Spor yapip seksi bir gobege popoya sahip olan var mı bakiyimmmmm :) ?

Sorum gayet acik, sporla vucudunuzu sekle nasil soktunuz, benim kilom yerinde ama sikilasmam lazim, sikilasirkende yediklerime dikkat etmelimiyim, cikolata asigiyimda :)

2|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli yüz ama teknik yüz.. Bilmiyorsan yüzme dersi al bak o zaman vücut nasıl şekle giriyor..

0|0
    0|0
    • Teknik derken ben sadece kelebek yuzebiliyorum, bide sirt ustu

• Teknik dediğim olay şu: kimi insan yüzmeyi yüzme hocasından öğrenir ve serbestle başlar.. kimi insanda öyle kendi öğrenir.. ben birincisini söyledim.. Amaç kelebek veya sırt üstü ya da serbest yüzmek değil amaç vücudunun suya tamamen paralel olması ve hiç durmadan yavaşça uzunca bir süre yüzebilmen.. Çünkü vücut ilk 15 dakika karbonhidrat yakar sonra yağ yakmaya başlar.. Onun içinde düzenli yüzmen ve kondisyon depolaman lazım..

Erkekler Ne Diyor 23

• Olmaz mi bizim spor salonundaki bayanlar calls karin Kasi bile yaptilar vucutlari da gayet sekilli ve cekici tavsiye ederm...

0|0
    0|0
  • Kalça ve basenlerinin sıkılaşmasını istiyorsan squat yap düzenli olarak evde de muhteşem bir vücut yapabilirsin araştır sürekli doğru beslen bende de göbek vardı biraz karın çalışmayla koşuyla diyetle erittim fotomdada belli zaten fazla kas yok ama hiç değilse fazla yağlı değilim

0|0
    0|0
  • Sikinti yok kız

0|0
    0|0
  • Çok seksi popom var

0|0
    0|0
  • Yyapmadanda oluyor mesela ben ;/

0|0
    0|0
  • Aynen yaa :)) çikilataaya hayır diyeemme

0|0
    0|0
  • Doğuştan olacak onlar, hamd-u senalar olsun mevcut bizde

0|0
    0|0
  • program yaparsın spor salonunda ona uyarsın istediğin vücuda kavuşursun. Ama uzun bir süreç gerekli bunun için örn: 4-6 ay.

0|0
    0|0
    • Fitness yapamiyorum, body shaper aldim onuda kullanamiyorum bel sorunumdan dolayi, yuzebilirim, yuruyebilirim

• yüzmek de çok iyi bir spordur. ve ayrıca yürüyüş yapacaksan her gün düzenli en az 25 dk yürümelisin. iyi akşamlar

• hıc bı zaman gobegım olmadı olsun ıstıyorum olmuyor :///

0|0
    0|0
  • Seksi ve dolgun&dik bir kalçaya, sıkı ve baklava dilimleriyle harmanlanmış bir karnım var.

0|0
    0|0
  • seksi göbeğim var

0|0
    0|0
  • bence sen sıkılaşamazsın :) ilerde insanlar sana minik panda olarak bakıcak :) :D

0|0
    0|0
    • Biliyorum turkiyede yaygin degil fakat avrupa ve amerikada cok yaygin bu vucud gelistirme ve sikilastirma, eger body transformation ya da fitness schönheiten diye verirsen face e gorursun gercek birsuru ornegi var, benim merakim yuzme ve yuruyus ile olabilir mi diyeydi, acaba gerceklestiren var mı

Buarada minik pandaya katilmiyorum. Boyumda kilomda yerinde biraz sadece sıkı olmak istiyorum kendimi daha iyi hissedecegime inandigim icin

• Telefondan girdigim icin foto yukleyemiorum, yoksa yukliycemde

• tamam özelden atarsın

• Cikolata ve kola seker bunlardann uzak dur.
    1bardak kola 1bardak dolusu sekere esit 😨😨

0|0
    0|0
    • Dogru ama kilo sorunun yok ki, yinede yediklerime. dikkat etmelimiyim

• Evet bende sporcuyum kilo sorunum yok.
      Ama bu saydiklarimin dozunu kacirinca kotu oluyor sonuc en iyi ben bilirim bunlarin vucuda zararini 😩😰

• başlıktaki bakıyımdan popo ve göbek resmi istiyecen sanıp korktum :P :D

0|0
    0|0
  • Zayıfım o yüzden baklavalar var :) keske kilom olsa şöyle bir 65 falan :(

0|0
    0|0
  • Fitness benim hayatım... Squat candir

0|0
    0|0
  • Spor candır

0|0
    0|0
  • Bizim salona gelmişti bitane cok biçimsiz di şimdi. On numara vücudu var

0|0
    0|0
  • Düzenli ve sistematik yaparsan istedigin kıvama gelirsin emin ol...

0|0
    0|0
  • 24 dilimli bir baklava tepsisi gibi benim gobem :))

0|0
    0|0
  • Resme bak ;) anlarsın

0|0
    0|0
    • Iyisin, allah sahibine bagisslasin, almissin protein tozunu gitmissin salona oyle gozukuyo ama ben salona gidemem bel sorunum var, yuzme ve yuruyuslee acaba olabilirmi

• Sen oylemi yaptin bu vuucudu? Ciddi olaamazsin ya, kekleme beni, bak yalan soyluyosan ne kadar sivri sinek varsa yesin bitirsin seni, donsun etrafinda viz viz dogruyu soyle :D

• Salonda yapdım ama hap almadım... sen ozaman evde yap dediğim gibi. zaten sinekler her gün hatırlatıyor merak etme)

• balıketlimisin sen :)

0|0
    0|0
    • Yani sayilir oyle ince degilim, zayifta degilim, boyum var sorun gobek ve bacak popo sıkılastirma istiyirum cok boyle sarkik gibi :(

• genişse hoş durur ama şimdi yumuşak kalsın.. basenlisin sanırım

• Ya oyle bir fizik. degil, bu halimle bile bikini giyinip guneslenir ama fit degilim, sevmiyorum

• evde kendimce yaptığım kadar oldu eh işte. denize gidiyorum çok, evde çalıştığımdan çok daha işe yarıyor. ama bunun için güzel yüzmek gerekiyor. bir ara almanyadan dünyanın çuklatı geldi günde kim bilir kaç gr götürüyordum o zaman bana bir şey olmadıysa sana da olmaz. vücudun atabileceği şeyler ye fruktozlu glikozlu yicekler yeme. ve günlük sporunla sıkılaşırsın.

0|0
    0|0
    • Sorun da o ya, cikolata fabrikasi var burda, fabrikasi olmasa bile cesit cesit cikolata mmmmmh almanyadanim ve birisin cikolatasi cok meshur napcam ben ya ulkeyimi terk etsem

• yahu ye gitsin çikolatasız hayat düşünemem ben. :D yersin sporunu da eksik etmessin. bişey olmaz ölmeycezmi. :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben bir ara kiloluydum tam bir ay sabah akşam 1 saat tempolu yürüyüş yaptım. Vermem gereken beş kiloydu ve ben tam 11 kilo verdim bir ayda. Vicudumda sımsıkı oldu. Sonra daha fazla vermemek için yeme alışkanlığımı değiştirdim beş kilo geri almaya çalıştım aldımda şimdi 57 kiloyum. Aradan bir sene geçti 57 nin üstüne hiç çıkmadım. Sporumu hep yapıyorum eskisi kadar sık değil ama. Yemekte de her şeyi yiyorum ve bazen oturduğum yerde bile günde iki kilo verdiğimi fark ettim. Göbeğim düm düz kalçalarım falan sımsıkı şu an gayet memnunum 😃

0|0
    0|0
    • Yuruyus yani, simsiki yapti diosun gobegide duzlestirdi dogrumu anladim?

• Cok tesekkur ederim. gunde ne kadar spor yaptin mesela kac km yurudun ve kac mekikle baslayip rutinlestirdin

• Kaç kilometre bilmiyorum ama sabah akşam tam bir saat yürüyodum 😊 hep aynı saatte olması önemli 😃 mekikte 10 la başladım daha fazla yaparsan ilk gün karın kaslarının ağrısı çok yakar canını 😃 ben alışınca bir ayda 100 e falan çıkmıştım. 50 de durup bir Dakka sonra tekrar yapıyordum 😊 birde sabah kalkar kalkmaz yarım litre falan su içersen çok işe yarıyor 😊 acıktığını hissettiğin zamanda elma ye iştahı çok iyi kesiyo 😊

• fitness yap her gün ben de senin gibiyim kilom boyum orantılı bir haftadır yapıyorum evde videoları izleyerek hareketleri doğru yaptığın sürece ettkisini çabuk hissediyorsun daha önceden spor yapmadıysan ilk günler hamladığın için ağrı sızı çekersin ama geçer ve fitness sıkılaştırır ancak fazla ağır hareketler yapmamaya dikkat et bölgesel vücut videoları var karın ve kalça için onlara tıkla bölgesel çalış yediklerine de dikkat et abur cubur yersen o kaslar kiloya dönüşür sonra :)

0|0
    0|0
  • Bisiklet ve yüzme :D yaz mevsimi ideal etkinlikler. Sıkılaşmak için birebir. her gün 100 şınav ve mekik çekebiliyorsan kollar sıkı karın ince olur :D Ve bisikleti abartıp yüzmeyle çok ilgilenmezsen popon büyük our. Buna da dikkat et :D

0|0
    0|0
    • Hmmmm... Yani popo diklesir diyosun :D peki tecruben var mi?

• Tabi ki de :D Özel olarak yapabileceğin hareketlerde var. İnternetten araştırabilirsin ya da bir spor salonuna yazılabilirsin.

• evde uyguladığım bir programım var. abartmadan çikolata da yiyorum kızartma da.

0|0
    0|0
    • Hadi ya nasil bakalim?

• kalça için temel olarak lunges, bridge, swuat, double leg lifts,, kneeling rear leg raises hareketleri ve türevlerini yapıyorum. düzenli kardiyo yapıyorum mekik, crunch, starfish crunch, toe touch bunları da karın bölgem için uyguluyorum.

• Duzeltiyomu ki vucudu :0

0|0
    0|0
Yükleniyor...