Göğüs kaslarını en çok çalıştıran hareket hangisidir?

Arkadaşlar bir çoğunu yapıyorum ama göğsümde hissetmiyorum yorgunluk sadece kollarımı yoruluyor, oraya birşey olmuyor, hangi hareket sizce en iyisidir?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ellerin genis olarak ayaklarını yukarıya dayayıp sınav cekmek.
    butter fly
    sonrasında dumbel ıle duz yatıp gogus hızasında kaldırma.
    Onemlı olan cok agır yapmak ya da zorlamak degıl set halınde yapmak.
    Benım dedıgım sekılde sınavı yap 20 yap 1 dk bekle 20 yap 2 dk bekle 20 yap. Sonra dınlendır bu sekılde gunde 3 kez yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Göğüs kasını evde geliştirmenin en iyi ve basit yolu Şınav Çekmektir. Bu hareket pectoralis major kasının yanında özellikle arka kol kası olmak üzere, birçok kası beraberinde çalıştırmaktadır. Ancak en etkili olduğu bölge pectoralis major kasıdır. Spora ve fitnesse yani başlayanlar için zor olan bu hareketi başlangıç seviyesinde olanlar dizler yerde sabit olarak yaparak başlayabilirler. Belirli bir seviyeye gelindikten sonra normal şınav pozisyonuna geçilir bu şekilde devam edilir

0|1
    0|0
    • +1111 yorum çok iyi ayrıca bunu kontrol et bana ait : '' http://i.hizliresim.com/Z21anz.png '' bu ise yaptıklarım '' http://i.hizliresim.com/1jn371.png ''

• Haha kendini beğenmiş seni :DD Bende bisculetayım nolçak :) Ama mekik olayını ihmal etme birde squat (Senin dediğin bacak kalça) :D

• Kendımı begenmıslık etmem dogrular yanı tanıyanda öyle dıyo :D ukala degılım

• sevgilini kucakla bırak, kucakla bırak mayk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• günde 10 taneden başlayarak şınav çek kardeşim 10x3 yani 10 tane çek 10 saniye dinler 3 etap yap :) benim sarkıktı şu an taş gibi maşallah :D gün geçtikçe mekik sayısını artır 11,12,13,14,15,20,30 zaten vücüt bir süre sonra kendi istiyo

0|0
    0|0
    • benim göğüsler sağlam ben uzun süredir yapıyorumda şınavda vurmuyor artık yormuyor orayı napıcam

• şınavın bir çok çeşiti var sadee bildiğinden ibaret değil

• Şınav, barfiks ve tabiki yatarak damvıllar ile kol açmak (bu göğüsüde genişletir tabi)

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gidiyormusun?

0|0
    0|0
  • Göğüs Pres :D

0|0
    0|0
  • knk yiyosa elmas şınav çek bakıyım :)

0|0
    0|0
    • 10 15 civarı çekiyorumda o kollarımı parçalıyor yine vurmuyor göğüse

• Şınav falan sanırım kardeşim

0|0
    0|0
  • Kollar zayif cunku

0|0
    0|0
  • hareketleri yavaş yap , ağırlığı artır.. bench press , cable chest fly , şınav

0|0
    0|0
  • alt göğüs mü üstmü ortamı

0|0
    0|0
  • mekik iyidir

0|0
    0|1
Yükleniyor...