Galatasarayda yedek kalmadı şimdi ne olacak gülmekten öldüm musleranın yedeği yok farkında mısnız?

ufuk aykut gitti hatta eray bile gitmiş ne oluyoruz iyice şaşırdık

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• ne güzel gereksiz bütün hepsi gitmiş iyi olmuş boşversene yedek kaleci bulunur sıkıntı değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Çok sıkıntı olmaz Muslera sakatlanmadıkça cezalı olmaıkça her maç oynar yeeğinide alt yapıan bile çıkarabilirler ;)

0|0
    0|0
  • Melo var yetmez mi? :))

1|0
    0|0
  • onuru şimdiden almak lazım bizim başkan Galatasarayı iyice ticarete çevirdi dini imanı para adamın umarım muslera ile sneijderi satmaz

0|0
    0|0
  • hhahahahgahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha öldüm gülmekten beter olsunlar.

0|1
    1|0
  • Muslera'yı da satarsa Ünal başgan hiç şaşırmamak gerek doğrusu!!!

Şu yönetimin Fatih Terim ve sonrası yaptığı hamleler çıldırtıyor beni!!!

0|0
    0|0
    • hakan arıkan diyorlar fakat ufuk iyiydi bence

• Hakan'ı alacağına ufuk kadroda kalsaydı ya. ama Ufuğun yerinde olsam bende kalmazdım düzenli forma giyemiyor sonuçta. Yaşı da genç oynamak istemesi en doğal hakkı. Tabi şöyle de bir durum var febe ve bejeke hariç nereye giderse gitsin ufuk ilk 11'de oynar.

• yolu açık olsun o zaman

• Yerine bir kaleci alınacak üst düzey ama bu kim olur bilinmez.

0|0
    0|0
    • hakan arıkan diyorlar renktaş

• Evet diyolardı ama o gelmedi ücrette anlaşamadılar.
      Asıl planı yönetimin Muslerayı satıp Onuru almak ama trabzonlu yönetim taraftalardan korktugunda bunu kabul etmedi.
      Zaten giden kaleciler 5 para etmezdi.

• O adamlara da yazık, yedek kulübesinde çürüyeceklerine her maçta forma bulabilecekleri takımlarda olsunlar daha iyi. İyi olmuş.

0|0
    0|0
  • Sağ salim gidiyorlar :D

0|0
    0|0
  • hakan arıkan alınacak muslerada satılabilir satılırsa, 10 m onur alınır...

0|0
    0|0
    • o tür haberler çıkıyor yürek dayanmaz

• inş gelir muslera çook iyi kaleci ama iyi paraya satılır hem yabancı hakkımızı başka bölgede kullanırız... onur olmassa sinan bolat alınabilir yabancı kaleciye karşıyım ben

• alt yapısı var merak etme

0|0
    0|1
  • yakında zenciler gelir merak etme zaten ya saatçi oluyolar türkiyede ya da topçu.

0|0
    0|0
  • hakan arıkan gelicekmiş

0|0
    0|0
  • dogru.

0|0
    0|0
  • Nası ya ufuk aykut gitti de eray da mı gitti :O? Oha kaleye kim geçcek prandelli mi?

0|0
    0|0
    • he la hepsi gitti ufuk iyiydi ama hayırlısı

• hayırlısı diyelim evet izlemedim ufuğun maçlarını

• Orta sahadan gelen basit topu eliyle içeri alan bir kaleci. Şambalağın teki resmen :D :D öbürleride aynı. Yinede aykut aralarında en iyi o yedeklerin yaniii

• Hakan Arıkan geliyormuş

0|0
    0|0
    • cidden mi o fena kaleci değildi sanki

• Evet bugün okudum bir yerde. Bundan 1-2 ay öncede çok sağlam bir kaynaktan duymuştum geleceğini.
      Bence de iyi kaleci ya.

• Trabzondan alırız Onuru sıkıntı yok:)

0|1
    1|0
  • gs ya çok iyi olacak ya da şu italyan batırıp kacıcak

0|0
    0|0
  • Muslera varsa sorun yok :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...