Kızlar sizce bakım önemli mi?

kızlar sizce bir erkegin dişlerinin beyaz aykkabılarının üstünün başının temiz olması her bluştugnuzda değişk elbse gymesi önemlimidir ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok Önemli ! Son derece önemli ben çok dikkat ederim. Temizliğe çok önem veririm bakımlı olsun kendine baksın titiz olsun. Buluşmalar esnasında hareketlerine konuşmalarına davranışlarına oturuşuna kalkışına çok dikkat ederim kendisine çeki düzen vermeli.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tbıkı onemlıdır ama her zaman ılla da degısık elbıseler gıymesı gerekmıyor aynı gıysın ama temız gıysın sorun degıl ben ellere dıkkat ederım ellerı temız olsun gerısı bos :D

0|1
    0|0
    • ellerde çok önemli tabi

• evet ama mesela ısı yuzunden ellerı kotu olsa bak ona da sesım cıkmaz helalınden ekmegını kazanmıstır da ellerı nasır baglamıstr ıste o zmaan onun o ellerıne kurban olurum

• diosn :D

• değişik elbıse derken ıvana sert etegımı gıysın?bakımlı olsun bı zahmet tırnaklar temız eller yumusacık saçlar mıs gıbı koksun dısler bembeyaz olsun ha bıde duş almıs olsun ustu başı tertemız olmalı

0|1
    0|0
  • Her buluştuğumuzda değişik olmayabilir ama temiz giyinmeli.Geri kalanlara da katılıyorum.

0|1
    0|0
  • tabikide çok önemli detaylar,ben şahsen çok önem veririm karşımdakinide öyle görmek isterim

0|1
    0|0
  • tabıkı onemlı.yakısıklı olmasın ama bakımlı olsun.

0|1
    0|0
  • evet hemde cokkk onemlı. sen pıs bakımsız bır kadın ıstermıydın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bu erkekler içinde önemlidir dostum

0|0
    0|0
    • tabiki bayanlarda ndir bu bıyık sorunu bitürlü çözemdim çıktımı alacksn arkdş nie milletn miğdesini bulandırıon

• Ben bakımsızım ayda bir duş alıyorum sevgilim yok

Demekki önemliymiş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...