Kapat

Squat egzersizi? Popo kaldırma ve sıkılaşması için gercekten etkili mi?

Squat egzersizinin gercekten etkisi var mı popo kaldırma ve sıkılaşmasında? Sporcu arkadasların yorumunu beklıyorum?

Güncellemeler:
Gunde kac kere yapmalıyım? Ve kac ayda sıkılaşır?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evet squat bacaklar ve popo için çok iyi bir harekettir biraz ağırlık kullanmalısın aşırıya kaçma bacak ve popoyu kalınlaştırırsın sonra iyi bir verim almak istiyorsan eğer protein ağırlıklı beslenmelisin sabah yumurta ile loru çırp omlet yap kahvaltı çok önemli uyurken 8-9 saat açkalıyorsun vücut yakıtsız kalıyor süt yoğur ayran peynir lor bunları iyi tüket tavuklu yasa ton balıklı salata öğün aralarında elma kiwi muz ceviz tüketmelisin ya da nesquik süt çok önemli spor yapmasan bile spor yapmış gibi fiziğin olur

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok etkili abi spor salonuna gelen kadınlar kol çalışıyor saçmalığa bak.. Kadın dediğin seksi olacak squat yapan popo kalp oluşuyor lan çok seksi ben kadın olsam popo çalışırım 4 Set 12 kez yeter erkeklerin gözü mükkemmel bir poponuzda olur hayallerle tecavüze uğrarsınız

1|0
    0|0
  • Güzel kalçaları ve poposu olan, yabancı bir mankenin çalışmasını izledim, squat, leg press ve leg curl hareketlerini yapıyordu.

1|0
    0|0
  • Evet.
    Squat, kalça ve bacak için temel egzersizdir. Squat sayesinde dik ve dolgun kalçalara, güçlü bacaklara sahibim.

1|0
    0|0
  • şaka mı yapıyosun harika bir harekettir ama uzun süreli yapman lazım

1|0
    0|0
  • Varsa bile yapma g*tü kalkmis derler :-)))

0|0
    0|0
  • bazılarınn spor yapmasına gerek yok, iki laf ettn mi götleri kalkıyo

0|0
    0|0
  • etkili etkili yapın sonra tecavüze uğrayın :D

0|0
    1|0
  • evet etkili. fitnessçıların kraliçesi jen selter bile o kusursuz fiziğiyle hayvan gibi squat yapıyor hala.

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Etkili ama birden yüklenme. 2 gün yürüyemedim geçen.

1|0
    0|0
  • 30 gün squat programı vardı onu dene istersen etki ediyor

1|0
    0|0
  • Etkili düzen şart

1|0
    0|0
Yükleniyor...