Sizce 25 kilo kaç ayda gider?

Arkadaşlar sizce 25 kiloyu diyetle ve cardio yaparak kaç ayda verebilirim? İstediğim kiloya düştüğüm zaman Fitnessa başlayacağım. Kay ayda verebilirim sizce? Ağustosta spor salonuna başlayacağım, aslında 3.5 ay koydum kendime 25 kilo için. Diyet ve spor salonu dışında yürüyüş falan. Siz ne diyorsunuz? Ve cardionun anında önereceğiniz bir spor var mı?

0|0
8|28

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkı bir kardiyo ve diyet programı lazım 3-4 ayda verilir 25 kilo. Skşsm 7 den snra yemeğide kes kepek ekmeği ye akşmları mmkn olduğnca yoğurt tüket daha cok şey vrda yaz yaz bitmez sana kolay gelsin ;-)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Eyer herhan gibi bir kimyasal kullanmaz isen doğal ve spor yolla 5-6 ayı bulur vermen azıcıkta bünyene ve yaşam tarzına bağlı sürekli koşturan bir yapın varsa vermen kısa süreli olabilir ama genelde sakin ve oturaklı biriysen süre uzaya bilirde bünyene bağlı hızlı yakabilirsin ağır yakabilirsin ama en sağlıklı kilo verme yöntemi tabikide koşmaktır koşarak gayet iyi derecede kalori verebilirsin bunun yanında beslenmen bir okadar önemli gittiğin salondan beslenme listesi çıkarmaları lazım o listeye uyarsan ve sürekli spor yaparsan süre 2-3 aya kadar inebilir.

0|0
    0|0
  • Belli bir kiloya kadar hızlı düşersin. Ancak insülin direncin arttıktan sonra ki bu tamamen bünyenle alakalıdır, kilo vermen yavaşlayacaktır. Dahası sağlığın açısından çok hızlı kilo vermek ciddi problemlere yok açabilir. O yüzden uzun vadeli bir zayıflama planı yaparak, hem dengeli hem de sağlıklı beslenerek zayıflaman çok daha iyi olur. İmkanın varsa bahsettiğin aktivitelere düzenli ve sık aralıklı seks de eklersen (müthiş bir kalori yakma yöntemidir.) kısa vadede çokça kilo verebilirsin.

0|0
    0|0
    • Hahahah seks olmadıD:D:D:D: Müslümanız abi:ddd Amerikalılar nasıl kilo alıyorlar anlamıyorumD::D:Dd

• Hahhahah yok dizilerde daha çok şişmanlar var:ddd

• Olsun şişmanlar da güzeldir. Sadece zayıfların çekici ve güzel oldukları yalanı modern dünyanın bir uydurması. Kıvrımlı ve yumuşacık tenli kadınlar çoğu zaman çok çok daha seksidir bana göre. Hem çıplak resimlere ve heykellere bak. Hem kilolu kadınlardır ve çok da güzellerdir.

• istersen 2 ayda da verebilirsin mükemmel bir beslenme şekli düzenlersen kendince.
    mesela oruç tut, iftarda çok fazla su içerek kendini doyurabilir, sahurunu saat 2 gibi az ve uz şeyler yiyerek yapıp yatabilirsin. ve spor yapmana da fazla gerek kalmaz kilo verdikten SONRA spor yapmak her zaman idealdir çünkü vücut o zaman kendini toplar ve kasların hepsini düzenli olarak kontrol edebileceğin için düzenli olarak gelişirler.

0|0
    0|0
    • Oruç tutuyorum ama sahurda o kadar çok yemiyorum ki 2.30ta yemeye başlıyorum zaten. katmer gibi bir şey yiyorum ve yanına domates zeytin peynir salatalık ve çay

• Teşekkürler:))

• ne demek kank

• kilolu bayanların çok çekici olduklarını düşünüyorum bence sende diyetle falan uğraşma derim gerçekten kilolu bayanlar çok seksi

0|0
    0|0
  • Plates çok etkili aslında bir düşün.. Ve en önemli spor boğazı kurutmaktır.

Unutma yiyeceğin en lezzetli bir yemek boğazında 2 saniye durur kalçalarında göbeğinde ise aylarca yıllarca. Aman dikkat :)

0|0
    0|0
    • Hahahhaha yaaa evet çok pislik bir durum:Ddd Plates vücudu sıkılaştırıyor, vücudum sıkı. Önceden yapıyordum

• 89 kiloyum 170 boyundayımx ((((((

• Oha diyim mi şimdi :D Boğazı azalt ve en önemlisi diyetisyen bul kendine.

• 4 buçuk 5 ayda sağlıklı bir şekilde verirsin.. Diyetisyene git en iyisi..

0|0
    0|0
    • Evet çok iyi bir doktor bulduk, ona gidicez onun verdiği planlamayla başlıcam

• hangi ilde olduğunu öğrenebilir miyim?

• Aydın

• Duzenli ve iktidarli olarak calisirsan vermen mumkin yaklasik 5 ayini alir duzene sokman lazim hayatini

0|0
    0|0
  • Kaç ayda gider diye birşey yok.. Metobilizmaya ve vücut özelliğine göre değişir

0|0
    0|0
  • İstersen 2 aydada verebilirsin. Diyetle desteklemen gerekir.
    Senin azmine bağlı

0|0
    0|0
    • Valla azmime bakılırsa 1 ayda dahi vericem neredeyse ama sağlık

• 1 SENEDE VER AMA YAVAŞ YAVAŞ VE SAGLIK VER HAA 3-4 AYDA VEREMEZMİSİN VERENLER VAR O ONLAR EN KISA ZAMANDA GERİ ALIYORLAR ZAMAN YAYAR VE YAVAŞ YAVAŞ VERİRSEN GERİ ALMA OLAYI OLMUYOR KOLAY KOLAY..

0|0
    0|0
  • Ne uğraşıyorsun ameliyat ile aldır geç boşver

0|0
    0|0
  • Azimliysen 3,5 ay ideal
    Olabilir bence ama saglilcilar daha yavas ver diyceklerdir muhtemelen birde metabolizmana bagli 3,5 ay diye dusunursun ama yavassa metabolizman bu zaman dahada uzayanilir

0|0
    0|0
    • Evet aslında onu sadece bir zaman olsun yani dahada azim ediyorum o zaman diye koydum, ideal kiloma düşene kadar yani

• Hahhahah öyleDD:D:D. d:D:. d

• Ozaman izmirli falansindirda sen smdi ee * bu saatte halen nasil uykun gelmedi ya :)

• 5 ayda gider bir anda kilo verme ıyi değil

0|0
    0|0
  • 25 kiloyu 30 kilo olarak geri almak istemiyorsan bunu minimum 1 yıl içerisinde yapmalısın. Belki ilk etapta çok hızlı kilo vereceksin fakat sonrasında bu kilo verme hızının düşmesi seni etkileyecek. kendini çok yıpratma yavaş yavaş ver...

0|0
    0|0
  • 2-3 ay

0|0
    0|0
  • Sağlıklı 6 anormal 3 ayda

0|0
    0|0
    • hadi bakalııım, teşekkür ederimm:)

• En az 6 :)

0|0
    0|0
  • en az 3 ay

0|0
    0|0
  • Minimum 3 yil

0|0
    0|0
    • Yuh naptın abi, vücudum kocaman şekilde değil

• Ben sadece yoga ile ayda 6 kilo verdim abi:dd

• Sen kaç kilosun :)

• 25 kilonun üzerine almayacağın ne malum vereceğin garantimi

0|0
    0|0
  • sıkı çalış 2 3 ayda halledersin hatta ayı falan hesaplamayı boş ver SIKI ÇALIŞ sen

0|0
    0|0
  • 3.5 ay az ve saglıksız olur 6-7 aya yay bence belki dahada fazla

0|0
    0|0
    • Ya bilmiyorum ki, doktorla falanda görüşücem. Ona göre bir plan belirleyecek öyle bir tabloya göre hareket edicem

• doktor varsa saglıksız olmaz iyi ama 3 aydada yapabilcegini zannetmiyorum doktorun planının. olursa ne mutlu da yani ne biliyim

• Vücut tipine bağlıdır kolay kolay gitmez

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun şu an

0|0
    0|0
    • 89 kiloyum boyum 1.70, ama kemiklerim çok kalın. Sorun olur mu?

• Çok yeme. Ama açta kalma.

• Mideyi küçülteyimde bii

• Abla ne ayı yıl de sen şuna. Sende kilo verecek göz de yok. Abur cubur sevmenden belli :-D

0|0
    0|0
    • yok be dondurmadan başka bir şey yemiyorum

• He o zaman verirsin ama bak şu mübarek günde senden ricam 10 günde vereyim diye yüklenip kalp krizinden gitme. sana dua edecem çünkü kilolu kadın olmasa da olur benim için. Nefes alsın yeter diyemeyenlerdenim :-)

• Siz kilo verme ben ise kilo alma derdindeyim bu ne la

0|0
    0|0
  • 5 ayda kemık gıbı olursun canım :P

0|0
    0|0
    • hahahahha ya inşallah:Dd

• yani

• Owww bayilirim balk etli bayanlara bsver zayiflama npcn zayifligi seni seven o hlnle sevsn bnde seveblrm seni :P

Kızlar Ne Diyor 8

• 3.5 ayda 25 kiloyu verirsen 50 kilo alarak geri alırsın. Çok sağlıksız bu kadar kısa sürede. Bu kadar kısa sürede kilo vermek için her şeyden kısacaksın hem de her şeyden. Bu katı diyet programı seni zorlayacaktır, zoraki kıstığın besinlere aşırı istek duyacaksın ve yemeğe başladığında normalde yediğinden daha fazla yiyeceksin.

Benim de lise 3 de böyle sağlıksız bir diyet denemem olmuştu. Her şeyden kısmıştım, artık şekere nasıl bir özlem duydum bilmiyorum ama resmen bala aşerdim desem yeridir-ki normalde baldan nefret eden birisiydim- inan bir petek bal yemiştim :D

0|0
    0|0
    • Hahhaha ya 5 ayda olur, yeterki bir ideal kiloya düşeyim:d

• O yüzden doktorla zayıflama planı ile başlıcam

• Geçmiş olsun

• Kalıcı bir şekilde 5-6 ayda verirsin diye düşünüyorum. Çok kısa sürede geri vermeye çalışma, çok sağlıksız.

0|0
    0|0
  • sağlıklı br biçimde 5-6 ay

0|0
    0|0
  • Haftada 2 gun fitnessla beraber en az 20 dk falan pilates ekle daha hızlı sıkılaşırsın

0|0
    0|0
  • Tek kelime ; Azim.

0|0
    0|0
  • Saglikli zayiflamak istiyorsan 6 ay

0|0
    0|0
  • 5 6 ay

0|0
    0|0
  • Azimli olursan verirsin 4-5 ay icinde