Wireless bağlantının zararlarını biliyor musunuz? Evinizde ve iş yerinizde wireless bağlantı mı kullanıyorsunuz?

Ne kadar zararlı oldugunu sanırım biliyorsunuzdur. Klavye fare modem artık bunlar wireless sistemle calısıyor ama kanser riskini yükseltiyorlar. Kullanan ve ellerinde bileklerinde ağrı olan var mı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sokaklardaki direklerden, evimizin içerisinden geçen elektrik kablolarının yaydığı elektromanyetik dalgaların yanında diğerleri devede kulak değil tüy bence :)))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaçış yok ki, her yerde var.

Sarımsak bulundurun yanınıza, sarımsak radyasyonu çekermiş :)

(ciddiyim)

0|0
    0|0
  • bızde kablosuz modem var ve allaha şükür bir şeyim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şu an benimki ile birlikte 16 kablosuz bağlantı var listede.

Ben kullanmasam 15 olacak.

Baz istasyonları, radyo linkler, bilumum ıvır zıvır anten ve çevredeki diğer elektronik eşyaların yaydığı radyasyonu da hesaba katarsak; olan oluyor zaten, varsın 16 olsun.

Hayır, ağrı yok.

0|0
    0|0
    • Battı balık yan gider diosun :) ne diim :D

• Ayrıca çalıştığım binanın tepesinde dev bir anten kulesi mevcut. Ve içerisi de elektronik cihaz kaynıyor. Henüz bir şey olmadı ama bir gün yeşermeyeceğimin de garantisi yok.

• Vınnnnn

0|0
    0|0
  • sen gel bana sor koskoca server odasını yönetiyorum her yerde cihazlar serverlar routerlr switchler daha sayayım mı :)

0|0
    0|0
  • surekli wifi kullaniyorum ama elimde bilegimde agri olmadi, yediklerimizdeki kanser riski daha yuksek, spor ve buna dikkat edersen dalgalar da seni cok etkilemez

0|0
    1|0
  • Ben çoğu zaman laptop taşırım ve vınn kullanıyorum.. Zararlı ama yapcak bir şey yok...

0|0
    0|0
  • Yıllardır wireless kullanırım evde. Ağrım yok. Bilinen ciddi bir sağlık sorunum yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...