar.

ne dedıgımı anlıyorsunuz aslında.

Futbol tıcarete dökulmus mertlık bozulmuş. Butun takımlar ben yapmadım dıyemez kesınlıkle dıyen varsada o zman yalancıdır bu ortamda sızde farkındasınız kusura bakma şerfsız derken Kulube dıyemezsın yapan kımse oan baglar bu tum bır takım camıasını baglamayaz. Kıbar ve durt olmayılız şu konumda şuan bu olaylar bır futbol maçı degıl.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne gerekiyorsa yapılmalı küme düşmesi gerekiyorsa düşsün de Bana yanlış gelen şey takıma mal edilmesi durumun bunu yapan yöneticilerin karalanması lazım 100 yıllık geçmişi olan bir takım ve taraftarları aşşalanmamalı. Yanlış anlaşılmasın ben galatasaraylıyım bu durum renklerine gönül vermiş taraftarlar için çok zor suçu işleyenler unutulacak taraftarlar bu eziklikle yıllarca yaşayacak

0|0
    0|0
    • bende bir galatasaraylıyım fenerbahceli yöneticiler galatasarayın durumuna düşmemek anadolu takımı gibi bir cizgi cizmemek için böle bir seye basvuruyorsa taraftarıda bu haksız galibiyetlerle mutluluk yasıyorsa bunun bedelini öderkende isyan etmemeli iyi gunde kötü günde bir galatasarylı hiç takımından vazgecmiyorsa onlarda bu eziklikle yaşamayı öğrenmeliler bence

• Bılıyorum durumunu Juventusu tabı kı...

Spnuçta bu olay uzerınden başka takımın taraftarı bu tarz söylemler içine girmemeli dmek ıstedıgım bu..

Her takımda bu varken bır şekılde kalkıpta faturanın sadce Fenerbahçeye çıkarılmasında her futbol severın bıraz içi rahatsız olmalı bunu dedım ben.

• Ne olursa olsun taraftarın suçu yok bunda tama ceza olarak küme düşürmeli bunu kabul ediyorum sanki bu taraftarın da içinde olduğu bir durummuş gibib görünmemeli zaten yeterince yıpratıcı bir durum bir de bu konuda üzerlerine gitmek anlamsız tam tersi bir daha bunların yaşanmaması için taraftarlak birlik olabilir çünkü bu şike hakaret tir ve taraftara yapılmıştır

• roberto ya ben bakarım sorun değil

bir sene bacagını kesip yersek bitmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• mahkeme kararından sonra şampiyonluğu elinden alınmalı ve küme düşürülmeli, yöneticileri hapse gitmeli.

Ama bu konuda bir şeye dikkatinizi çekeyim. Başka zaman ortalığı ayağı kaldıran diğer takımlar neden sesini çıkarmıyor özellikle trabzonspor? Çünkü onlar da az çok bu işin içinde, herkes bu pisliğe batmış durumda. Şimdi fener yakalanmışken en ağır ceza verilmeli ve bundan sonra kimse buna cesaret edememeli.

1|0
    0|0
    • Dogru dıyorsunda temız krampon temız futbol bır takım uzerınden yapılıp aklanamz tum dıger takımlar bunda bır haksızlık var.

• TFF başkanının ağzı açık kaldı. Deliller oldukça sağlam ve FB'yi Bank Asya'ya gönderecek cinsten.

0|0
    0|0
  • link

bunları giyecekler işte bu sezon. demiştim daha önce de =)

1|0
    0|0
    • aziz yıldırıma sormuşlar . => madem şike yapacaktınız Türkiye kupasında niye yapmadınız? diye

o zaman çok belli olurdu demiş =)

• Fenere büyü yapmışlar 3 harfliler fln başladın fenere geldiğine göre :)

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey olmaz küme falan düşmez 2 ay sonra herşey unutulur gider burası Türkiye adaletin başkenti burası...

0|0
    0|0
  • 4 büyük söylentisine hiç alışamamıştım zaten:))

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe kümeye :))

0|0
    0|0
  • çikoya sormak lazım :)) çiko nolcak bu fenerin hali :))

0|0
    0|0
    • Dogru Galatasaryda para olmadıgı ıcın bu sene belkıde 7 de kaldı ne dersın?

• Saol taş yerınde agırdır.

Asla vazgeçmeyecegım bırşeyı söyluyorsun.

Fenerbahçe taraftarı bunu hak etmedı demelısın.

Bırak galatasary mabedını ya oralara gırme hıc yanı olay o zman başka oluyor yoksa bende demeyı bılırım başka şeyler...Konumuz çok başka..

• peki sen böyle üzülmeye devam edersin o zman benden günah gitti. Ama yine de bak gel dön işin daha başındayken :)) gel Galatasaraylı ol. :)

• Gereksiz çok para kazanan bir şirketti. Diğerleri ile birlikte zorla kapatılıp, hepsi def edilebilir. Türk gençliğine yararı dokunacak, adam edecek onca şey varken.

0|0
    0|0
Yükleniyor...