Volkan Demirel sizce türkiyenin en iyi kalecisi mi?

volkan demirel sizce türkiyenin en iyi kalecsı miİ? Karekteri ve en son yarattığı imajı (önce mapushane kaçkini gibi hayvan gibi bir sakal sonra son osmanlı yandım ali bıyığı) ve karekteri hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• volkan en iyi kalecidir ha seversin sevmessin yigidi öldür gebert napıosan yap ama adamın hakkını verinn

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Şu şartlarda evet. Karakterle işi birbine karıştırıp duryorlar.. Emre de iyi futbolcu işte.. Adama boşuna dünyanın en iyi takımlarından biri almıyor.

0|1
    0|1
  • Volkan ulkenın en ıyı kalecisidr... Kimsenin onu sevip sevmemesi önemli değil önemli olan işinin hakkını vermesi ki görüyoruz işini ustlıkla yapıyor.. Benım ıcın candır volkan..

0|1
    0|2
  • volkanla aynı potansiyelde var

0|0
    0|1
  • tüylü bamya demir

0|0
    0|0
  • volkan demirel ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• türk kaleciler arasında evet volkan en iyi kalecidir ama en karaktersizide o dur...

ama yabancılarıda kategoriye dahil edersek kesinlikle muslera daha iyidir...

0|3
    0|0
  • şu an şampiyon olan takımın kalecisi Muslera'yı saymazsak Türkiye'nin en iyi kalecisidir. özellikle Galatasaray maçlarındaki inanılmaz performansı artık biz galatasaraylıları sayıp sövmekten bıktırmıştır. eski yıllardaki demeçleri ve terbiyesiz hareketleri yüzünden kendisinden nefret ettirmiştir, karakterinden zerre haz etmem. :)) galatasaray şampiyon olsun, gerekirse tebrik ederiz diyip etmemiştir. hoş, kendisinden bekleneni yapmıştır.

0|0
    0|0
    • Yapma be hacım biliyorsun BİR VOLKANDIR FENERBAHÇE.Sen kasık olayından sonra haz etmedin zaten ben seni biliyorum kardeşim.Ama yeri ayrıdır bizler için.Muslera takımı atesleyip maç aldırmış mı bu zamana kadar ya da galatasaray gol atınca sıfır çizmis mi hiç etrafında sonra uçarak şahlanmıs mı be hacım :)) O kasık olayında da hayretler içinde zaten volkan... Yiğidi öldür hakkını yeme be hacım.Biz volkanı bu haliyle seviyoruz inan.Galatasaray maçlarında var oluşu yeter.Yırtık dizle oynaması yeter.

• :)) Muslera dediğin adam sizin Kadıköy'de gol yemeyerek şampiyonluk getirmedi mi ? bu çok küçümsenecek bi şey mi sence, ama bak o yönden dediğin doğru kimse Volkan gibi hırslı değil, o kadar hayvani hırslı kimseyide görmedim zaten. baştacı yapmanız normal. neyse beni biliyon siz volkan'ı seviyosunuz diye biz sevmek zorunda değiliz a.koyim :) bize yaptıkları ortada... :)) alın tepe tepe kullanın canım kardeşim. ikimizde deşifrede olduk bu arada hayırlı olsun :) hadi iyi geceler, görüşürüz...

• :)) İyi geceler canım kardeşim.Ailene hürmetler.Kib.Allaha emanet.Görüşürüz...

• en iyi kaleci olsanda adam olmadıktan sonra sıfır iyi kalecilere gelince bence umut veren isimler cok var bence ufak bı durgunluk da geçirse şu ankı durumda bana göre en iyi ve en sevdiğim hem karakter olsun basarı olsun onur kıvraktır cok ıyı kalceıdır bıraz sakatlıkda gecırse durgunlukda geçirse ondan sonra yine cenk bıraz zamanla toparlarsa kendını o var yine trabzonsporu pek sevmesemde tolga var kalecı sıkıntısı yok bence ama volkan falan ben olsam volkan emre gıbılerı tesislere yaklastırmam

0|2
    0|0
  • volkanın karakterine bok atmaya kalkarken komik biçimde sakalı ve bıyığını örnek göstermekten daha öte karaktersizlik olamaz..soruna gelince türkiyenin en iyi kalecisi diyemeyiz.ama mevcut faal oyuncular arasında ondan iyi denilebilecek kaleci bence yok.

0|1
    0|2
  • Atatürk'ün de dediği gib: " sporcu zeki, çevik ve ahlaklı olmalıdr."

volkan Zeki ve çevik olabilir ama ahlaklı olduğunu görmedim hiç... ayrıca bu 3 vasıfta bulunmadan kimseye Türkiye'nin en iyisi demem diyemem...

0|1
    0|2
  • yetenekli tabi ki ama dengi kalecilerde yok değil

0|2
    0|0
  • 1 VOLKANDIR FENERBAHÇE VOLKAN ŞU ANDA MİLLİ TAKIMDA OYNAYAN EN İYİ KALECİDİR. VARSA DAHA İYİSİ ÇIKARTSINLAR.

0|1
    0|1
  • en iyi türk kaleci sinan

0|0
    0|3
  • fenerliyim ama volkan gerçekten türkiyede ilk ona bile zor girer. sinan bolat, tolga, onur, isaacson, muslera bunların hepsi volkandan kat be kat iyi kaleciler. volkan' ın esasen çok kötü bir kaleci olduğunu düşünüyorum. dünyada 5 kaleci bilmeyip onu dünyanın en iyi kalecisi ilan eden bazı renkdaşlarıma da ne diyeyim bilmiyorum doğrusu.

0|0
    0|0
  • bence şakirt ama topu tutuyor

0|0
    0|0
  • tolga zengin ve sinan bolatla aynı seviyede

0|0
    0|2
  • en iyi kaleci Muslera'dır. Refleksler süper karşı karşıya süper penaltı kurtarışları süper duran toplarda pozisyton alması süper daha ne olsun ? Ayaklarına da çok hakim. Pozisyonunuda iiy alıyor.

0|0
    0|0
  • En iyi Türk kalecisi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...