Erkekler neden evlilikten korkuyor, kadının sorumluluğu daha fazla olduğu halde? :)

cok komik yaa erkek evlilikten cok korkar bunu bircogumuz biliyoruz ve sen bir erkek sin nasıl korkarsın yaa :))

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• erkek evlenmekten değil evleneceği kişinin doğru olup olmadığını düşünüyo tanımaya çalışıyo ayrıca maddi manevi hazır olduğu zamn kız istemeden erkek istiyo:)

0|1
    0|0
    • bak bu mantıklı geldi bana.

• cok dogru adaletsiz dunya. bak gercekten bu konu beni hep duygulandırıyoo uzulum

• bi kadın neyse de bi erkeğe asgari ücret verlmez ya sonuçta ev geçindircek adam ne bilim bnde üzülüyorum bu konuya

Erkekler Ne Diyor 6

• ya bosver bunları herkesı bır tutamayın... delıler gıbı sevıyodum herseyımı verdım ona... bır hafta once babanla konus artık ısın adını koyalım dedım gıttıkce sogudu benden ve dun aksam senı gercekten sevemedıgımı anladım asık degılım sana dedi... acaba korkan kım ?

0|1
    0|0
  • Hayatının sonuna kadar bir kisiye kendini adamak ve bağlanmak korkusu. Karşıdaki insan evlenmeye değecek bir insan mı düşüncesi. Sosyal statülerimiz tutmuyorsa aradaki fark sıkıntı olur mü endişesi. Maddi gücüm bir aileyi finanse edebilir mı endişesi bu böyle daha da uzar gider. SoZun özü ezanda kulağı olmayanın namazda gözü olmaz. Kafadaki endişelerin dayanagi kararsızlıktir esasen.

0|1
    0|0
  • Olgun olmayan çocuksu ve sorumluluk almamış erkeklerin evliliğe sıcak bakmadığını zaten anlayabiliriz. Evlilik kutsal özel ve ciddi bir olaydır, erkek veya kadının öncelikle hazır olması gerekir, ekonomik ve psikolojik açıdan hazırsa birde olgunlaşmışsa bu anlamda sorumluluk alabilecekse neden olmasın yani..

0|0
    0|0
  • Ben korkmam :) Aksine korkutuyorum.

0|0
    0|0
  • ben korkmuyorum şahsen :-)

0|0
    0|0
  • evli ve tecurbeli gibi konuşmuşsun nerden çıkardın kadının sorumluluğu daha fazla diye acaba :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yuvayı dişi kuş yaparmış ama sorumluluk yalnız bizde değil ki canım erkeklere de bence çok fazla sorumluluk düşmekte diye düşünüyorum böyle bir kıyaslama yanlış olur diye düşünüyorum .. her iki tarafında kendine göre sorumlulukları vardır... Ama erkekler evlilikten korkar mı bence korkmaz sadece her çiçekten bir parmak bal çalmadan tek kişiye bağlanamama problemleri var bu da evlenmelerini geciktirici bir sebep diye düşünüyorum tabi bu benim gözlemlediklerimden sonra vardığım şahsi sonucum ve düşüncem .

0|0
    0|0
  • erkek kız ayrılmaz bu ona bakarsan ben evlılıkten korkuyorum hatta evlılık lafını duydugum an kaçmaya baslıyorum

0|0
    0|0
  • sorumlulukların fazlalığını kim test etmiş de ölçmüş acaba?

0|0
    0|0
    • İsviçreli bilim adamları :(

• bi kere de hayırlı bi iş yapsalar ölürler a me ke.

• ..ike surulecek aklı bulduk demelerini bekliyorum şahsen...

Yükleniyor...