Hollanda'mız maalesef elendi... Finalde Arjantin Almanya... Neler düşünüyorsunuz?

Hollandamm Turuncummm Portakalımm Gözbebeğimmm <3 Maalesef dün gece Hollanda büyük bir. şanssızlıkla Arjantine penaltılarla 4-2 kaybetti. Robben ve Sneijder kaçırmasaydı finale. çıkarlardı... kupa Hollandanın olabilirdi... Başından beri favorim Hollandaydı ama kaybetti yapacak birşey yok sizce kupayı kim alacak? Arjantin mi yoksa Almanya mı? Neler. düşünüyorsunuz kimi tutuyorsunuz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• hollandaya turkıye elenmıs kadar uzuldum kanks
    ınsallah arjantın alır dıcem de almanya 8-9 atmasa ıyıdır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hollandayı ben de istedim, ama Almanya rakip tanımıyor

0|0
    0|0
  • ben demiştim kuzenim sen ne anlarsın maçtan salak salak konuşma demişti

0|0
    0|0
  • Almanya alsın

0|0
    0|0
  • Iddiaya girmistim hollanda yuregime kor ateşler saldı. Dunya kupasi bitmistir benim icin :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Almanya - Arjantin, "hikayeli" bir final olacak. "Tanrı'nın Eli"ni gördüğümüz 86 Meksika'yı hala unutmadık, unutmayacağız... Açılış müziği hala kulaklarda yankılanan İtalya 90'ın, Maradona'nın gözyaşlarıyla anımsanacak finalini de unutmadık. Almanya, tangoculardan rövanşı almış ve 24 sene hasret kalacağından habersiz, o kupaya uzanmıştı.
    Arjantin keza. O da hasretinden 28 pranga eskitti.

Futbol, biraz da bundan dolayı güzel ya. Salt oynanacak maçın "kendisine" odaklandıktan sonra; ardını, hikayesini deşmedikten sonra neye yarar.
    Kim demiş "futbolda dün yoktur" diye! Bal gibi de var ve futbol onun için güzel.

Tahminim: Hasretini dindiren, Almanya olacak.

0|0
    0|0
  • yapacak bir şey yok hayırlısı olsun kupa Almanya ya kaldı

0|0
    0|0
  • Arjantin brezilya buraya kadar nasil geldi ona hala sasiriyorum. Almanlar kupayi kimseye yar etmez

0|0
    0|0
  • çok güzel oldu hollandaya iyi oldu helal olsun arjantine

0|0
    0|0
  • zaten almanya suyunu sıkar portakal suyu yapardı onları. bide robben penaltı kaçırmadı terse yatırdı

0|0
    0|0
  • iyi oldu iyi ispanyayı elediler bişey sandılar kendilerini. DD güle gülee bir daha da b. k gelirler :D bu kadar italya ingiltere ispanya toparlayacak çünkü :D

0|0
    0|0
  • Almanya alır diye düşünüyorum ama başından beri Arjantin'i tutuyorum 'Leo Messi' kazanırsa bir Maradona olma fırsatı yakalayacak

0|0
    0|0
  • Alman Panzeri Ezer Geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...