Şıno olmayınca Hollanda dahamı iyi oynuyor?

Gecen mac penaltı kacirdi takim elendi bugün oynamiyor Hollanda brezilyaya şov yapiyor

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir çekemezliktir bu arkadaş dünya Kupası'nda sergilediği performansla dünyadan övgü alan bir ismi tamamen çekemezlikten karalamaya başlamışsın ayrıca Sneijder maçtan önce açıklanan ilk 11 de vardı ancak ısınma hareketleri sırasında adalesi çektiği için kadrodan çıkartıldı boşuna sevinmişsin

0|1
    0|0
    • Ne adelesi nerden uyduruyorsun kaynak var mı hocasi penalti kacirdi diye almadi

Erkekler Ne Diyor 9

• Snijder ilk maçlarda daha kötüydü İspanya macinda 2 tane net golu kacirmasa o maçta 7-1 biterdi ama sonra daha adapte oldu. penalti vuruşunda daha iyisini yapabilirdi

0|0
    0|1
    • Bende onu diyorum işte anlamiyormusun

• Bunu bunamı bağladın :) Bence sneıjder iyi performans gösterdi dünya kupasında o olmadı öyle böle değil adamlar muhtemelen 3. olucaklar bence fena değil ;)

0|1
    0|0
    • Bugün niye yok

• Eğer sakatlığı veya kart cezası yoksa teknik adamın kararıdır saygı duymak lazım takip etmiyorum maçı GS dede yedek kaldığı dönemler oldu bu tercih meselesi :)

• maç öncesi antrenmanda sakatlandın yoksa ilk 11 deydi sakatlanınca de guzman girdi kadroya

• Almanya maçında da sneijder yoktu ama adamlar 7 attı ona ne diyorsun?

0|1
    0|0
    • O Almanya bu hollandadan 80 kat iyi

• Cunku şınayder alman degil diye tespit yapcam da siteden banlarlar diye korktum :/ almanya'dan zaten oyle bir performans bekleniyordu, yarin da cok etkili bir almanya bekliyorum ben.

• yav beyler bayanlar bırakın bu işleri :)

• brezilyanın ahı gitmiş vahı da gitmiş mk

0|0
    0|0
  • Maç başladı mı ya?

0|0
    0|0
  • Mac Kac Kac

0|0
    0|0
  • Brezilya zaten bitmiş.

0|1
    0|0
  • Bugün maç olduğunu unutmuşum :)

0|0
    0|0
  • Hahaha galatasarlilar tuneyecek simdi buraya :D

0|0
    0|3
    • Niye :)

• İyide ben Hollandayi diyorum

• Iyi de galatasaraylilara yonelik bir soru olmus yani cevaplari takip et anlarsin. Galatasaraylilar sneijderi savunacak simdi.

Kızlar Ne Diyor 1

• Şino? Hahahah hiç güleceğim yoktu. Neyse kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. Seninki o misal.

0|0
    0|0
    • Merhaba kedi. evet kisaca şıno diyoruz

• Hahahaha galatasaraya karşı atıp tutan gizlileri bir tarafıma sallamıyorum açıkçası hadi bye

Yükleniyor...