Bir fenerbahçe rezilliği daha nedir bu?

Fenerli kaleci volkan, milli takım kampında kendisini çeken kameramanı evinden aldırcam diyerek tehtit etti bir de üstüne küfürler saydırdı bu nedir ya emre belezoglu caner volkan hep bütün ahlaksız futbolcular fenerbahçeden çıkıyor ATATÜRK demiş sporcunun ahlaklısını severim heralde bu fenerbahçeyi görseydi kahrından ölürdü.

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• ya şimdi bir adamı kalkıp bir kulüple özdeşleştiremezsiniz bunun bir sürü taraftarı var. ben trabzonsporluyum. ama takımımdaki herkesi benimsemem. tüm davranışlarını onaylamam. gel gör ki volkan denen adam çakıyı ağzıyla açıp hakeme öyle gösteren bir zihniyet. çok yadırgamadım açıkçası. beklenebilir hareketler bunlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• SENİN ALLAH'INA KURBAN.. sonra ben milli takım maçında volkanı yuhladığım için arkadaşlar olum yapma diyodu.. emre beleşoğlu özellile sağa kenarına alındığında taa tribünün yanına inerek adama sövdüm... hee şöyle düşünebilirsiniz takım maçı olsa neyse ama bu milli maç yapılmaz... ama bana göre onlar AY-YILDIZLI formayı hak etmiyorlar... yaptığımdan da pişman değilim yine olsa yine yaparım...

0|0
    0|0
    • senin eleştirdiğin emre belözoğlundan volkan dan ne farkın kaldı?onlar sence milli takımı haketmiyor.peki sen neyi hakediyorsun?

• :) peki..

• adammım öyle gazeteden tvde gösterildiğin kadar değil olaylar maçın öncesi sonrası var... biz onlara göre hareket ediyoruz yoksa durup dururken bi futbolcuya sadece fenerli diye laf atmamız şerefsizlik olur tamamen karakterine bağlı...

• insanların karakterleri hakkında nasıl yargıda bulunuyorsunuz anlam veremiyorum.emin ol atatürk senden daha çok kahırlanmazdı.her şey tertemiz spor camiası olsun günlük hayat olsun tek fenerbahçe rezil tek fenerli futbolcular ahlaksız..volkan yanlış yapmış biz hiç hayatımızda yanlışlar yapmıyor muyuz?

1|0
    0|0
  • fb de çok karaktersiz var

1|0
    0|2
  • ya bi git ... rezillikmiş ... adama insanca denmiş free zaman çekme diye ... halak mal olmuşmuşda yok zıkkımın köküymşte ... iyi o zaman her halka mal olmuş adamı gidin sıçarkende çekin ...

gazeteciler gazetecilij yapmayı bilmiyor okuyanlar okumayı ... başlığını okuyup geçeceğin haberi ne diye soru yapıyorsun ...

0|0
    0|0
    • suçlu veya değil..en azından fenerbahçenin tesisleşmesinde amatör branşlarda söz sahibi olmasında çok büyük katkısı olan aziz başkan fişlenmiş or.spu gibi manşette yer alırken o haber türk kurumu çok karakterliydi.ahlaklıydı..bu yüzden ceza alıp mahkum oldular..asıl haysiyetsizlik bunları gördüğü halde susmak.

• 2 sininde agzına sıçarım

tamam sakinim

0|0
    0|0
  • fenerbahçeye rezil demen için bir melek kadar nur yüzlü, bir bebek kadar masum olman lazım. volkan emre karaktersiz küfürbazda sabri gibiler çok mu temiz...

0|1
    0|0
    • sabri bir yaratık onu işin içine katman için sabrinin insan olması lazım...

• Bir zamanların Gs'si de böyleydi.

Bülent Korkmaz ve Hagi önderliğinde Emre, Arif'i hatırlayın.

Şimdi de Fb çirkeflikte bir numara.

0|0
    0|0
  • parayı buldu g...tü kalktı

1|0
    0|0
  • mrk etme sen atatürk sadece fenerbahçeyi ziyaret etti hatun.. camiya laf uzatma benim ağzımı açtırma

0|0
    0|0
  • problemler genelde fenerden çıkar

0|0
    0|0
    • ya ne dmessn galatasaray rahat dursun ki (sanmam böyle bir sey olcağıni) fener problem ckarmasn :D

• yaaww ne beklersın kı bu adamdan emre belozoglundan . . .

0|0
    0|1
  • volkan iyi kaleci.karaktersiz insan bu kadar basit

0|0
    0|1
  • emre ve caner 6s de de oynadı arkadaşım

0|0
    1|0
    • tabi ya sen gsde oynarken böle şeyler yaptıklarını bılıomusun ? bu adamları böle hep azizi yıldırım yapmıştr volkan evinden aldırrm diyo bu neye güvenıoda öyle bi kelime kullanıo ?

Kızlar Ne Diyor 3

• Sakn fenere laf söyleme heleki futbolcularna galatasaraydan daha şerefli oldukları kesndır...

0|1
    1|0
    • şerefsizliğin yağmur gibi yağdığı bu ligde kuru kalabilmektir GALATASARALILIK...

• hahaha ya öyledr sorma galatasaray nasl desem oyuncularnın cakallkları fatih termin dilyle meshur hahaha :D

• ayy o emre gibi insan iyi ki bizim takımdan çıkmış başka takıma gitmiş o kalsaydı şerefimizi kaybedecektik demek ... yaparlar yani şaşırmamak gerek.

0|0
    0|0
  • Doğru demişsin ama emre cinconun malıydı hatırlatmak istedim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...