Erkek arkadaşımın iddaa tutkusu?

Benim çok sevdiğim aptal nişanlım iddaaya her gün 1000₺ - 2000₺ yatırıyor. Kazandığı kadar kaybediyor yani hep bir denge oluyor. Bugünde 2200₺ yatırmış kaybetmis. Simdi sorarım size bu adam ileride değisir mi? Yoksa şimdiden kapının önüne koyayım mı? (He haftasonları Kıbrıs'ta kumar oynaması cabası.)

• Kapının önüne koy gitsin.
    100% (8)79% (27)83% (35)Oy Ver
  • Bosver değişir devam et.
    0% (0)21% (7)17% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaslar arkadasın maddi durumu çok çok iyi, hani kumarda devamlı kaybetse bile sıkıntı çekmeyecek bir insan. Sadece ben kendime çoğu zaman Yediremiyorum bu durumu.
Not: maddi açıdan evlen diyen varsa benim babamın maddi durumu çok daha iyi.

0|0
6|57

En İyi Erkek Görüşü

• Maddiyat önemli değil bu konuda, fakat uzun vadeli düşünüyorsanız ikinize ciddi zararlar vereceği bir gerçek.
    Bu konuyu ciddiye alsan iyi edersin.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 56

• serdar ortac gıbı olur mılyonlar kaymettım sımdı otel yaptırırdım felan demıstı yazık paralara zorla kazanılıyor zaten tabıkı ınsan degısmez ıcınde vardır hadı oynnasa 20 50 neyse

1|0
    0|0
  • iddaa bayisi işleten biri olarak bu arkadaşımız değişmez gizli gizlide olsa oynar diyorum. ve bu işte kazanmak diye birşey yok kesinlikle binlerce oynayanı gördüm bir tanesi ben kardayım diyemez en karlı hali ne olur bugun kazanır yarı geri verir tabi sürekli kaybedenlere göre karda olur sadece ;)

1|0
    0|0
  • kesinlikle değişmez çok üzülürsün bir arkadaşım var seninki gibi.. eskiden oynuyordu para buldukça sonra evlendi beraber iş yapıtorduk benim 40000 liramla oynamış sonra bir çok kişiden borç alım 140 bin lira kaybetti bir süre oynamadı ama sonra yine başladı bu bir zaaf kesinlikle bırakamaz... ben salla gitsin başkası uğraşsın ne kazanırsa oynar kazansada kazandıklarını kaybedene kadar oynar sonu yok...

1|0
    0|0
    • Hakkımızda hayırlısı ya..

• Ciddi paralar yatiriyormus bence düzelmez

1|0
    0|0
  • Kumar tutkudur. Ayrılması zordur. Kolay değişebileceğini sanmıyorum ama evet bir ümit var.

1|0
    0|0
  • Ayrilin artik yeter cektigin

0|0
    0|0
  • kanka s**tiret haram paradan hayir gelmez

1|0
    0|0
  • Ondan koca olmaz gibi buyutmen lazm yaparm diosan devam et

1|0
    0|0
  • Bende öyleyim çok zor kurtulamıyosun ama devam ediyosun

1|0
    0|0
  • İssizim. Cocuklarim ac :/ Bana is bulabilir mi?

Kumarbaz pek kolay vazgecmez huyundan

1|0
    0|0
  • günde 1000 2000 tll? Ah ergenler bir bitmediniz varyaa? günlük bu parayı basa bilen adamın parayamı ıhtıyacı varkı ıdda oynar Mantık hatasıı yapmışşsınn ergenus bidakindee sordugun soruunnn mantga uyup uymadıgna bı bakk. .))

1|0
    0|0
    • Ahahahaha Allah askına tanısan bizi böyle söylemezsin ☺️

• orspunun tövbesi yaprak görene kadardır...

1|0
    0|0
  • Kumar illettir, birakamazsa ve kaybederse bu sana yansir ilerde bosvermelisin yni. Ama seviyosnda zor tabi

0|0
    0|0
  • Siz nerden buluyorsunuz bu adamları cidden merak ediyorum :D düzgün adam olmak Türkiyede bir erkeğin başına gelecek en kötü olay bence.

0|0
    0|0
  • Kumar kadar gereksiz bişey yok allah akıl fıkır versın kanks

0|0
    0|0
  • yarın öbürgün evi arabayı satıp maaşını avansını cartını curtunu alır gider tek maça basar söyliyim yani :D aç kalırsınız aaaçççç :D

0|0
    0|0
    • Ahahahahah Allah razı olsun çok güzel moral verdin

• Kapının önüne koy

0|0
    0|0
  • Bende oyleyim. Eski ssevglm sagolsn degstrdi beni yoksa. Kurtul ack bir duru. Değil. Siki yönetim ilan et. Ya kumarin ya ben gbisnden. Seni seçerse bir daha gorursen affetme. Eğer secmezse zaten SK. tr et gtsn güzel krdesm. /)

0|0
    0|0
  • sana söleyeyim dostum yakında bu adam seni aldatacak buraya yazıyorum... çok kumar oynayanlar karısını sevgilisini aldatırlar

0|1
    0|0
  • Farkettiysen değişir diyen hiç olmamış :D ama iyi para yatırıyor he sen bu adamla tamamen bağları koparma belli olmaz :D:D

0|0
    0|0
    • Ahahahahahaha çok güldüm şu an ya. Paraya ihtiyacı olan bir insan değilim :) soyadım Çolakoğlu yani ondan daha daha üstünüm o konuda. Ama yine de bu kadar para yatırması hiç hoş değil

• hadi ya valla mı çolakoğullarını BİLMİYORUM. Banane arkadaş senin soyadından.

• Türk Sinemasında Görüyoruz bu durumları kumar içki şiddetli dayaklar filan alışırsın galiba devam edersen.

0|0
    0|0
  • idda kadar basitse aşkın bırak ama onun hobisidir yani ne bilim elbet bir gün çok kaybeder ve değişir. ama kazandıkca değişeceni sanma :)

0|0
    0|0
    • Konu aşkın basit olması vs değil. Ilerisini düşündüğüm bir insanın bu yönde kötü alışkanlıkları olması ilişkiye zarar veren bisey. Çok insan gördüm sürekli kumar oynayıp batmayan ama eşini ailesini kaybeden. Sorun da burada. Bunu yaşayan elbet bir kaç insan vardır. Sevgi var tamam ama yuva kurduğumda çocuğumun geleceğini de düşünmeliyim yaşayacağı psikolojiyi de

• haklısın işte ama o da tutku ne bilim bırakamaz anca çok kaybedıcek akıllanacak tabi aklı basına geırse

• herkesin bir tutkusu var
    idda tutkusunu kendine çektir tüm tutkusu sen ol?
    nasıl mı biraz tehtitle :)

0|0
    0|0
    • Adam oynamayacağım diye söz verdi yine oynuyo. Bide gizli gizli oynuyo sonra söylüyor

• Denedim merak etme, oynamayacağım dedi ve yine basladı. Çünkü çevresinde herkes oynuyor. Teşvik ediyorlar.

• ozaman A şıkkına tıklıyorum :)

• adamda bağımlılık yapmış demekki :)

0|0
    0|0
  • inşallah degişir

0|0
    0|0
  • Ablacim belli ki zengin trilyonlari olana 1000-2000 koymaz zate. Ha bir de rizeden ampul olmayanı görmedim.

0|0
    0|0
    • Çok nadir o dediğin

• Yagli kazik bulmusun kaynak saglamsa devam et iste.

• Durum su ki ailemin durumu ondan çok daha iyi. Yani benim için pek bisey değişmeyecek.

• bugün yattıysa iddaadan net anlamıyodur ya.. maç alt bitecem diye bas bas bağırıyodu hatta 0-1 gol

0|0
    0|0
    • Genel olarak kazanıyor, bunun mal bir arkadası var ona uymuş

• şu ağzını bir düzelt önce ya bu nası sevgi, birliktelik abi, yok kapının önüne mi koysam yok dış kapıya mandal mı yapsam.. buradakilerin dediğine göre mi yön verecen hayatına

• b şıkkı kesinlikle olamaz yani değişmez :D

0|0
    0|0
  • Dünya kupası finalde Almanya üzerine seni basar bu demedi deme

0|0
    0|0
    • Yerse öyle bisey denesin. Biz laz kızıyız adamın donuna kadar alır, iflağını kuruturuz.

• İyiymiş

• erkek arkadaşının holdingte bir iş varsa ayarlasın olmaz mı :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu adam değişmez direk şutla yarın bir gün evlendiğinizde çocuklarınızın rızkını kumara yatırır benden söylemesi yakından akrabalarım var bu şekilde ordan biliyorum

1|0
    0|0
  • ne değişcek hep belki değişir diye evlenip çocuk yapıyosunuz sonra değişmeyince sizin suçunuzun cezasını çocuklarınız çekiyor.

1|0
    0|0
  • yazi tura at ne gelirse.

0|1
    0|0
  • İddiaya o kadar para yatıran, her hafta sonu kıbrısa kumar oynamaya giden adam bulmuşsun öpte başına koy

0|0
    0|0
    • Servet açısından babam daha zengin. O önemli değil. Ama nesilden nesile devam etmesinden korkuyorum

• Kumar sonucta cok yanlis birsey bu. Ne kadar durumu iyi olursa olsun bagimlilik bu. Bence sogutmalisin hemen.

0|0
    0|0
  • Kapının önüne koy gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...