Kapat

Nolacak bu GALATASARAYın hali?

Medyada Balotelli gelecek falan diyorlar ins gelmez mk takımını dünya kupası çeyrek finalinde boş yere 10 kişi bırakan bir salak bize katkıdan cok zarar verir benim transferini istediğim sağlam bir stoper tarık çamdal ve birde sağlam orta saha bize yeterli. Sizce kim gelmeli eksik olan mevkiler neresi?

Güncellemeler:
Bu arada 3 tane genç aldılar biri real madrid alt yapısından biri psv birinde belçikadan takımda geleceği parlak cok oyuncu var ontiverodan çok ümitliyim ben ınş ıyi paralar kazandırırlar klübe

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Melo da 2010 dünya Kupası'nda en önemli maçta kırmızı kart görüp Brezilya'da günah keçisi ilan edilmişti ama Galatasaraya nasıl katkı sağladığıda ortada bu kadar ön yargılı olmamak lazım Balotelli Galatasaray için iyi bir yatırım olur defansa Semih'in yanına Korayı monte edebiliriz

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Balotelli'yi seviyorum ama gelmesini istemiyorum. Gelmez de zaten.

0|1
    0|0
  • Veysel son ropörtajında tarık ile ilgili ipuçları verdi bakalım gelir umarım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Balotelli gelmez boşa umutlanmamak gerek

0|1
    0|0
  • tarık çamdal içinde amma naz yaptı bu eskişehir avrupaya zaten gidemiyorlar oyuncuda gelmek istiyor haklı doğal olarak Galatasaray'a kim gelmek istemez futbolcuları böyle kısıtlarsak Türk oyuncuları hiç bir zaman gelişemez ishak doğan da alınmalı sol tarafta oynatacak oyunca yok hep sağ tarafa alınıyor bir de semihin yanına sağlam Türk stoper Uğur Demirok olabilir

0|1
    1|0
  • Abi takımı türk dizmek lazım

0|1
    0|0
  • balotelli on numara türkiyede atarlı oyuncular zaten iş yapıyor bu ülke kaç senedir emreyi çekiyor balotelli de kim :D

0|0
    0|0
  • Tek forvetli sistemde mükemmel oynar balotelli

0|0
    0|0
  • balotelli bildiğin piskopat. gelirse meloyla beraber ortalığı karıştırırlar kesin.

0|1
    0|0
    • Aynen meloyu fatih terim adam etti ama balotelli düzelmez

Yükleniyor...