• Sor
  • Bence

Kuvvetli, güçlü olmak için nasıl bir antrenman yapılmalı?

Kendi görüşüme göre , vücut geliştiren kişiler sadece vücudunun görüntüsünü değiştiriyor. Güç olarak pek bir artış sağlayamıyorlar. Benim düşüncem şu ki : Hem vücudun görüntüsünü iyileştirmek hem de kuvvetli,güçlü olmak için nasıl bir antrenman yapılmalı ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaslı ve güçlü erkekleri severim

• ne anlamda seversin...

Erkekler Ne Diyor 4

• agır kilo az tekrar

• Teşekkürler.

• ikisi paraleldir kasta olacak güçte...biri olmadan diğeri asla olmaz ...vucut dirençinin yüksek olması için ...bacak kasları için bol bol yüreyeceksin...karın ve gögüs kasların için mekik şınav ve barfisk çekeceksin..kol kasların içinde ağırlık kaldıracaksın ..otomatik olarak güç o kasların içinde olacak...

• 1 aydır V.G ile uğraşıyorum. Normal olarak şuan hacim antrenmanları var. Ağırlık kaldırdıkça gücüm artıyor yani ?

• sen bu işi kapmışsın...

• Bence sen bunları hiç düşünme. Kung-fu'ya git oradaki antrenmanlarla zaten güç-hız-reflex-kondisyon hepsini bir anda kazanırsın.

• Kung Fu eğitimi ne kadar sürer ?

• Öncekileri Göster
    • Denizlide eğitimi verilen yer var mı bilmiyorum yalnız . Japonya değiliz ki her yerde kung fu salonları olsun

• O konuda yapabileceğim bir şey yok. Ama madem imkanlar ksıtlı illa kung fu olacak diye bir şart yok. Tekvando olur kick box olur wing chun bu aralar çok moda. Bakacan araştıracan işte.

• Yalnış düşünüyorsun. Kas gelişimi sağlamayıp güç nasıl saglanmaz.

• Yani ? Bundan ne anlamam gerekiyor ?

• Spora başlayıp gelişim sagladıgında anlıycaksın.

Yükleniyor...