Sinirli misiniz? Sizi hayatta en çok sinirlendiren, kızdıran şey nedir?

Ben genelde işime gelmeyen her durumda sinirlenirim ama bunun yanında tabiri caizse taş çatlar o çatlamaz denen insanlar var, siz de onlardan mısınız yoksa benim gibi herşeye sinirlenenlerden mi? Sinirlenirim ama öyle herşeye diğil diyenlerden mi? En çok neye sinirlenirsiniz?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• karşı tarafın (özellikle kızsa) samimiyken birden muhabbeti kesmesi, bi kaç kez başıma geldi anlam veremedim ve sinirlendim. Acaba beni direk potansiyel sevgili olarak görürken yeni sevgili mi buldular yoksa benden ümidi mi kestiler bilmiyorum ama bu beni çok kızdırıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim yaşımda biri bana benden üstün olduğunu göstermek için bana kardeşim dediklerinde ben bir ayar oluyom anlatamam,

0|0
    0|0
  • Koyu GALATASARAY'lıyım. Çok iyi oynadığımız maçta son dakika golü ile yenilirsek buna çok kızıyorum..Bide işten çıkınca eve giderken istanbul'da ki Halk otobüslerine çok kızıyorum..15 dakikalık yol 1 saati geçiyor..

0|0
    0|0
  • yolda arabanın içindeyken dışarıdaki mallar ın yanımdaki kızın resmen kafalarını camdan içine sokacakmış gibi bacaklarına bakmasına ne kadar sinirlendiğimi ve bunu için bir gün katil olucağıma inanırmsın..

0|0
    0|0
  • Trafikte, yolu babasının malı sanan mallara kızarım en çok. Hele bir de sağ şeritten giderken selektör yaptılar mı deli olurum. Başlarım frene basmaya... Durana kadar...

0|0
    0|0
  • hak etmeyen insanların hak etmedikleri yerde olması ve bunların üstüne onlara hürmet gösterilmesi

0|0
    0|0
  • aileme ve sevdigim kadina hakaret, canavara donusuyorum resmen

0|0
    0|0
  • saygısızlık ve adaletsizlik.

saygısızlık yapanı ve adaletsiz olanı öldüresim gelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• salak salak ağzını gere gere konuşan kız tipi recep ivedik tabiriyle fok balığı:)gibi konuşan kızlara sinir oluyorum birde şımarıklığa tahammülüm yok.

0|0
    0|0
  • yazın binilen belediye otobüsleri

0|0
    0|0
  • sütyenimin beni rahatsız etmesi

0|0
    0|0
  • karsımda bırının aglaması

0|0
    0|0
  • samimiyetsızlık yapmacıklık

bir sey daha var ama oda bana kalsın

0|0
    0|0
  • yalanlar yalanlar yalanlar...

0|0
    0|0
  • bana yalan söylenir ve ben bunu farkedersem çok sinirlenirim.yalandan nefret ederim.öyle herşeye sinir olmam.geniş olmak lazım biraz dimi:))takmamak:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...