Benim gibi spor delisi olan var mi?

İftardan sonra tüm gece spor yapiyorum ve tam bir spor hastayım yüzüyorum koşuyorum hayat böyle güzel bence :)

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben de varım :)) Haftanın her günü spor mu yapar insan, ben yapıyorum. Sanırım bir süreden sonra spor yapmak alışkanlık gibi bir şey bırakamıyorsun. Ama iyi huylu alışkanlık. İyiki de yapıyorum hiç pişman değilim harcadığım zamandan dolayı ama bir de sakatlanma olasılığımız olmasa daha iyi tabiki. Moralim bozuk olduğunda da yöneldiğim ilk şeylerden birisi spor bütün neşemi yerine getiriyor yani kısacası böyle devam bence :))

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Oruç tutuyorsan yapmamalısın. Ama ben de spor çok severim. Bu aralar kullandığım bir ilaç olduğu için eskisi kadar çok yapamıyorum ama ona üzülüyorum :(

0|0
    0|1
    • İnanç çok önemli. Her kapının anahtarı

• İlaç kullandığına göre hastasıdır hastalığında bu yolla yenwbilirsin ;)

• Doğru ama spor hakkında biraz bilgin varsa bilgilerini derinleştir. Oruç tutarken spora ara verilmeli. En basit forumlarda bile yazar bu.. Ben cilt problemlerim için ilaç kullanıyorum. Sporla iyileşebilen bir şey değil :) Sadece hafifletebilir. Hafifletiyordu da. Ama yine de rahatsız ediyordu görüntü beni. Şimdi kullandığım ilacı kullanırken spor yaparsam kaslarım yapılanacağına yıkılır. Yani böbreklerim zarar görür, idrarda protein çıkar vb. sorunlar yaşarım. O yüzden fazla fiziksel aktiviteden uzak duruyorum. Yine de bırakmış değilim tamamen..

• Burdan diger odaya gitmeye useniyorum.

0|1
    0|0
  • bencede.. insana kendini zinde hissetiriyor bence

0|1
    0|0
  • çok severim sporu bende

0|0
    0|0
  • güzellllllllllll

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Spor aşkıyla yaniyoruz

0|0
    0|0
  • Bende çok seviyorum basket yüzme falan da yapmak istiyorum ama maddi durumdan dolayı Kickboks ve Fitness yapıyorum şuanlık. Ramazandan sonra yüzmeye başlıycam büyük ihtimalle böyle zevk yok :))

0|0
    0|0
  • ben emekli oldumya senin gibiydim kalbimi bu yaşta elime verdim şuanda tüm spor yasak

0|0
    0|0
  • İftardan sonra ben de spor yapıyorum ancak tüm gece de değil. Kas kaybı yaşamayacak kadar.

0|0
    0|0
  • Yanlız değilsin :)

0|0
    0|0
  • Spor karşıtıym :D oturmak dha iyi :D

0|0
    0|0
  • Spor yapilmazmi ya yüzmeye bende giderim futbolada merakliyim

0|0
    0|0
  • Var kardeş yalnız değilsin?