Sokak dövüşünde rakip sizden iriyse nasıl dövüşürsünüz?

Arkadaşlar bir senelık kıckboks, muay thaı ve wushu bilgim var ve özgüvenim oldukça yüksek birisi var benden biraz uzun ve daha kilolu vuracağım yerleri çok iyi biliyorum ama size bir sorıyım dedim...

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Mümkün olduğu kadar yakına girilir, Uzun ve iri adamların kolları da uzun olduğu için yumruk atarken kollarını bükmek zorunda kalır bu da yumruğun gücünü çok düşürür ve ıskalama şansını artırır, sen de rahatça çenesine çalışabilirsin.

0|0
    0|0
    • boyumuz hemen hemen aynı yanı benden 2-3 cm uzun ama kılo farkı çok fazla ben 60 kiloyum o ise 85-90 var ne yapmalıyım

• benden daha iri olması benı bıraz tereddüte düşürüyor ama asla korkmuyorum ve özgüvenım oldukça yüksek o tereddüt ü nasıl yenebilirim

• O tereddüt tecrübeyle alakalı dostum dövüşe dövüşe yenersin o tereddütü

Kızlar Ne Diyor 5

• kickboks eğitimimn varsa bizden çok sen bilirsn zaten.
    bende kısa süre kıckboks gittim.
    ve zaten vurman gereken kaçman gereken yerlerı ögretıyorlar.

1|0
    0|0
  • Zayif noktayi bul, oraya yogunlas diz kapagini sertce tekmele senin bacak gucunde onemli tabi çeneye calis,

0|0
    0|0
  • Rakibe sağ eli yumruk yaptırılır. beş adım geri gidilerek yumruk göze denk gelecek şekilde kafa atılır. bu işlem bir kaç defa tekrar edilerek rakibin siniri yatıştırılır. bu şekilde olası temiz sopanın önüne geçilmiş olur.

0|0
    0|1
  • arkana bakmadan kaç (şakaydı) :D

0|0
    0|0
  • Çenesine ya da kulak arkasına sert bir yumruk geçir ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• hey gidi wing tsun hey, her yerde lazım
    kilodan kastan ayrı belli yerler vardır, onlara yardırırsın
    ha burada ne olduklarını anlatmam, piskopat çok
    manyak hocamız sağ olsun, vücutta acayip yerlere çalışmayı öğrendik, böyle saniyelik kitlemeler filan, huu beybi
    çok faydalı cevap verdim

0|0
    0|0
  • hiç birini bilmiyorum bu güne kadar Allah ne verdiyse daldık hiç yüzümüz kara çıkmadık :D

0|0
    0|0
  • Bacakları zayıfsa tek vuruşta yere indirebilirsin sağlam bir low kick işini bitirir.
    Ya da karaciğerine vur 3-4 kere aynı yere vur ağrıdan duramaz oda olmadı midesine çalış seri yumruklar sersemletir onu.
    Aklına hiçbir şey gelmiyorsa gardını al çök adama :D

0|0
    0|0
  • vuracağın yerler nere hacı ben bir kulak arkasını biliyorum? :d

0|0
    0|1
    • arkadaşım bence çene çünki vücuttaki sinirlerin %92 si çene üzerinde beyne gider çeneye darbe aldıktan beyin aniden kendini kilitler buda baygınlığa veya sersemliğe yol açar

• tek yumrukta indirdiğim 2-3 adam oldu sonuçta tecrubelısın ve nereye vuracağını ıyı biliyorsun rakıbın sana o kadar basıt gelıyorkı artık kavga etmeye tenezzul bile etmıyorsun ama bu seferki cıddı bir mesele ve rakıbımı kucumsemiyeceğim

• kulağın hemen arkasında sert bir yer var dokunsana bir oraya sert bir yumruk denemelisin cevabını bekliyorum.

• Hacı sen Tayland'a gidiodun?

1|0
    0|0
  • ben MMA'ciyim. önce rakibini sözlü ya da bakışlarla korkut. fizik eksiğin var ilk darbeyi sen yap ve sinirlenme sakin kalki gelen darbeye bişey yapabilesin. midesine vur sıkışırsan boğazına vur.

0|0
    0|0
    • kardeşim dediğim gibi 1 yıllık tecrübem var sence çeneye ilk darbede indirirmiyim

• kroşen çeneye oturursa tek yumrukta rahatlıkla indirirsin ama sevdiğim bir taktiğim var ki genelde ben bunu uygularım vurduktan sonrasını hesapla. doğaçlama yapma mesela ben iyi zıplıyorum ve bacağımı iyi açıyorum. sol kroşe indirdim midesine vurdum ve çöktüğü gibi sola zıplayarak sağ dizimi yüzüne koydum bayıldı. önceden hesapla doğaçlama yapma kardeşim zaten tecrübelisin bak.

• Gırtlak altı hani adem elmasının altındaki boşluk. Kaburga altındaki nefes boşluğu. Böbrek Böbrek üstü diz kapağı altı daha sayarım istersen

0|0
    0|0
  • kilolu derken şişmansa karnına çalış bence

0|0
    0|0
  • Vur osmanlı tokatını yatsın yere ayı :)

0|0
    0|0
  • nereye vurursan vur ama hep aynı yerine vur farklı yer deneme hep aynı yer emin ol bu daha acı :D :D

0|0
    0|0
  • Kulağa doğru okkali bir indirdiğin zaman direk yerde

0|0
    0|0
  • kaçak dövüşürüm

0|0
    0|0
  • o işler muay thai ye taekwando ya falan bakmaz yüregi olan ilk vuran kazanır.

0|0
    0|0
  • bacaklarına ve karnına

0|0
    0|0
  • burnunu kırardım. kafa atmak iyi numara.. pis dövüş.. taşaklarına vur. am. ına koyarsın

0|0
    0|0
  • kural 1 :D taşşana vur :Ddd

0|0
    0|0
  • Kanka çüküne :)

0|0
    0|0
  • Orasını sen daha iyi bilirsin gibi :D

0|0
    0|0
  • kasıklarına vurup kaçarım :D

0|0
    0|0
  • her dövüşcünün Zayıf noktası vardır Yogunlaş bul onu :)))

0|0
    0|0
    • rakibim dövüşçü değil ben dövüşçüyüm o sadece kilolu ve benden biraz uzun bir vatandaş:D

Yükleniyor...