Prandelli'nin Sabri'yi kampa götürmemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

www.ligtv.com.tr/haber/prandelliden-sabriye-sok

Sabriyi kesmiş Prandelli. Valla şaşırdım ben ne bileyim beklemiyordum bu kararı bir devir kapanıyor mu yoksa

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• sabri futboldan anlamayabilir orta açamaz vb. bir dünya şey yazılabilir hakkında.

bozuk saatin günde iki defa doğruyu göstermesi gibi arenadaki 3-2 lik real maçları 60 metre top sürüp bursaya attığı gol gibi doğrularıda görmeyebilirsiniz.

dalga geçebilirsiniz, aşağılayabilirsiniz, hakkında binlerce caps de yapabilirsiniz.

Ama sabri sarıoğlu gibi bir adamı bu kadar kolay harcayamazsınız. Sabri sahadaki biz gibidir. Galatasaray aşığıdır, cebinden genç oyunculara para verendir kriz zamanında.

bunları 99'dan beri Galatasaray'ın her maçına giden birisi olarak kalpten yazıyorum.

0|1
    0|2
    • Aynen aynen sırf bu kafa yüzünden yıllarca avrupada başarı yakalayamadık. Yok yürekliymiş yok mücadeleciymiş. Savaş mı yapıyorlar futbol bu futbol. Kalite olucak zeka olucak yetenek olucak profesyonellik olucak. Sabride hangisi var bunların? Sırf 3 lü çektiriyor maymunluk yapıyor diye 12 yıl bu adama tahammül ettik sizin gibiler yüzünden.

• saygısızlık yapma. fikrini söyle, sonra git köşende oyna !!!

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• bu Galatasarayli oyuncularin en galatasarayli olan Sabri dir zaten. eger Galata onu Kabul etmezse, onun icin futbol Hayati bitmistir... bu isde bir is var.

0|0
    0|0
    • şaşırdım bende

• prandelliyi güvenmiyorum. Mancini ile hemen hemen ayni olacagini umuyorum. bu gidisle GS zor durumda olacak. sabri herseyden önce en enerji ve tutku verendi. böyle bir kaptan alinmazmi kampa. büyük haksizlik.

• En çokta capsciler üzülecek zabri reyize

0|0
    0|0
  • Sabri iyidir ya sasirdim bende :DD

0|0
    0|0
  • Ayip ayip

0|0
    1|0
    • bencede

• Millet gotu boklu necip uysali yere goge koyamiyor biz 10 yillik kaptanimizi harciyoruz be boyle galatasaray olmaz olsun daha da bisey demiyorum yaziklar olsun

Erkekler Ne Diyor 12

• halbuki onu ilk sabri karşılamıştı
    http://i.hizliresim.com/NYbEdQ.jpg

0|1
    0|0
  • kaç sezondur yapılmayanı yaptı bence bu işler artık çok iyi galatasaraylılıkla olmuyor 10 senedir bir orta yapmayı öğrenemdysen olmaz yani biz avrupa takımlarıyla yaışıcaksk oyuncular geliştrck kendini geliştrmezsn gidersin... ona bakarsn bende çok iyi galatasaraylıyım versinler banada o kadar para çıkarsnlar sahaya oynayım bu değil mesele yani doğru olmuş

0|0
    0|0
    • bir bakıma doğru mu yapt bilmiyorum ama şaşırdım

• bence doğrusu bu yani

• Adam real madridle oynadiginiz macta gotunu yirtti be o turu gecseydiniz zaten hayati boyunca kazanamadigi parayi kazandiracakti gsye

• Doğru bir karar bence bazı seylere duygusal yaklaşmamak gerekir top oynamayı bilmiyor hırs tutku yetmez o herkezde olur o kadar yıllar Galatasarayda oynamıs icinde bir sevgi olmustur elbette ama hırsını sahaya yansıtamayan bir oyuncuyu tutmaları hata senin benim gibi birinide alsalar hırsla oynarız ama oynayamadıktan sonra neye yarar?

0|0
    0|0
  • Galatasaray bugüne kadar böyle oyuncularla ayakta durmuştur belki oyun olarak çok faydası olmayabilir ama maaşlar ödenmeyince bu oyuncu cebinden para vermiştiir ayıp ve haksızlıktır sabriye yapılan

0|0
    0|0
  • ulan mallan bu teknik direktörler. Ulan malını kaldıramayan eboue mi oynayacak orda vay mk eboue sakatlansa sağ kanat boş desene

0|0
    0|0
  • Bir Fenerli olarak üzüldüm

0|0
    0|0
  • Prandelliye para cezasi falan vermeli gs sabri 10 yasindan beri gs de be iki gun once gelen bir yabanci kim oluyor

0|0
    0|0
  • Sabri reis kalmalidir bence

0|0
    0|0
  • Şaşırmadım o da insan ne var :P

0|0
    0|0
  • büyük hata

0|0
    0|0
  • yeter yani reis reis bir yere kadar