Diyelim ki bir sevgiliniz var ve başka şehire gitmek istiyor ne yapardınız?

Sevgiliniz var uzun süreden beri berabersınız ve kendisi kamuda calışıyor ve baska bır sehırde yasamak ıstedıgını soyluyor sızın gelmenızıde ıstıyor amacı cok sıkılmıs rahat bır hayat surmek ama sızın gerıde herseyı bırakmanız gerekıyor her ıstedıgınızde annenızı goremeyeceksınız fılan mesela onun ıcın evlenıp gıdermıydınız ? onun böyle bır secenek sunması sızce ne kadar uygun ? tanımadıgınız bıyere yerleşirmiydiniz?

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• Mantıksız karşısındakini de düşünmeli biri gerçekten seviyorsa, emri vaki yapmamalı, farklı bahanelere sığınıp davranışları arkasındaki nedenleri saklamamalı. Orta yol her şekilde bulunur değecek biriyse iki kişide.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çoğu insan ailesinden uzakda çalışıyor. özellikle kamuda olanlar. zevk yada iş herneyse elinde sonunda aileden uzaklaşılacak zaten.

0|0
    0|0
    • ama kendı ıstegıyle oldugunu dusunun

• ya zevk içinde aile bırakılmaz. ama. oradan da skılmıyack mı elinde sonunda? o zamaan da mı gidecekmiş?

• bence mantıksız geldı ?

• Ben seve seve giderdim yani bayan olsaydım.Erkek olarakta , orada uygun bir iş bulma durumum varsa yine giderdim.Yuvadan uçmak lazım bi yerden sonra..

0|0
    0|0
  • her şeyde olduğu gibi buradada zorlama olursa kaybeder...

0|0
    0|0
  • Hiçbir yere gitmezdim.işim olmaz kimse için düzenimi bozamam yani :D

0|0
    0|0
  • onun için yapabileceğim son kıyak otobüs biletini alıvermek olur.

0|0
    0|0
  • o gitsin ben geçerken uğrarım

0|0
    0|0
  • hadi sümüklü psaklı güle güle derim ;DD;D;;D;Dd;D

0|0
    0|0
  • gidebilir ne var bunda

0|0
    0|0
    • evet sen gıdermısın pekı herseyını bırakıp

• hayır gitmem bir kadının yeri eşinin yanıdır gider 1 -2 yıl durur gelir

• hmmm

Kızlar Ne Diyor 12

• Püff zaten sıkıldım buralardan giderdim mevzuu değil ...

0|0
    0|0
  • bğendiğim bir şehirse neden olmasın

0|0
    0|0
    • cok guzel bır sehır olmasına ragmen hayatın boyunca orada yasayacagını dusun

• sen şu an ısın gırgır kısmına bakıorsun aılenı dusun nasıl monotonlasmıs sadece saygı vardır evde ve sen de ole olacaksın ama tutunacak dallarının hepsı senden uzak olacak :S

• cok sevdiğimse gözüm görmez ailemide özyleyincede atlar ucaga gelirim

• Arkasından su dökerdim

0|0
    0|0
  • önemli olan ortak düşünce ve kararlar..karşılıklı fikirlere saygı duymak..eğer bende istiyorsam neden olmasın ki böyle bir düşüncemizde aynen var konuna istinaden...

0|0
    0|0
    • pekı soyle dusun herkesten bagımsız olacaksın ... kımsen olmayacak yenı ınsalara guvenmek zorunda kalacaksın ve belkıde aılenıyılda 1 kere bıle goremeyeceksın ... :S

• ben bu yaşıma kadar her istediğimi yapabildim Allah ın izniyle..kimsenin olup olmaması çok mühim değil..şuan yaşadığım yerde de yakın arkadaş dediklerimle eşleri dostları aile hayatları el verdiği ölçüde görüşebiliyoruz..herkesin çizilmiş bir hayatı var..ne güzel işte yeni yerler yeni insanlar...

• öyle düşündüğün gibi değil işte ... taamam bu durum gıdersın tatıl yapmaya evını alırsın ala ama sürekli yaşam ıcın sıkıntılı

• annemi neden görmeyeyeyim ki ayda bir görürüm seviyosam çok onunla bi dünya düşünebilirm..

0|0
    0|0
    • pekı dostlukların guvendıgın ınsalar

• Orda ikinizde yalnız mı olacaksınız?Onu ailesi o şehirde mi?

0|0
    0|0
    • hayır bılmedıgın bır sehır kımsen yok

• yok be tamamen keyfı bence cok mantıksız ?

• Deniz var mı diye sorardım , bavul elimde beklerken :))

• bu ne kadar sevdiğine ve ona ne kadr güvendiğine balı ama evlenmeden nereye gidiyosun kii ?

0|0
    0|0
  • Gideriz.

0|0
    0|0
  • aileni kimse için bırakma

0|0
    0|0
  • neden olmasın

0|0
    0|0
  • bana rağmen gidiyosa ben daha ne diyebilirim uğurlar ola... :(

0|0
    0|0
  • Onunla gıderdim

0|0
    0|0
    • aılen ve akrabaların herseyını bırakarak mı pekı umdugun gıbı bır degılse ?

• Çok haklısın aile gibisi yok yaa vazgeçtim gitmezdim

• ıvet :)

Yükleniyor...