Kilo vermek için çok kararliyim... :-)?

Squat yaparak kilo verir miyim? Misal ellerimde ağırlık çömelme hareketi yapsam set halinde? Verir miyim? ya da pilates egzersizleriyle zayıflayan varmı? Varsa hangi egzersizle zayıfladı?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Squat kalçaları dikleştirir bacaklarını güçlendirir. Tam anlamıyla kilo vermene yardımcı olmaz. Kilo için beslenmeni düzeltmelisin. U, şeler ve tuzdan uzak durmalısın. Aşırı yağlı yiyecekler yememelisin. Olduka bol su tüketip spor yapmalısın.

0|0
    0|0
    • 1 saat durmaksızın yürüyüş yapıorum zaten :-) yürüyüş eğitimi basenjimi vs

Erkekler Ne Diyor 10

• az ye sık ye. bende çok kiloluydum önceden bu metot sayesinde zayıfladım. gün içerisinde yediğin yemekleri normalde 3 öğün yiyosan 6-7 belkide 8 öğüne çıkaracaksın 2-3 saat arayla 1 tabak yemeği parça parça bitirdiğin zaman mide besini çabuk sindirir ve zamanla küçülmeye başlar 1 sene sonunda mide iyice küçülür ve artık ne kadar yersen ye miden almıyo şu an çok rahatım hem bu şekilde sağlıklı kilo veriliyor.

0|0
    0|0
  • O kadar kasma yaa..
    Sekeri azalt.
    Herseyde seker kullanma gnde 45 dk yuru
    Ymk yerken ekmegi ince bir dilim ye suyu bol ic.
    Kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Hayırlısı verirsin umarım

0|0
    0|0
  • akapunkturla zayıflayabilirsin nasıl olduğunu bilmiyosan hemen açıklıyım. kulağına bişey takıyolar acıktığında o mekanizma uyarı mı ne veriyordu öyle bişey açlığın gidiyor böyleydi sanırım

0|0
    0|0
  • Yahu cardio ayrı bir muhabbet bak kurban oliim abuk subuk iş yapma sonra dicenki kalcalarım büyüdü napcam adam gibi yürüyüş yap üstünede plates yap vucut sıcakken

0|0
    0|0
  • Diyetisyene gidebilrsin. İdeal kilona ve beslenme düzeni oluşturabilirsin.

0|0
    0|0
  • Önemli olan bunları yapmadan zayıflamak.

0|0
    0|0
  • squat hareketi kilo verdirmez sıkılaştırır

0|0
    0|0
  • Evet verirsin.

0|0
    0|0
  • kilon yüzünden uyuyamadın mı gece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Squatla zayıflaman imkansız
    kalçayı belirginleştirip büyütüyor o hareket

0|0
    0|0
  • pilates sıkıaştırır toplar vücudunu. sağlıklı beslen abur cubur yeme. sıvı yağ kullanma tereyağı zeytin fındık yağı kullan. sopr yap set halinde düzeli. yürüyüşe. ık.

0|0
    0|0
  • instagram. com/gym_videos google bunu arat ilk baştakine gir çok iyi hareketler var ordakilerin vücudunu görürsün zaten ben de aynı şeyleri yaptım salonda 7 kilo gitti ^^

0|0
    0|0
    • Kaç haftada verdin?

• linklere giremediysen - vucutgelistirme. co/basen-eritme-hareketleri/evde-basen-eritme-hareketleri. html burdan da bakablirsin

• Kac kilosun fazla da verim deme zayif olmakta kotu cunku

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git hemen :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...