Göbek eritme ile ilgili önerilerinizi alabilir miyim?

19 yasindayim 1.68 boyim var 55 56 kiloyum. kilo aldikca gobekim oluyor 15 gun icerisinde nasil eritirim?

1|0
612

En İyi Erkek Görüşü

• sna bir antrenman yazıyımı milli sporcuyum

0|0
    0|0
    • Cok sevinirim?

• 1 gün ara vererek 15 dk mutlaka tempolu bir şekilde koş koştuktan sonra 4 set 30 tekrar olmak üzere normal mekik çek her set arasında 1 dk dinlen sonra ayaklarını herhangi bir yere dayamadan ellerini bacak aralarına koy ellerinden destek almadan kafanı dizlerine deydirmeye çalış ama deydiremiyorum diye üzülme bende deydiremiyorum ;) bunuda 25 tekrar 3 set yap. en son sağ elini sol omzuna yumruk yaparak sol elinide sağ omzunun üzerine yumruk yaparak koy ve 20 tekrar 2 set kafanı dizlerine deydirmeye çalış ;) bunu yap 15 güne kas bile çıkar karnından

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• şekerli, tatlı vs şeyler ve ekmek yeme. sabah aksam karın kasını çalıştıran hareketler yap.

0|0
    0|0
  • Bence boy kilo oranın güzel ama yediklerin şişkinlik yaıyor olabilir. Daha dikkatli beslenmeni ve spor yapmanı tavsiye ederim. Spor salonu için bütçen elverişli değilse, yürüyüş yapabilirsin. Günde tempolu 1-2 km yürüyüş fazla olduğunu düşündüğün kilolarını atmana yardımcı olur ve daha enerjik bir yapıya kavuşursun.

0|0
    0|0
  • az yiyeceksin ama kalori olarak değil boyut olarak az ye. mideni küçült

0|0
    0|0
  • spor yap, hem sıkılaşırsın hem de erir. d baktın ki olmuyo az ye, ama senin kilonda öyle çok göbek olmaz kafana takma

0|0
    0|0
  • Tamamen düz bir karın yerine hafif bir ayva göbeği daha çekici olabilir bu arada.

0|0
    1|0
  • kilo aldıkça neyin olmasını bekliyon tabikide kilo aldıkça göbeğin olacak 15 gün içinde max 2 kg verebilirsin diye düşünüyorum bir mekik programı var 2 set 1.15 2. 15 1. gün otuz 2. gün 20 20 = 40 15 gün uygula

0|0
    0|0
  • ayva göbekse bence hiç eritme yakışır :D

0|0
    0|0
  • şekeri tuzu kesecen, suyu bol içecen hacı abi :)
    yürüyüş koşu mide hareketleri yapcan tabi youtube ta birçok video var

0|0
    0|0
  • DÜZENLİ SPOR VE YEMEGİNE DİKKAT EDEREK GÜNDE EN AZ 50 TANE MEKİK ÇÇEK SET SEET VE KOŞU YAP

0|0
    0|0
  • dediklerine göre normal kilon bence ama görünüm olarak nasılsın bilemem :)

0|0
    0|0
  • Resme bakıp nasıl göründüğümü söylermisiniz?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Mekik çek bol su iç

0|0
    0|0
  • Bol protein, su ve karın hareketleri

0|0
    0|0
  • Boy ve kilo oranına baktığın zaman bence gayet iyisin

0|0
    0|0
    • Normalde 52 kilo falandim birden kilo alinca bacaklarim bile catladi:(

• Hmm o zaman spor yapmalısın bol bol yürümen lazım tempolu bir de yediğine içtiğine dikkat etmen lazım

• 15 günde göbek mi eritilir koşucan başka yolu yok bide boğazını tut

0|0
    0|0
  • bence kilon gayet normal

0|0
    0|0
    • Kilom gayet iyi ama gobegim var ve asiri var yediklerim yag oluyo gobegimde :(

• Aynen kilo gayet normal hatta ideal kilon :) Göbeğin çıkmaması için şekeri ve ekmeği kes.

0|0
    0|0
Yükleniyor...