Kuzenim smaç basabilir mi ?

Arkadaşlar kuzenim 16 yaşında 1.70 boyunda okul takımında oynuyo sizce smaç basabilirmi ve kendini geliştirse iyi bir basketci olabilirmi :D
bide boyu uzarmı

bu arada gerçekten kuzenim ama ben deilim :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ne smaci yakinindan bile geçemez he ilerde iyi basketçi olur mu olabilir tabi, boyu da uzar :)

0|0
    0|0
    • insallah boy uzarmi?

• Olmuş ki şu anda cok uzun değil ama daha 3 yil felan uzamaya devam edeceği için 1.80e ulaşır diye düşünüyorum.

• insallah :)

Kızlar Ne Diyor 1

• tamam tamam çaktırmıyorum sen deilsin. kuzenin.. :D

0|0
    0|0
    • ya soruya cevap verin :) ben deilim :)

• Başka sporlara yönelsin o zaman..

• no olmaz :)

nate robinson 1,75 nba 3kez smac sampiyonu oldu :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Maaglesef kardesim olamaz , 170 boy bu yas icin artik cok gec , kucuklukten olmaliydi

0|0
    0|0
  • 1.70 kısa ve yaşı çok geçmiş. Ufakken başlayacaksın böyle şeylere..

0|0
    0|0
    • peki bqcak kaslari gelistirse bide boyu hicmi uzamaz 1.75 falan olamazmi?

• Daha uzar ve çalışırsa smaç basabilir ama profesyonel oynuncu olmak için çok geç demek istedim :)

• ama hic belli olmaz yinede :)

• Basamaz ben 178'im çembere tek el zor değiyorum :D

0|0
    0|0
    • Ayrıca smaç basmakla iyi basketçi olunmaz iyi basketçi iyi oynar tek kural bu :))

• :) neyse hayirlisi olsun ne diyelim ne derler azimli sican duvari deler ha bu arada yaziyi yanlis okuma hani sican var ya fare adfssd :)

• Biliyorum :)) evet hayırlı olsun :) bu smaç uğraşı popülerlik veya kızlarla ilgiliyse fazla kasmasın kuzen yoksa rezil olur daha da kötü duruma düşebilir ( YAŞANDI :D )

• zaaaaaaaaaaaaaaaa 1.70 smaç basıcak ha nba de adamlar o kdr özel programla çalışıyo basamıyo o boyla

0|0
    0|0
  • 1.77 yim ben bile basamıyorum o da basamaz

0|0
    0|0
  • :D sen ya da kuzenin :D zıplama geliştiren programlar var çalışın gelişin smaç basın :D bir de fundamental çalışın :D

0|0
    0|0
    • bir araatirayim onu air alert var bide :)

• hahaha :) Jordan amca iyi anlar bu islerden bir danisam ona ;)

• bilir işini kerata:D bir de ip atlayın bol bol :D

Yükleniyor...