Zayıflamak için spor programı tavsiyesi?

merhaba,

boyum 1.60 ve 62 kiloyum..3 ayda 10 kilo vermek istiyorum..

bir spor salonuna yazıldım.. daha öncede gitmiştim ve başarılı sonuç almıştım ama bu sefer nedense çok zorlanıyorum..

hedefim 3 ayda 10 kilo vermek , sıkılaşmak.. bunun için günde kaç kez salona gitmeyelim nasıl bir program yapmayalım yardımcı olabilir misiniz..

NOT: Beslenme programım var ama bunun içinde tavsiye vermek isterseniz verebilirsiniz..

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Spinningi olmayan spor salonuna kaydolmuyosun. Bide iyi hocalar olcak spinningci. Youtube yaz armut armut spinning yaptıranlar var.
    Spora gidiyosun karın antremanı çalışıp ardından spinninge giriyosun.
    Karın antremanını haftada 3 kez yapicaksin.1 gün yap 2 gün yapma. Yapmadıgın günlerde farklı kas gruplarını çalıştır.2 günde bir off day ver. Su içiceksin. Diyet yapicaksın. Low carb diyeti yapabilirsin. Ama spora gitmeden yaparsan bu diyeti aldıgın proteinler göbek yapar.41 gün bu diyeti yaptıktan sonra vücut bu diyete alışıcak yağ yakmamaya başlicak. Sonra başka bir diyet yapıcaksın. Amacın kilo vermek olmıcak. Yağ oranını azaltıcaksın. Yağ erimese bile kilo versen nolur yaglar gözükür. Diyet + spor. Zaman göstericek bide sonucu.

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler.. spor salonunda spining çok yavan :( keşke buna dikkat etseymişim... sadece pedal çevirtiyorlar.. önceki spor salonunda kol ve karın kaslarımızıda hareket ettiren figürler yaptırıyorlardı.. neymiş efendim o spining değilmiş beli sakatlarmış.. çok sevdiğim spiningten soğudum

• diyet 41 gün sürüyo link paylaşirdim ama seviye yetmedi anca bu kuadar

• teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 6

• Programında ağırlıklı olarak bacak kaslarını çalıştıran egzersizler varsa daha cok kalori yaktırabilirsin. ayrıca beslenme konusunda protein yonunden zengin beslenebilirsin. karbonhidrat genelde su tutar. bol su tüketimi de önemli.

0|0
    0|0
  • Hayatm yapman gereken bazi besinleri kesme ama bir sure yoksa cok zayflarsin un seker pirinc pilavi bulgur pilavi gibi tabi abur cuburada ara verrcksin... sonra sopa ile yapilan bel harekeyleri var saga sola donus saga sola egilis birdr damble la saga sola egilisi yap yere dumduz uzab ayaklarini 90derecr kaldir indir yuzu koyun uzak kollarini ileri uzat ayni anda hem ayaklarini hem kollarini kaldir yani ters mekik cek bunlari yao yetiyor ben tas gibiyim sporu birktm sadece bunlari yapyorum... emin ol bana guven iki ayda 11 kilo verdim inananmazsn ulas onceki ve ssonraki resimlerimle kantlayayim ya da inan farki gor optum :-*

0|0
    0|0
  • Düzgün bir salon 3 ayda 20 Kilo garanti verdiriyor hatta birçoğunda yazar 3 ayda 20 kilo veremezseniz ücret iadesi yapılacaktır :) Hırs yap sadece 1 ay çok değil ya sadece 1 ay hırs yapıcaksın en az 7-8 kilo vericeksin :)

0|0
    0|0
  • Çalışma programında spor salonundakiler yardımcı olurlar

0|0
    0|0
    • Eğer havuza gidebilecek şansın varsa havuza da git haftada 2-3 kere yüzme en iyi kardiyodur

• 1 GÜN ARAYLA GITMEN GEREKIR SALONA VE YEMENDEN KESECEKSIN DIKKAT EDECEKSIN BOL BOL SU İÇ KALORISI YUKSEK YIYECEKLER TUKET

0|0
    0|0
    • kalorisi yüksek yiyecekler mi?

• EVET ONLAR DAHA FAZLA ENERJI VERDIĞI IÇIN ACIKMANI GECIKTIRIYOR

• örnek verr misin tam anlamadım.. çok kalori alırsam kilo almaz mıyım?

• Spor iyidir, güzeldir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...