Güven duygusu nasıl bir şeydir ?

Arkadaşlar sizler yakın arkadaşlarınıza yeterince güvenebiliyormusunuz ? Veya bundan önceki hayatınızda güveninizi boşa çıkarakn arkadaşınız oldumu ? Ya da bir arkadaşınız içni birisi çok güvenilir deyip birisi ona fazla güvenme, arkana dönme dediği yani kafanızın karıştığı oluyormu ? Güven duygusu hakkında neler düşünüyorsunuz ?

NOT : Benim düşüncem, yaşadığım olaylardan yola çıkarak bir arkadaş seçebilirsiniz ama dost asla o yüzden kimseye güvenmeyin derim.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• baban gelse tanımayacaksın şu devirde, mantık gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• güvenmek zor artık bu dünyada kaç senelik tanıdıın insanlar sana neler söyleyebiliyor ya da neler yapabiliyor insanlara ne güvenmek ne de değer vermek iyi gelmiyor malesef hele de bu zamanda ne yazık ki...:(

0|0
    0|0
  • valla benım 2.5 yıllık bı iliskim var ve sevgılıme hıc ama hıc guvenmıyorum mesela bana 5 dk gec mesaj atsa acaba baska kızla mı eskı sevgılısıyle mı dıye dusunuyorum hemen yanı herseyınden suphelenıyorum hıc guven yok ona karsı ama gel görki onu herseyden cok sevıyorum buyuzden guvenmedıım bırıyle bırlıkteyım

0|0
    0|0
  • Kimseye güvenmiyorum. Bu hayatta tekiz dostum. Ama güvenmiş gibi yapıyorum.

1|0
    0|0

• Evet artık bende o tarifeyi uygulama kararı aldım çünkü birçok insan öyle yapıyormuş meğer :)

• Ben insanlara çok çabuk güvenirim ve yapılan hataları da kolay unuturum, kimseyle arkadaşlığımı bitirmem ama seviyelerini değiştiririm. Eskiden olduğumuz gibi olamamak, her davranışımda bunu görmek ona daha acı verici :)

0|0
    0|0

• Evet bende çok çabuk güvenirim ve kolay kolay kıramam ne yazıkki o yüzdende başkalarını ezmediğim kıyamadığım için ezilen, kıyılan, üzülen hep ben oldum :(

• Bunu değiştirmek kolay olmuyor genelde, ne desem farketmeyecek o yüzden

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkadaşlar kimse kusra bakmasın yazmak istedim yazıcam güven nedir biliyor musun bakire oldugun halde güvendiğin kişiyle cıplak aynı yatağa gırmektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...