0 beden olmak yani 32-34 beden olmak istiyorum :(?

36-38 bedenim,173 boyundayım,63 kiloyum,18 yaşındayım. Miranda Kerr'i gördüm heveslendim. Tamam iyi kilodayım ama insan bekliyo işte :( Diyetisyene gitsem kapıdan kovar mı acaba :(

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• bence 0 beden olmaya çalışma , eğer vücudun yağlıysa yağlardan kurtulmaya bak ve kas kütleni arttırmaya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kapıdan kovmasada bacadan kovar kanks

1|0
    0|0
  • Fitness yaparak aynı kiloda bile o bedene düşebilirsin. Sıkılasman gerekiyor. Yağ oranini azaltip kas yaparak. Uzun işler. Anlatmasi burada vakit alir.

1|0
    0|0
    • anlatır mısın rica etsem

• yok saolasın :D protesto başladı :D asdf gülüşleri var. :D yakında zaa diye gülen gelir tadından yenmez :D ben en iyisi ben ufak ufak :))

• Eger cidden bir fit olma sıkı olma isteğin varsa sana yardimci olabilirim ama soru başlığında Miranda Kerr gördüm özendim falan yazdigindan bir de 45 üstü görünüp 18 yasindayim yazdığın için ciddiyetini ölçüyum dedim. Eğer gerçekten sıkılasmak taş gibi bir vücuda sahil olmsk istiyorsan mesaj at konusalim anlatiyim ufaktan ufaktan hedeflerine göre.

• hahahahahha ben 32-30 um XD

0|0
    1|0
  • Git git Zayıf olmak önemli

0|0
    0|0
  • Ah ah, nerde o balık etlilik.

0|0
    0|0
  • lan yürü kürdan gibi olup napıcaksın birazcık etli butlu ol balık etli ol

0|0
    0|0
  • benimde 32-34 hahaha catlayın

0|0
    1|0
  • Ben simdi sıfır bedenmiyim kizim ama kilon iyi kelly brooka özen bence

0|0
    0|0
  • Bişey sorabilirmiyim? SALAKMISIN

0|0
    0|0
  • 1.88 - 60 - 30-30

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kadin dediğin azicik etine dolgun olur ya ;)

1|0
    0|0
  • 18 yaşına gelmişsin reşitsin ama beynin reşit değil, olgun değil. Hey Allahim ya.

1|0
    0|0
  • Sacmalama olursun

1|0
    0|0
    • bir haberde okumustum vs mankeni fazla zayifliktan erken menopoza girmisti ozenme oyle seylere

• bende okudum öyle şeyleri de ne biliyim çok hoş duruyodu

• O tiroid yüzünden erken menopoza girmiş ve epey kilo almış bir aralar...

• 173 boya 63 kilo gayet iyi ama diyetisyenler para peşinde. 40 kilo da olsan kovmaz.

1|0
    0|0
  • miranda kerr i gördüm heveslendim ne ya ahshshdas kadın vs mankeni. 55 kilo ol yeter , o boyuna. sonra anoreksiya felan oluyosunuz uğras babam uğraş

0|0
    0|0
  • 34 = XS, sıfır beden değil.. 32=XXS sıfır beden.

0|0
    0|0
  • 32-34 çcuk bedeni. miranda 32 asla giymiodur kadında boy pos var saçmlama

1|0
    0|0
Yükleniyor...