Kapat

Başkalarının özel hayatını neden merak ederiz?

Başkalarının özel hayatını neden merak ederiz? Herhalde hayatında hiç magazin izlememiş kimse yoktur. Dedikoduları söylemiyorum bile...

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• mahremıyetını carsaf gıbı seren ınsanların hayatını merak ederım cunku zaten onlar merak edılsın dıye ortaya sermıslerdır

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Çünkü insanlar konuşacak birşey bulamazlar. Cok zordur.

Sürekli gecmişte yaşadıklarından , eglenceli eglencesi , yan, sadece sevgili olayları degil ; vay efendim filanca kişiyle tatile gitti cok eglendik. yok su sinemaya gitmiştim

ya da sunu yapmıştım bunu götrmüştüm sunu izlemiştim ya da böyle böyle davranırdı söyle yapardı gibi şeylerden dolayı gecmişin beraberinde getirdigi sorular vardır veya konusulacakalr.

Gecmişten hiçbirşeyden bahsetmezsen gelecekten ve su andan bahsedersin.TAbi bunu basaran kimse olamaz. yoktur da. illa ki gecmişle ilgili konusulmak zorunludur. Meraktan degil.

1|0
    0|0
    • Beğendim. Ama bu bahsettiklerin olağan şeyler. Benim kastettiğim daha merak derecesinde.

• özentilik

0|0
    0|0
  • Can sıkıntısı ve vakit boşluğundan başka birşey değil.

1|0
    0|0
  • kıyaslamak için olabilir

1|0
    0|0
  • evet banada saaçma gelmiştir..sanırım kendi hayatında dal olamamış insanların başka hayatlarda ağaç olma isteğinden olabilir.hayalperestlik.onlarda böyle mutlu oluyo

0|0
    0|0
  • Biz kimsenin özel hayatını merak etmiyoruz.

En basidinden burda bir sürü kişi var özel hayatını anlatan ve seyrettiren..

0|0
    0|0
  • etmem açıkçası umrumda olmaz. magazinde izlemem öyle ünlü falanda bilmem isimlerini de tutmam aklımda. haber izlerim.

0|0
    0|0
    • Hiç dedikodu da mı yapmadın? Hadi canım!

• gerçekten yapmadım. ağzıma geleni de söylerim :) espriyle karışıkta olsa. hayat ve diğer insanlar, kişinin yaşamak istediği kadar vardırlar.

• sevdıklerımın hayatını merak ederım sadece merak ıste o kadar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ilgi alanı diye düşünüyorum.bugün dergi alacaktım mesela bir grup genç kız beni magazin dersi almak için linç etti :( az kalsın yere doğru iniş yapıyordum oysaki tek amacım her ay aldığım doğa ile alakadar dergimi alıp çekip gitmekti...hiç hoşlanmam magazinden falan filan bir tek yakın arkadaşlarımın hayatını merak ederim o da olsun yani :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...