Basen ve selülit nasıl yok edilir:(?

iğrenç selülitlerimden basenlerinden nefret ediyorum !!! çıldırmak üzereyim !!! 1 hafta spor yapmasam çılgın gibi selülit oluyor.. ağzıma 1 çikolata atsam daha mideye gitmeden basene selülit olarak gidiyor... çikolataya bayılıyorum.. tembellik edip yatmaya bayılıyorum.. spor yapmaktan bişeyler yememekten NEFRET ediyorum... kız olmaktan nefret ediyorum:(((((( belim 64 basenim 94 boyum 170 .. bu basenın gitmesi için kilo vermek şart dimi egzersiz de... bu bir soru muydu bilmiyorum... keşke selülit güzel bişey olsaydı... gamze gibi falan..

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bunkadar duzgun vucudunuz var seluliti sorun ediosunuz yapmayn allah askina

0|0
    0|0
    • düzgün vücutta selülit in ne işi var!! fizigin hatların ne kadar iyi de olsa selülit her zaman her şeyi batırır.. mahveder bütünü.

• Aaa bana da söyleyin o dermatologun yazdığını :(

Erkekler Ne Diyor 7

• kilolu bayanların çok çekici olduklarını düşünüyorum bence sende diyetle falan uğraşma derim çok çekicisin yazdığn ölçülere göre

0|0
    0|0
  • basensz kadna kadn demem. selulit beni etkilio. seks yapasm artio. hemen yorulmk yok. arkasndan baknca cldriom. ve kopek ppzisyonu icin basen cok onemli

0|0
    0|0
  • Şkerli yiyeceklerden uzak dur olmaz bişey o vakit bağğyan olursada olsun popon açıkta mı gezicen sokakta.

0|0
    0|0
  • basende selülitte bence fazla itici. hangi kızla çıkarsam çıkayım önce kız arkadaşlarıma nescafe, çikolata. mayonez vs her haltı azaltırım tahammülü bile yok bence

0|0
    0|0
    • :((((( deme öyle deme... bak ağlıcam şimdi... ya da sinirimden çıldırcam... bizim bu suçumuz yokki çikolata yı icat ettiler.. niye selülit yapsın basen yapsın kadınların güzelliği bozulsun diye...

• bir fantezi geldi aklıma sen bu kadar çikolata diyince :) bence boğazını tutmaya çalış yoksa olmaz :)

• bırakıyorum artık

• eminim çok güzeldir

0|0
    0|0
  • balık etlisin iste olum ne güzel :D

0|0
    0|0
  • erkek öperken falan ağzına da takılır o selülitler , pürüzlü olduğundan.

tayt falan giy tayt pantolon giy kapat eksiğini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...