George Hagi mi? Alex de Souza mı ?

böyle bir kıyaslama bile Alex için onur vericidir,Hagi'nin kariyerine baktığınızda aslında sorunun cevabını alırsınız ;)

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• birisi fenerde diğeri dünyanın en büyük takımlarında dünyanın en iyi 25 futbolcusu seçildi dünyanın ilk 10 numara listesinde hagi sadece kendi değil takımı yönetiyordu türkiye onunla çok şey öğrendi

0|1
    0|1
    • bide şu var alex büyük futbolcu olsa niye büyük takımda oynayamadı parmadan 1 ay durdu kaçtı ben alexi izliyorum futbolu hiç zevk vermiyor ama top ayağına geldiğinde onu iyi değerlendiriyor sadece bu kötü elona bile brezilya mili takımında oynuyor alex oynayamıyor sonrun bakalım bakalım alexmi hagimi avrupada alex tanıyan çıkarmı hagi brezilyalı olsaydı en az maradona gibi isim yapardı bence teknik olarak takımı yönetmek olarak daha iyisi yok

• Alex Türkiye şartlarında iyi futbolcu ama iyi liglerde yemezler :D söylediklerine tamamen katılıyorum.

• alex kötü değil alex gol atıyormu atıyor alex maradonadan fazla gol atabilir bu onu maradona iyi yapmaz ben futboldan aldığım zevk bakarım bu zevki hagi veriyordu bide brezilyalı ronaldo ronaldinho alex çok büyük futbolcu olsa ülkesi tarafından mili olur hagi ise kötü romanyada ne başarılar yaptı 94 dünya kupasının en iyi futbolcusu seçildi maradona dediği söz var benden sonraki dönemde en iyi hagi zidane hagi karşılaştırma yapacaksanız zidane figo roberto baggio kıyaslasınlar

Kızlar Ne Diyor 9

• hagi

0|0
    0|1
  • Alex...

KrALEX

0|1
    0|1
  • alex alex alex

0|1
    0|1
  • ALEXX

0|1
    0|1
  • Fenerbahceliyim Alex geciyor kalbimden ama Hagi dunyanin en buyuk takimlarinda oynadi Alex bir kac brezilya takiminda Alex turkiyede bir cok basariya imza atti hagi dunyada

0|0
    0|1
  • Hagi iyidir.Alex adamdır,bebeğimdir,yerler onu :D

0|0
    0|0
  • Alex :muah:

0|0
    0|0
  • hagi tabiki sorulur mu :D

0|0
    1|1
  • alex tabiki.35yaşında adam hala süper oynuyor.hagi onun yaşında bırakmıştı futbolu.

0|1
    0|0
    • hagi de 35 yaşında süper oynuyordu,futbolu bırakmak için ideal yaş bence 35.Ayrıca hagi başarı olarak belli bir doyumluluğa da ulaşmıştı,tam tadında bıraktı.

• :D neyse yorumun için teşşekür ederim.

• rica ederim ne demek:))

Erkekler Ne Diyor 18

• haginin bugune kadar oynadığı en iyi takım fenerbahçe, hagi ise barcelona real madrid gibi avrupanın önde gelen futbol klüplerinde top oynamış, hagi nin kariyeri çok başarılı s. bükreş gibi bir takımda şampiyonlar ligi oynamış, böyle bir oyuncu değil alex, çoğu futbolcuyla karşılaştırılamaz

0|1
    0|0
  • alex diyenler hagi 1990 dünya kupasında spikerler maradona kıyaslarken siz neyin kafasındasınız ne içiyorsunuz anlamıyorum link alın kıyaslama yapılacaksa hagi maradona kıyası burda

0|1
    0|0
  • sorulması bile, soran kişinin futbol bilgisi konusunda şüphe duyulmasına sebebiyet verir... tabiki hagi

0|1
    1|2
  • Hagi'nin gittiği takımlar diyorsunuz ama Hagi gittiği büyük takımlarda başarılı olabilmişmi?Bilmeden Konuşmayın

0|1
    0|1
  • Koyu Fenerbahçeli olarak cevabım Hagidir.Ama bir ALEXde değildir...

0|2
    0|0
  • Hagi

1|1
    0|1
  • ricardo Quresma

0|0
    0|2
  • hagi alextan daha iyiydi

0|1
    0|0
  • Sorumu bu :D Tabikide Alex

0|1
    0|1
  • AMIGOLUK yapmayın HAGİNİN KARSISINDA DİZ CÖKUP SAYGI DUYMALI ALEX EFENDİ :)))

0|1
    0|1
  • lionel messi-crıstıano ronaldo.

0|0
    0|0
  • adamın ismi tam cs mapi ismi de_souza

0|0
    0|0
  • ben alex diyorum hagiye gelince büyük takımlarda oynamış ama oynadığı gs den başka hiçbir takım başarılı olamamıştır. hagi gs de oynamasaydı, gs yine o başarıları yakalayacaktı diye tahmin ediyorum...

0|1
    0|0
    • sen alex parma macerasını biliyormusun peki hagi barcelona oyadığı dönemde 3 yabancı futbolcu izin veriliyordu teknik hocası gerginlik yaradığı için gönderildi diyosunuz haginin ne başarısı var kariyer demişsin 2 büyük takımın dışında ülkesinde yüzyılın futbolcusu barcelona tarihinin en iyi golu interneet yaz gör ortalama gol mesafesi 35 40 m2 artı dünya geelmiş geçmiş en iyi 25 futbolcu peki bu sıralamada niye yok alex artı mili takımda niye yok alex elono giydiği takımda tartışasız hagiiii

• 1990 dünya kupasında hagi maradona kıyaslıyordu spiker sen tutmuşsu n hagi diyosun buda alexcilere benden link

• kariyerlerindeki golleri ve asistlere baktığımızda alex daha az maç oynamasına rağmen daha başarılı

0|1
    0|0
  • kesinlikle tartışmasız Hagi ...

0|0
    0|1
  • hagi tabi

0|0
    0|1
  • böyle bir kıyaslama saçmalıktan öte değildir. neye göre alex mi hagi mi? kariyere bakarsan hagi dersin ama takımına verdiği katkıya bakarsan alex dersin. ayrıca hagi geldiğinde kaç yaşındaydı alex geldiğinde kaç yaşındaydı? alexin türkiyede kaldığı süre kadar hagi de kalsaydı o zaman bir kıyaslama yapardık hangisi daha çok gol atmış hangisi daha çok asist yapmış. türkiyede takımına yaptığı katkıyla gelmiş geçmiş en iyi yabancı oyuncu alextir .

2|0
    0|2
    • takıma verdiği katkıya bakarak konuşacaksak yine hagi gelir.4 lig şampiyonlugu 1 uefa 1 super kupası diğerlerini zaten bilmiyorum,Ayrıca hakan şükürü,hakan şükür yapan Hagidir.Boş konuşmamak lazım realist olalım :)

• eğer uslup tartışacaksen kendi uslubuna bak,iki kuruşluk futbol bilginle yok şu saçmalık,bu saçmalık diyerek insanları küçümsemen karşılıgında aldıgın cevap az bile,kendini beğenmişlik tavan yapmış,az bile söylemişim.

• benim yine iki kuruşluk bilgim var sende o da yok .

• Here we go...

0|0
    0|0
Yükleniyor...