Facebook üzerinde erkek arkadaşımın paylaşımlarını sürekli takip eden bir kız var cilveleşiyolar resmen!

sevgilimin facebookunda bir kız var. sevgilimin yayınladığı bütün aşk şarkılarını beğeniyor. sevgilime o kızın kim olduğunu sorduğumda eskiden yattığım bir kızdı diye cevap verdi neden silmedin dedim sanane dedi son bir kaç gündür bu kız sevgilimin yayınladığı bütün şarkıları beğeniyor. fotoğrafınada allah nazardan saklasın şeklinde yorum yapmış. sevgilimi aradım o kızla konuşucam faceden dedim şimdi ben ona arar söylerim seni engeller dedi sizce bunların arasında ne var sevgilim neden böyle davranıyor bana karşı bu kıza ve sevgilime nasıl bir ceza verebilirim çok üzgünüm ağlıyorum şu an:(

Güncellemeler:
ayrılıcam dedim ayrılamazsın senide ailenide öldürürüm sen daha beni tanımıyorsun diyor
tekrar mesaj attı bana sen benim hayatımı sorgulaymazsın canın dayak istiyor senin bak ben sana neler yapıcam diyor

0|0
25|11

En İyi Kız Görüşü

• kızın tekrar veresi var, sevgilin de bunun farkında.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• biraz sert konusacaqim sen afedersin ama aptalmisin ? sanane diyen bi sewqilin we bi kizla yattiqi halde muhattap olan bi karakterde insan sakamisin kizim sen birde sevqilime ceza wermek istiyorum diyosun sen zaTen en büyük cezayi kendine weRiyosun ayRiL qitsin deqmez

0|0
    0|0
  • söylesene sittir tavuk mu öldürüyor ne güzel ilişki 2 kızı aynı anda götür sanane söyle hesap sormasına izin verme iimiş vala neyse kendini harcatma uzatmana gerek yok bitir bence

0|0
    0|0

• lan sen nasıl biriyle berabersin. manyak mı o.

insana bişey yapmak bu kadr basit.

mesajları al götür polise baş vur. ne olur ne olmz.

0|0
    0|0
    • yaa polisten filan korkmaz o kaç kere başını belaya soktu senenin 6 ayı nezarette nerdeyse

• ve sen bunla berabersin. ne var sizin kafanız anlamıyorum ya. hakediyosunuz desem olmuyacak. polisden korkamayan adam sana neler yapar.

• sizi ağlatan şey bu mu ya?. sevgilinde sana sanane diyosa oda isityor demekki.

0|0
    0|0
  • yuhhh be facbook ne hale gelmiş iyi ki na face nede msn kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Güncellemeye bak kurtlar vadisi börülce a.q

0|0
    0|0
  • Nerden buluyorsunuz bu gerizekalıları çok merak ediyorum bazen.

0|0
    0|0
  • Hala yatmıyorsa bile yatma olasılığını canlı tutmaya çalışıyordur en azından.

0|0
    0|0
  • hala yatiyorlar bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • öylemidir gerçekten

• belkide yatmadı ikimizi birden idare ediyor bana yattım diye yalanı attı

• her iki kosulda da seni aldatiyor, ustune de hayvan gibi tehdit ediyor. bence kurtul bu adamdan ne dayagi ne oldurmesiymis!

• oha bırak şu aptalı lütfen. büyük hata..

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin. aptalın teki bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• aralarında bşy var sanane demesi çok saygısızca bence sevgilini faceden sil ilişki durumunu da değiştr bırak o sorsun sana daha arama sorma mesajda atma yani onu bıraktığını göster seviyorsa zaten gelir sana gerii sevmiyorsa da kaybedeceğin bşy yok

0|0
    0|0
  • sen ağlayacagına ayrıl bence.çözüm arardım sana ama cok gereksz biriyms sevgln.seni yattıgı kıza değişiyor.

0|0
    0|0
  • bu nasıl bı erkek bu nasıl bi sevgi? ya adam seni özeline karıştırmıyo sanane diyo ve ayrılmak istediğinde ailenide senide öldürecek ha öyle adamın ben var ya...

0|0
    0|0
  • oncelıkle sen çok aptalsın...sen o kışıye halen sevgılım dıyorsun bu mudur yanı ılışkı.sen ona soru soruyorsun ve aldıgın cevap sanane oluyor ve sen halen surduruyor devam edıyorsun.bu kadar saf aptal olmayın yaa çocuksun bellı kı ve hıc kımsedende korkma ıkınızlede eglenıyor vakıt geçiriyor ıhtıyaclarını yada sevklerını gıdermek ıcın beraber bu sırada bunuda anla.Alah ım sen bu tur saflr akıl fıkır ıhsan eylee

0|0
    0|0
    • hakılsın gerçekten çok safım ben:(

• yok saf değilsin aptalsın

• kalbınle degıl beynınle hareket et ve kendınızıde bu kadar ezdırmeyın.saygı olmayan bır ılışkıden de sevgı bekleme.bu yazdıkların da bunu gosterıyor

• bence o kızla konuşmalısın ne demek bu ya sen yapsan nelr olurdu o erkek tabi ya uyuz oluyorum böyle insanlara muhakkak konuşş onunla derdi neymiş bkalımm onun agzımı bozmim şimdi çok sinirlendm kusura bakma

0|0
    0|0
  • terbiyesiz nasıl sorgulayamazmışsın bide tehditmi ediyo senin o kişiliksiz ile konuşman bile hata

0|0
    0|0
  • aldatılıyosun uzaklaş kaç koş

0|0
    0|0
  • ozaman erkek arkadasın hasta.. ciddi anlamda basını belaya koyabilecek bi tip..

0|0
    0|0
  • haha tehdıt ha:)korkaga bak anca tehdıt etmıs sakın bana korkuyorum deme:)bas tekmeyı be bı ... yapamaz

0|0
    0|0
  • Bu çocukdan adam olmaz.

Hatta sana sevgili de olamaz düzgün bir eşde.

Ayrıl gitsin.Hiç bir şekilde zarar veremez.

0|0
    0|0
  • bu ne böyle yahu? sen bunun egosunu tavan yaptırmışsın. çık karşısına doğru düzgün konuşun madem ayrılmak istediğinde böyle söylüyorsa. geberir umarım yakın zamanda. ne bu be!?

0|0
    0|0
  • ayy hala silmemiş o kızı ilişkisi olmasına rağmen bence sen ayrıl demedi deme böyle 1 ağlarsın 2 ağlarsın öyle hep ağlarsın demedi deme.

0|0
    0|0
  • Yuh! Yattığı kızmış, sananeymiş bana öyle bi cevap verse suratına tükürür sonra da koşarak uzaklaşırdım.

0|0
    0|0
  • çok ayıp etmiş sevgilin ne işi var hala eski sevgilisi facesinde,eğer şifresini biliyorsan şifreyi değiştir bidaha açamasın facesini:)gerçi faceyi kapasan nolcak tel var msn var iş kendinde bitiyo sananede dediğine göre seni takmıyo,bırak gitsin

0|0
    0|0
  • tehdit edio da bişey yapamaz yaparsa git savcıya mesajları sakla bak nasıl mum olcak

0|0
    0|0
  • ya ınsan cıdden bu kadar saf olamaz sen bızle dalga gecıyorsun herhalde

1|0
    0|0
  • tam psikopat olmuş o..acil terk..

0|0
    0|0
  • Sen gurursuzsun.

Sevgilin maafya.

O kizda cirkef.

0|0
    0|0
  • şikayet et

0|0
    0|0
  • arlarında ne var bilmem ama çocuk saygısız ne demek sanane sen onun nesi oluyorsun arkadaşımı_?

0|0
    0|0
  • kızım sen aptal msn ayrılırım diyeceğine bırak gtsn ayrıldım btti de harcatma kendini saf olma bak burda herkes aynı şeyi söylüyo şu soruyu da daha güncelleme cevaplar ortada işte bitir btsn tehdit etse bile bşy yapamaz

0|0
    0|0
  • hmmm sanki sallıyorsun biraz ha ?

1|0
    0|0
    • neden öyle bir şey yapıyım

• günahımı alıyorsun ama tabi o da senin düşüncen herkes istediğini düşünmekte özgür

• fikrini söylemek ve günahını almak hımm ilginç

• sen bu çocukla birşeyler yaşadıysan yandın. ama kendine güveniyorsa hiç takma mesajlarına da cevap yazma.

0|0
    0|0
    • evet yaşadım ailene anlatıcam diyor

• ispat edebilir mi? fotoğraf falan var mı yani? ispat edemezse umursama ayrıldığım koydu o yüzden iftira atıyor dersin.

• sana ne mi diyo! manyak mı o. bence hotmail ve face şifrssini değiştir. çalmıştır yatak kızın de :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...