Sabri reyiz kadro dışı bırakıldı. Düşünceniz nedir?

prandelli sabriyi kadro dışı bıraktı... gerçek bir galatasaraylı sabri reyize bence haksızlık yapıldı böyle olmamalı bence ayriyetten bir galatasaraylı olarak çok küfür ettirsede bana galatasarayda kalmalıydı diyorum sizin düşünceniz nedir?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir yandan iyi bir yandan kötü. Adam yıllardır oynuyor sonuçta. İyi de bir Galatasaraylı. Ama bizde iyi bir Galatasaraylıyız ama milyon eurolar kazanmıyoruz. Üstelik elinde sınırsız imkan var ve sen hala başladığın noktadasın. Bu da bence kulübe yapılan bir yanlıştır. Ben eğer bir iş de çalışıyorsam ve hak ettiğimden fazlasını veriyorlarsa ve ben hala daha iyisi yapmak için çalışmıyorsam hak etmişimdir kovulmayı.

0|1
    0|0
    • haklısın ama bu şekilde kadro dışı bırakılmamalıydı genede..

Kızlar Ne Diyor 5

• Prandelli degil unal aysal demistir bence adam yeni geldi kimi taniyo ayrica sabriye boyle yapmalari zoruma gitti ya fatih hocayada boyle yaptilar galatasaray adini mahvediyor unal aysal anlamiyo bu islerden sabri hakettigi sekilde veda edilmeliydi gideceksede oyle basindan felan duymamaliydi

0|0
    0|0
  • Prandelli 3 gunluk tanimasiyla vb 10 yillik kaptani kadro disi birakmaz, yonetimin, mancininin soyledikleri biraktigi raporlar dogrultusunda olan bisey. Cok ayip ve cok yazik.

0|0
    0|0
  • Kahroldum :(

0|0
    0|0
  • sabri candir (bir fenerbahceli)

0|0
    0|1
  • İçim yanıyor içim. Sabri reyiz kadrı dışı bırakılır mı be?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sabrı gıbı bırı o kadroda her zaman yer almalı, haa sacımızı basımızı yoluyormuyuz? sacmı kaldı!!! ama o cocuktakı ruh tum takıma yeter.. ben ınanıyorumkı sabrı bu takımın kadrosuna yıne gırecektır, yanlış duzelecektır, bu aysal gerızekalısıda bı aklını basına toplasın sabrımızı zorlamasın, teknık dırektorun sucu yok sabrının resmını gorse tanımaz baska seyler var burada..

0|0
    0|0
  • reyize kalkan eller kırılsın

0|0
    0|0
  • Adam 11 sene top oynamadan dunyanin parasini kazandi tamam iyi hos egleniyoruz guluyoruz izlerken , sabrinin gs sevgiside tartisilmaz ama yine de miadini doldurdu.

Not: Bir Fenerli

0|1
    0|1
  • youtubedeki videolarını görmüştür o buraya gelmeden ondandır kardo :))

0|0
    0|0
  • O adam alınmaz mı kadroya ey Prandelli?

0|0
    0|0
  • Çok önceden kadro dışı bırakılması gereken 3. sınıf bir topçu bunca zaman nasıl kadroda durmuş şaşırdım..

0|0
    0|0
  • Mancini İtalyada 3. ligde bile oynayamaz diye rapor vermiş.

0|1
    0|0
Yükleniyor...