Kick box sokakta ne derece yarar sağlar?

Kick box sokakta ne derece yarar sağlar?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• kısmen bence her disiplinin belli baslı kuralları uygulanıs prensibleri vardır diye bilirim karsındaki kural tanımadan saldıracagı icin teknigi uygulamak icin baya sogukkanlı ve tecrübeli davranmak gerekir diye düsünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• hacı bende baya boks eğitimi aldım. Hatta lisansım var. Sokakta kavga etmek şuç teşkil ediyor. Çıplak elle vurmam sonucu şikayetçi biri olursa mahkemelik oluyorum direk ve kesin bir ceza alıyorum.
    Eğitim veren hocam derdi, bakın bu işi biliyorum diye sokakta kavga mavga etmeyin. Sonra adamın biri çıkar çeker emanati tak tak saplar bu işler bilekle beraber yürek ister ama önce aklın ve sağduyun gelişmeli. yani işe yarar koydun mu indirirsin ama adamda çekti mi vurur bunu düşünerek bence hareket et.

0|0
    0|0
  • yarıyoda yaramıyoda şimdi teknik dövüşmeye alıstıgım için karsımdakı insanın ne yapacıgını bilmiyorsun bir gün üstüme koşarak kafa ustu gelenı bile gordum sokakta dövüş cok zararlı insanın hayatını bitirir bir tek darp raporu ama genelde teknık bıldıgın için 3. yumruktan sonrasını atmıyorsun

0|0
    0|0
  • Sağlamının 6 kişiyi sırf tekmeleyerek indirdiğine bizzat şahit oldum. Adam elini kullanmadan dövdü adamları, rezillik yemin ederim.

0|0
    0|0
  • bence box öğren kickbox iyi değişl

0|0
    0|0
  • Karşıdaki lisanslı olarak dövüşmediyse karşında pek varlık gösteremez..

0|0
    0|0
  • Vücuttaki hassas noktaları biliyorsan çok yararlı.

0|0
    0|0
  • karşısı dövüş teknik öğrenmediyse bir alt yapcagını sanmam. ama tecrübesi felan varsa bilemem

0|0
    0|0
  • Karşındakide kick box bilmiyorsa %100 işe yarar.

0|0
    0|0
  • sokakta yürekten başkası yarar sağlamaz ;)

0|0
    0|1
  • Hiç bilmemekten iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...