Hem gelecekten bahsediyor hem de çabası yok. Ne demeliyim sizce?

Bi süre konuştuğunuz biri var hem gelecekten bahsediyo hemde çabası yok . Herzaman adımı siz atıyosunuz yoğun çalışan biri olsada bana neden zamanı olmasnki ? En ufak lafimda alınıyo ve güvensizliğe çekiyo lafı 3 gün konuşmadık şimdi ben mesaj attım nasılsın diye gece çalıştığı için cevabı bugün bekliyorum eğer cevap gelir veya soğuk bi cevap olursa noktayı koyuycam çünkü sıkılmaya başladım ona nasıl bi mesajl hatasını anlatmalıyım ?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• En fazla 24 yaşında olabileceğini düşünerek: En güzel yaşlarımızda kendimizi belirsiz bir ilişkiye mi emanet edeceğiz Allah aşkına. Bir insan neden sever ? Neden sevilmelidir ? Mutlu olmak, hayatı paylaşmak için değil mi ? Öyleyse biz neden mutlu olabilmek için 3 günden beri ağzından çıkacak bir lafı bekliyoruz değmeyecek bir adamın ? Yaşımız kaç ki mutsuz olalım ? Ne kaybederiz ki ? Ne kazanmışız da kaybedelim ? Üzme tatlı canını lütfen. Ya oluruna bırak ya da bırak gitsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben yenı bır uyeyım ve ıkı tane soru sordum.. sordugum sorulara bak kendını bulacaksın ve bence atman gereken mesaj benm sorularımda...

0|0
    0|0
  • bu soğukluğun ve vurdum duymaz tavırlarını kaldıracak başka birisiylemi devam etmek istersin? amacın buysa şu an bitsin ben senin alıngdan tavırlarından bıktım erkek adam alınganlık yapmaz böyle devam edeceksen yoluna bak ben mutluluk araraken strese sürüklüyorsun beni saydır saydıra bildiğin kadar artı parantes sen bu mesajı okurken ben çok uzaklarıda olucam demeyi ihmal etme (:

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin...

0|0
    0|0
  • çıkmadık canda ümit vardır ama zaman da önemli..

0|0
    0|0
  • mesaj atma bence sen bidaha ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sözler değil davranışlar önemlidir sevildiğini önemsendiğini hissetmiyosan bitirmelisin

0|0
    0|0
  • uzak dur bence.ben samımı durust bulmadım bılmıyom.arkladaslar ne dıycek bakalım.

0|0
    0|0
    • aslında 1 yıldır tanıyorum ama bazı nedenlerden dolayı gorusmedık 3 haftadır tekrar konusuyoruz yanı eskısı gıbı degıl ama değiştiğinin farkındayım onceden hep arardı 3 haftada hıc aramadı bende bısey demıyorum sonra bı laf acılınca bana guvenmıyosun felan dıyo yıne ben adım aattım mesaj attım nasılsın dıye cevap vbeklıyorum

• canım bırak bence kendı dussun ustune.

Yükleniyor...