Kapat

Lebron James'in yuvaya dönmesini nasıl karşıladınız?

Lebron Tekrar Cleveland ile tekrar anlaştı. Önümüzdeki sezon eski takımıyla devam edecek benim yorumum budur.

R. I. P Heat Fans

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ağır LeBron'cuyumdur. Evine geri döndü, Kyrie ile birlikte estirecekler. Hatta Mike Miller ve Ray Allen'a da teklif etmişti. Ray Allen minimum kontratla gelmek istiyormuş zaten. Kevin Love'da Cavaliers'a gelmek istiyormuş. Mükemmel bir kadro kuruluyor diyebilirim ve genç oyunculara LeBron'un katkısını hiç bahsetmiyorum ki Kyrie için: "Onu ligin en iyi oyun kurucusu yapabilirim" demiş. Zaten LeBron'daki oyun görüşü, asistler, paslar ligdeki oyun kurucuların çoğunda yok. Kyrie faydalanabilirse CP3'yi bile geçebilir bence. Miami cephesinden de Wade geri dönüyor diyebiliriz artık. İki takım adına da çok iyi oldu bence. Doğu konferansında da çekişme artacak. PG'li İndiana, Wade'li Miami, LeBron'lu Cavs, Rose'lu Bulls falan baya iyi oldu yani :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Her bir gidişin dönüşü vardır gökhan sjsjdhd

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• 3 senede 2 kez şampiyon oldu, hevesini aldı, şimdi gelişmeye açık durumdaki bir takımı alıp tek başına şampiyon yapabileceğini göstermek istiyor.
    Kral ayrıldığında formasını yakan cavs taraftarı şimdi ne yapacak çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Cleveland taraftarı nasıl hazmetti merak ediyorum giderken formasını yakmışlardı hatta sahipleri lebron için kendini kral sanan soytarı açıklaması yapmıştı

0|0
    0|0
  • lebron oynarda iste taraftar cok tepki vermisti simdi napcak

0|0
    0|0
  • sevdiğim bir basketçi kendisi

0|0
    0|0
  • Benim için fark eden bir şey yok kanka Beşiktaş'a gelmediği sürece hepsi aynı

0|1
    0|0
  • Sevindim lan valla Cleveland o gittiğinden beri ne hallere düştü iyi oldu Lebronun dönüşü

0|0
    0|0
  • Clevelandda oynarken formasını almıştım en azından o boşa gitmemiş oldu dsgfd

0|0
    0|0
  • Tilkinin dönüp dolasip geleceği yer kürkçü dukkanidir

0|0
    0|0
  • Hatasını anlamış.

0|0
    0|0
  • Çok iyi oldu nba zevk gelecek

0|0
    0|0
Yükleniyor...