Akraba evliliğine karşı mısınız?

diyelim bir gün yakın bi akrabanıza aşık oldunuz onunla evlenmeyi düşünürmüydünüz.yoksa gurur yapıpta vazmıgeçerdiniz.

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• eğer aşkımdan sürünüyorsam evlenirim.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 13

• kesinlikle karşıyım.hem biyolojik hem psikolojik hem de sosyolojik olarak yıkınç bir durum

0|0
    0|0
  • her yaz tr gittigim beni ve dayimin kizini gezmeye cikartan abi diye hitap ettigim kisi evlenme teklifi etti :( abi olarak cok sevdigim kisiydi o teklif herseyi bittirdi 14 senedir konusmuyorum ve 14 senedir görmedim !

1|0
    0|0
  • Bunun gururla alakasından cok akraba evlılıklerı dogacak cocuk acısından oldukca tehlıkelı bırsey bıryandan da akrabam benım canımdan kanımdan bırıyle oyle bırsey dusunemem asık olsamda unuturum abı dedıgım bırıyle olmaz yapamam

0|0
    0|0
  • Etrafımda örnekleri var çocuklar problemli oluyor. zihinsel engelli, geç konuşma ya da yaşıtlarından 2-3 yıl geride vb... Zaten dinler de yasaklar akraba evlliğini. bi sebebi var ki yasak.

0|0
    0|0
  • Sence ? Akraba evliliği yapıldığı takdirde çocukların zihinsel ve fiziksel kayıplarının olması çok yüksek bir ihtimal. Yasaklanmalı. Tamamen.

0|0
    0|0
  • amca çocuğu hariç diğerlerinde aşık olursam olabilir ama uzak durmakda fayda var

0|0
    0|0
  • kesinlikle evet

0|0
    0|0
  • Karşıyım kesinlikle. -Hiç olmasa yakın akrabalara-

Akraba evliliklerinin sonu iyi olmuyor.

0|0
    0|0
  • böyle birşeyi asla düşünmem akraba kardeştir candır bana göre ona o gözle bakmam

0|0
    0|0
  • akrabaya yan gozle bakmak mı?mıdem var cok sukur

0|0
    0|0
  • Cocuk dogurmicam icin evlenirdim

0|0
    0|0
  • Kardes gözüyle baktigim icin düsünmesi bile midemi bulandiriyor...

0|0
    0|0
  • ben zevmiyorum akraba evliliğini, ama çok uzak bi akrabalıksa olabilir neden olmasın, ama amca oğlu, teyze oğlu , hep abim gibi görmüşümdür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• akraba evliliğinin sonuçları içler acısı. uzak durmak gerekir

0|0
    0|0
  • gerek duymadıkca karsıyım...

0|0
    0|0
  • Hayır, aşık olmam.

0|0
    0|0
  • Seviyorsam olur sorun yok benim açımdan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...