Ne olacak bu Sabri'nin hali?

Galatasarayın yeni teknik direktörü Prandelli Sabri'yi kadro dışı bıraktı. Yollar ayrılmak üzere :-(

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• fazla duygusal yaklaşıyoruz bu konuya.. zaten ayrılacaktı bir gün. bu yıl artık duygusallık yılı değil 4. yıldız savaşı içinde geçecek bir yıl. bende onu seviyorum ama bu böyle olmak zorunda malesef.

0|0
    0|0
    • Aslında ben Fenerbahçeliyim :-) sabri kalaydı bizim için iyiydi

• Ok sen kazandın. Galatasaray yine haklı :-)

• :D hahah.. öyleyizdir..

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence galatasaray camiasina yakismayan bir hareket sabrinin o kadar emegi var ayrica prandelli diye dusunmuyorum adam geleli kac gun oldu sonucta unal aysal ve mancini yediler sabrinin basini eger istemiyorlarsada duzgunce adina sanina yakisir bir sekilde sabriye anlatilmaliydi baskasindan ogrenmemelidi adam kac yilldir kaptanlik yapiyor haksizlik bazi hatalari olnus olabilir ama duzelirdi unal aysal yiyo cimbomun basini rahatlasin fatih hocanin da basini yedi rahatlasin

0|1
    0|0
  • futbolla alakayı keseli yıllar oldu. Galatasaraylada oyle. ama Sabri başkadır:):)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• reyizin acısı bizim acımızdır

0|1
    0|0
  • Pek yetekli bir oyuncu olmadığı bir gerçek. Lakin yerli alternatif olarak kadroda yer bulması gerekirdi aslında.. Onu şimdiye kadar galatasarayda tutan özelliği bir çok bölgede aynı standartlarında oynayabilmesiydi. Sanırım prandellinin kafasında kurduğu oyun planında sabri için bir rol bulamamış.

0|1
    0|0
  • Sabri'yi çok seviyoruz ama belkide zamanı geldi yedek oynuyordu ztn kaç yaşına geldi madem yedek oynatacaz yerine genç bir yedek alınmalı inşş onun için hayırlı bir teklif gelir ve başarılı olur...

0|1
    0|0
  • Prandelli nin kararına saygı duyuyoruz

0|1
    0|0
  • Futbolla alakam yoktur ama Sabri bir başkadır :)

0|1
    0|0
  • Sabri candır ama zamanı geldi :(

0|1
    0|0
  • sabri reis'e ayip ettiler sosyal medyada destek baslattm :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...