Selçuk Şahin'in derbi maçlarda iyi oynaması hakkındaki düşünceleriniz neler?

Selçuk Şahinin derbi maçlarda özellikle galatasaray maçlarında iyi oynaması alexden bile önemli bir oyuncu olması hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• askerdeydik, malum gece sabaha kadar belirli periyodlarla nöbet tutuyoruz, fenerlede galatasarayın maçı var bu sebeple izleyemiyoruz, aklımızın bi ucuda devamlı maçta, arkadaşlarda radyodan dinliyordu, tam nöebetimin bitmesine yakın kötü haber geldi, bu aynı zamanda korktuğumun başıma gelmesiydi, arkadaşım gol haberini söylemeye geldiğinde içimden selçuk'a aklıma gelen küfürü ettim, sanki o andan sonra askerliğim daha çok uzadığını hissettim, gerçekten böyle yetenek yoksunu bi adamdan gol yemek gerçekten üzüyor, bu da glatasarayın şansızlığıdır. normal maçlarında yanındaki arkadaşlarına bile pas veremeyen bu adamın büyük maçlardaki ve özellikle galatasaray maçlarındaki acayip performansıda çok manidar. link linkte görüldüğü üzere ossuruktan bile gol atabiliyor. :))

0|1
    0|0
    • Hacım verdiğin linkte 00:40 Adnan Polatın Bakışları Kessss :))))

Kızlar Ne Diyor 4

• Galatasaray'a gol atmak en az 1 yılını garantiye almak demek :)

0|2
    0|0
  • selçuk şahin mi güldürmeyn beni Adam 10 yıldır futbol oynamasını öğrenememiş.

0|0
    0|1
    • :)) Öyle ama orta sahadan gol atmalar kornerden bir ronaldinho yeteniğiyle bilek hareketiyle 90 a göndermeler Fener taraftarlarının selçuğa özel muslera selçukla başa çıkamaz tezahüratları bunlara ne diyeceksin :)))

• sen bas bakalım eksiyi bana bende fenerbahçeliyim koyu hemde ya ne bileyim futbolculardan bi ona uyuz oluyorum buda benim düşüncem.

• :)) Yok ben eksi vermedim ama bi fenerli vermiştir kanımca bende koyu fenerliyim.Bakalım merak ettiğim bir konu bende pek sevmem selçuğu ama derbilerde oynasın adam.Volkan,Gökhan,Alex,stoch ve son kadıköy maçından sonra reto ziegler bunlar ilk 5imdir...

• selçuk fikrim yok

0|0
    0|0
  • selçuk şahin ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• LeoFranco nun gece kabusu:)bir ara bi laf çıkmıştı uzaydan vursa yine gol atar diye:)

0|2
    0|0
  • allah selcugu fenerden alsın birader bi adamın attıgı 10 pasdan 9 u rakibe gidermi bi adam bu kadar kazma olabilir mi ya

0|0
    0|0
  • selçuk mu peh güldüm fena.

0|0
    0|0
  • o maçlarda ekstra motive olur futbolcular zaten, bi de yönetim prim vercez dedi mi ouwww

0|0
    0|0
  • selçuğu halı sahada dahi kadroya almam.

0|0
    0|0
  • şanslı

0|0
    0|0
Yükleniyor...