Cristiano Ronaldo yine Filistinli çocuklara 2 milyon dolar yardımda bulunmuş, ne düşünüyorsun Ronaldo hakkında?

Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, İsrail'in Filistin'de uyguladığı zulme tepkisiz kalmadı.

Futbolunun yanı sıra yaptığı yardımlarla gündeme gelen Ronaldo, Dünya Kupası dönüşü Filistinli çocuklara ramazan bayramı dolayısıyla 2 milyon dolar bağışta bulundu.

Bu, Ronaldo'nun Filistinli çocuklara ilk yardımı değil. Portekizli yıldızın, 2012 yılında satışa çıkardığı Altın Ayakkabı ödülü 1.5 milyon avroya satılmıştı. Ronaldo, bu parayı da Filistinli çocuklara bağışlamıştı.

Gazze'deki çocuklara yardım eden vakıflara dönem dönem bağışta bulunan ünlü futbolcunun Arap dünyasında büyük bir hayran kitlesi bulunuyor.

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• Reklam...
    O yardımı yaptıktan sonra 2012 de bütün arap şirketleri ronaldoya geldi ve reklamlarında çıkarttılar ondan sonra o verdiği paranın katlarını kazandı ;)

0|1
    0|1
    • Araplar adam olsaydı da kendileri filistine yardım etseydi. :@

• Nasıl yok? Futbolcuların sanatcıların haberlerini yapmaları için yıllık ne kadar para döktüklerini bilsen 2 milyon lira kadar az mı bağış yaptı derdin ;)

• Haklısın. Reklam amaçlı. Hatta o yaptığı sportmenliğe aykırı. Adam İsrailli olabilir ama katil mi? Belki savaş düşmanı birisidir. Ne olduğunu nereden biliyor ki? Yaptığı da hiç hoş bir şey değildi.

Kızlar Ne Diyor 11

• Helal olsun

0|0
    0|0
  • Örnek bir insan, helal olsun.

0|0
    0|0
  • Allah onu islamiyet ile şereflendirir inşallah

0|1
    0|0
  • Vayy be adamin dibi yaaa

0|0
    0|0
  • Adam adam. Boşuna sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • İyi yapmış din farketmez insan heryerde insandır <3

0|1
    0|0
  • helal olsun adamın kalbi temiz hemde çok yakışıklı :D

0|0
    0|0
  • ADAM işte başka söze gerek yok
    Helal olsun.

0|0
    0|0
  • mazlum insanlara yardım eden birisi hakkında ne düşünülebilir ki?
    teşekkür ederiz.

0|0
    0|0
  • Seviyoruz kendisini

0|0
    0|0
  • İşte gerçek insan
    Adam bazılarından daha Müslüman

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• adam tabiri ona çok yakışıyor

0|0
    0|0
  • valla yardım deyince sağ elin verdiğinden sol elin haberi olmaz diye biliyorum... ama cr'nin iyiliklerinden bütün dünya haberdar... ayrıcaen doğrusunu Allah bilir diyorum ve son söz olarak bunu yapması yapmamasından daha iyidir diye düşünüyorum... vesselam...

0|0
    0|0
  • bu özelliğini seviyorum israil maçında formasını vermemisti futbolcuya katillerle forma değişmem diye

0|0
    0|0
  • bu adam ya kimse bilmeden müslüman oldu ya da fena israil düşmanı
    belki çocuğu olmuyor da olabilir
    ama saygı duyulmaya yetecek bir hareket

0|0
    0|0
  • 2 milyon bağışladı diye İsrail Filistin'e saldırmaktan vazgeçecek değil ya.. Böyle boş gövde gösterileri gereksiz, kalıcı çözümler gerek..

0|0
    0|0
  • paramız olsada bizde yapabilsek

0|0
    0|0
  • #Diyecek bir şey yok boşuna adam demiyoruz

0|0
    0|0
  • Ronaldo, coca cola bile içmiyomuş hatta

adamın dibi ya

0|0
    0|0
  • Reklam kokuyor bunlar. Şimdi Araplarla 2-3 imza ve milyon dolarları cebe indirir daha öncesinde de olduğu gibi.

0|0
    0|0
  • Bu adama dua ediyorum inşaallah bir gün Müslüman olur diye..

0|0
    0|1
  • Mesut a kuran okutup dinledigini de duymustum, muslumanlara cok yardim ediyor helal olsun, eminim bizim modernler kuftediyodur bu adama

0|0
    0|0
  • Helal olsun yani. Kendisini pek sevmem ama taktir ettim doğrusu

0|0
    0|0
  • yardım yapması çok iyi bişey ama kimse bilmeden yapması daha makbul tabi

0|0
    0|0
  • aferin bence öncedende yapıyordu farklı toplum kesimlerinede

0|0
    0|0
  • Ronaldo müslüman bir kr tmmı. s. s şaka bir yana helal olsun

0|0
    0|0
  • büyük adam.

0|0
    0|0
  • Hem futbolculuk kariyerinde hemde insani yönden mükemmel bir adam

0|0
    0|0
  • Messiciyim ama helal Cr!

0|0
    0|0
  • Doğu Türkistandakilere verseydi derler şimdi çakma "insanseverler". Dertleri aslında kimseye iyilik yapılmaması ama bahane aradı mı insanoğluna bahane çok...

0|0
    0|0
  • adamın dibi o bir tanedir insani yönden

0|0
    0|0
Yükleniyor...