Düzenli spor yapıyor musunuz?

Türk milleti olarak sağlam bi spor bilincimiz yok bu bilinen birşey. Ama düzenli spor yapanlar da az değil...

Ne tür sporlar yapıyorsunuz peki?

Güncellemeler:
Görünüşe göre Baylar spora daha düşkün :)

0|0
19|34

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• Su anda duzenli judo ve crossfit, ayrica dans ediyorum. Lise ve universite yillarinda taekwondo muay thai, capoeira yapmistim. İlkokulda duzenli yuzme ve cimnastik. Aslinda denemedgm yapmadgm pek fazla spor kalmadi. En kotu 3 4 ders de olsa mutlaka denedm. Snowboard, surf, yamac parasutu, buz pateni , gures,bjj vs vs en buyuk tutkumdur spor ve dans

1|0
    0|0
  • Kültür fizik hareketleri ve tempolu yürüyüş yaparım her gün.

0|0
    0|0
  • Eğer çok yoğun değilsem, sabahları saat kadar yürüyorum sahil olunda git gel, birde yer yer egzersiz aletleri var onları kullanıyorum. İp atlamayıda seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Pazartesi-Çarşamba-Cuma iş çıkışı fitness, haftasonları da doğada bisiklet. Perşembe akşamları da toplu olarak bisiklete biniyoruz. Salı günü de Game of Thrones izliyorum. 9-6 da çalışıyorum. Tüm hayatım da bundan ibaret bu aralar.

1|0
    0|0
  • haftada 3 gün fitness

10 yaşımdan beri sürekli sporla iç içeyim

0|0
    0|0
  • 3 yıldır lisanslı boksör'üm. Düzenli olarak haftanın 4 günü 2şer saat antreman ve 1 saat fitness yapıyorum. Diğer 3 gün fitness, body ile uğraşıyorum. Her sabah düzenli olarak 1 saat koşarım vs vs. işte :)

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak :

Jeet Kune Do , Kali - Eskrima , Erik Paulson's Combat Submisson Wrestling çalışıyorum ve P90X yapıyorum.

Ayda 2-3 kere korta gider tenis oynarım.

3-4 ayda bir ringe çıkar dövüşürüm vs

0|0
    0|0
    • Erik Paulson's Combat Submisson Wrestling cd1 cd 2 cd 3 den çalışmaya düzenli çalışşma deniliyorsa süper :) Dostum oyle kendin izleyerek deneyecegine gidip bjj yapsan daha verimli.

• Yalnız ben DVDlerden öğrenmiyorum bu işi :)))

• Bu gün gittim yüzdüm hemen arkasına 1 kg tavuk yedim :SSSS

0|0
    0|0
  • Tam spor olurmu bilemem ama karate kata çalışmaları,yay çekme,bacak açma ve mekik çekme.Eski alışkanlıklar nüksetti. :D Hepsini evde yapıyorum. Tüm bunlara rağmen öyle fazla farkedilir bir kas birikmesi yoktur.Ama benden dayağı yiyenler "olm nerenden geliyor bu güç"lafınıda düşünmüşümdür defalarca.Bende anlamadım nerden geliyor :D

0|0
    0|0
  • Şimdi iki tane ergen çıkar der , her gün sex yapıyorum kabul olur mu .

Bende g.tümle gülerim o zaman.

0|0
    0|0
  • haftada 2 kere

0|0
    0|0
  • vucüt geliştiriyorum 3gün yapıyorum günde 2 saat ortalama 4. gün dinleniyorum sebebi kaslar calışırken değil dinlenirken gelişirrr :D

0|0
    0|0
  • ben basketbol oynuyordum lise bitince bırakmak zorunda kaldım şimdi fitness yapiyorum amaaa babam artismisin oglum ne işin var yapiyosun otur evinde falan diyor işte herşey ailede bitiyor ahh ulenn arkamda olacaklardı varyaa nerelere gelmiştim :/

0|0
    0|0
  • otobüse falan binmem genelde yürüyerek giderim ve severim.. ve tabiki basketbol oynarm =)

0|0
    0|0
  • vucutcuyum gerci benimki meslek oldu artık cok mutluyum böyle

0|0
    0|0
  • 7 yaşımdan beri muay thai yapıyorum haftanın 3 günü lapa çalışması 2 günü kondisyon 1 günü de sadece bilek güçlendirme...

0|0
    0|0
  • Fitness ve vücut geliştirme karışımı bir özgün spor tarzı oluşturdum kendime onu yapıyorum adını daha koyamadım .

0|0
    0|0
  • önceden fitness salonuna gidiyordum ama bu aralar ewde çalışıyorum

0|0
    0|0
  • 8 yaşımdan beri düzenli yüzüyorum ama sakatlığımdan dolayı 5 aydır bırakmak zorunda kaldım. Ancak eylül ayında yeniden devam edeceğim.

0|0
    0|0
  • türk kası :D

hahaha

12 yasından beri kickbox yapıyorum

haftda 2 yada 3 kezde kosarım

0|0
    0|0
  • Haftada bir halı saha maçı yapıyorum kabul olur mu?

0|0
    0|0
  • Haftada 3 gün spor salonunda , antreman yaparım

0|0
    0|0
  • haftada en az bir halısaha maçı

0|0
    0|0
  • evet duzenli spor yapiyorum :) extreme planche, insanity workout ve klasik kardiyo rutinim var .

0|0
    0|0
  • Evet düzenli olarak yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Yaparım hegün yarım saat

0|0
    0|0
  • düzenli spor yapmıyorum maalesef..

0|0
    0|0
  • 4 senedir günde 10 km yol yürüyorum

0|0
    0|0
    • nasıl yapıyorsun okdr mesafeyi ? sahil yürüyüşü mü?

• yok normal çıkıyorum 5 km gidiyorum sonra 5 km geri geliyorum baslarda zor olyordu artık dokunmuyor bı cıkmaya gıdıp geliyorum

• hergün

0|0
    0|0
  • hergün 2 saat kickbox

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 19

• pek yapmıyorum egzersiz yapıorum kücük çaplı=)

0|0
    0|0
  • Kollarımı çalıştırıyorum tuzluk sarkması gitsin diye, sırtımı çalıştırıyorum ki kambur durmayayım diye... Ve yakında yüzmeye de gideceğim...

0|0
    0|0
  • son 1-2 senedir yapıyorum duzenlı olarak haftada 3-4 kez fıtness ve arada da yuzuyorum. gorsel olarak gectım saglık olarak gereklı.

0|0
    0|0
  • Son 1 yıldır hayır maalesef yapmıyorum

0|0
    0|0
  • sürekli başlayp bırakyrm. yine başladım bugün umarım devamı gelr

0|0
    0|0
  • evim sahile yakın oldugu için her zaman sahilde spor yapıyordm finaller sagolsun mahfetti olayı,ama bugun pilatese basladım evde ismeğin de fitness la Aerobik varmış hangisine gitsem kararsızım

0|0
    0|0
  • 2 hafta onceye kadar gunde 4 saat spor yapıyordum sımdı hıç bısey yapamıyorum cunku sınav haftamdayım ve uzerıne iş yerı saatlerım sabıtlenmedı bunun dısında profosyonel voleybolcuyum

0|0
    0|0
  • Allah ın ıznı ıle su sınavlar atlasın tenıs kursuna yazılıcam.arkadaş cevresı bulursam voleybol grubu oluşturup stresımı atmayı dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • haftanin en az 5 günü 2 saatligine fitness salonundayim ;)

0|0
    0|0
  • haftada 4 gün yürüyüş yaparım.

0|0
    0|0
  • yok yaa yiyip yiyip pişman olanlardanım

0|0
    0|0
  • Evet Her Sabah 8:00 de Yürüyorum

0|0
    0|0
  • düzenli ev temzliyorum :(

0|0
    0|0
  • yapmayımda göriyim , elim kolum bacaklarım göbegim mahkum .

0|0
    0|0
  • bu aralar yapamıyorum.cok yorgunum canım.plates yapıyorum genelde.

0|0
    0|0
  • Spor yapmiyorum.

0|0
    0|0
  • bıraktım sporu

0|0
    0|0
  • Haftada üç gün yarım saatlik kardiyo tarzı spor yapıyorum. Bir de ata biniyorum.

0|0
    0|0
    • at binmek terapi gibi bişey arkadaşm biniyordu onu izlerken bile rahatlıyordum

• Yiyip içip oturuyorum spor da neymiş? :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...