Kadıköy veya Maltepe'de bildiğiniz tavsiye ettiğiniz fitness salonu var mı?

arkadaşlar eylülden beri ismek'in fitness kursuna yazıldım ve düzenli olarak gidiyordum,bayada iyi oluyodu vucudumdaki değişikliği hissettim günden güne kendime bi özgüven geldi :), ancak haziran sonunda ismek 3 ay tatile giriyo ve ben bu arada boş durmak istemiyorum,çünkü biliyorumki yaklaşık 1 senedir yaptığım spor ara verirsem tekrar başa dönerim,bunun için yaz'ı boş geçirmek istemiyorum özel bir kursa yazılıp devam etmek istiyorum,siznde kadıköy yada maltepede veya her ikiside olabilir tavsiye ettğiniz öncesinde gittiğiniz bir kurs salon varmı? ,hem aletler bakımından zengin hem hocalar ilgili,hemde fiyat yönünden uygun olup sizin tavsiye ettğiniz bir yer?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Myclub'ı incele, mükemmel. Ben oraya gidiyorum. Eğer orayı tercih edersen yardımcı olabilirim sana üyelikte ;)

Spor salonu yanı sıra açık ve kapalı havuz, sauna, buhar odası, buz pateni, bilardo, masa tenisi, futbol, basketbol, voleybol sahası, tenis kortu vs. vs.. Şeyler de var..

0|0
    0|0
    • bu kadarı ağır gelir bana ya :) aylık ne kadar ücreti?

• yazın kesin kayıt yaptırcam dediklerne göre 80 tl de cüzi bir miktar geldi bana,eğer kalicağım yurda yakın bi yerde varsa giderim,ancak sadece 2 ay gidicem bşka yk

• Dahası da var yani, bunlar sadece saydıklarım. Pilates, yoga, step, kickbox, taekwondo falan da var. Yalnız kayıt olurken sadece sezonluk kayıt yapıyorlar diye biliyorum. Aylık olarak değil. Tepeüstü, Çekmeköy, Ataşehir, Kemerdere ve Kadıköy gibi yerlerde şubeleri var.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• bahariyede adliyeyi gectikden sonra var tavsiye ederimm ilgilenirlerr

0|0
    0|0
  • ismekin kursları nerde ? butun aletler varmı salonlarında ? sanırım ücretsiz ?

0|0
    0|0
  • hiç bilmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...