Nba'in gelecek yıldız adayı kim olur?

Adaylar:

Andrew Wiggins, Jabari Parker, Joel Embiid, Julius Randle, Aaron Gordon, T. J. Warren, Marcus Smart, Noah Vonleh, Gary Harris

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Joel embiid kolej kariyerinin tüm maçlarını hemen hemen sektirmeden izledim olajuwon kalibresinde tüm nba'i domine edicek bir uzun özellikle afrika kökeninin thabeet ile yaşadığı hezimeti düşünürsek embiid bu açığı giderecek gibiydi ama çok ciddi bir sakatlık yaşadı ayak bileğinden o biraz takımları düşünmeye itti ama philadelpia tankers hiç düşünmeden atladılar embiid üzerine tutarsa büyük ikramiye tutmazsa noel ile ellerinde patlar. Andrew wiggins insan üstü atletik özetlliklere sahip arka arkaya 40 sayı attığı maçları da izledim çok yönlü oyunuyla dikkatimi çekti ama sezon sonunda söndü franchise oyuncusu olarak gösterilirken şimdi iyi bir starting oyuncusuna evrildi gibi aaron gordon pozisyonu için undersized kalan biri ama griffin gibi patlayıcı smaçlarıyla ikinci efor oyunlarıyla dikkat çeken enerjik bir isim çok erken draft edildi 8.9 sıradan gideceğini düşünüyordum özellikle kings'in pf eksikliğinden dolayı seçer derken magic havada kaptı. Juluis randle mücadeleci kaybetmeyi sevmeyen belki de drafta giren en iyi fundamental bilgilerine sahip bir uzun lakers için mükemmel bir seçim gasol'un free agent olduğunu düşünürsek marcus smart seçimi boston'ın rondo'yu takaslayacağının kesinleştiğini gösteren bir hareket şutu fazla sağlam olmasada oda feci derecede atlet ve mevkisine göre şahane bir fiziğe sahip jabari parker drafta giren en tam anlamıyla oyunu oturmuş bir isim şu an herhangi bir takıma ilk 5 oyun çıkar hiç sırıtmadan oynar o derece bir isim zaten kendisi bucks bucks diye tutturmuş evine yakın olduğu için dinine bağlı bir tip diğer isimlerden ise vonleh draftın steal'i hornets eksi adıyla bobcats turnayı gözünden vurdu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...