Cardionun içinde daha neler var? Açıklar mısınız?

Arkadaşlar ben spor salonuna başlıyıcam, ilk olarak 5 ay cardio yapmayı düşünüyorum. İstediğim forma gelene kadar, sonra da haftada 2 gün pilates 2 günde fitness. Bunu 1 ay yapıcam sadece daha formda olmak için. Sağlıklı olması için 5 ay sürdürücem, doktorun verdiği listeylede buna diyet ekliyicem. Neyse ben cardioda bilmediğim hareketler var mı onları sormak istiyorum. Yani egzersiz? Cardioda neler var? İlk kez spor salonuna gidicem, ve sizce planım uygunmudur? haftada 4 gün salona gitmeyi düşünüyorum. Tabi ki bunu hocayla ayarlarız ama siz bana cardiodan bahsetseniz, koşu bandı, bisiklet, ip atlama? Daha neler var ama?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben salonda ilk cardiyo başlıyorum yürüyüş olarak sonra ağırlık bitimindede cardiyo ama bisiklet hoca bana böyle verdi program

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sen bır baslada orda hoca var o sana yardımcı olur kafana gore yapıcam falanla olmuyo ıste

0|0
    0|0
    • Ya biliyorum programlı oluyorda, zorsa ne bileyim çok hiç girişmeyeyim. Biliyorum abim salona gidiyordu sürekli vücut geliştirmeye ama sormak hiç aklıma gelmedi. Yani bilmediğim başka varsa falan

• 6 aydan once pardon

• tamaaam

• onu kafana göre yapma aşırısına kaçarsan çok riskli. kaslarını eritmeye başlarsa ölümcül olur. çok sık yapılan bişey degildir o.

0|0
    0|0
  • Resme bakıp nasıl göründüğümü söylermisiniz?

0|0
    0|0
    • Kardeş tamam iyi vücudun var göğüsleri iyi şişirmişsinde bunu her sorunun altına yazmana ne gerek var

• Karders calla motıvasyon ve ozguvene cok ıhtıyacım var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...