Arjantin finaldee. Yorumları alalım?

Arjantin oynanması gereken oyunu oynadı. Messi ile bir tane sıkıştırırsam alırım maçı, alamazsam penaltılar hesabı oldu. Dün Brezilya bugün Arjantin'in oynadığı gibi oynasaydı dengeli maç olurdu. Resmen Erman Toroğluna döndüm ama şahsi fikrim, Almanya kupayı alıcak gibi geliyor. Dünden sonra Almanya'nın karşısında saygıyla eğilirim amg. Panzerler affetmez.

0|0
1|27

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Almanya mutlak favori ama eğer di Maria o maça yeyisirse seyir zevki yuksek olur

1|0
    0|0
  • Arjantin de Hollanda da bk gibi oynadılar. Bir dünkü maça bak bir de bugün ki maça bak :)

Finalde Almanya'ya kesin gözüyle bakıyorum. Messi tamam iyi güzel ama tek başına almanyayı kesemezler.

Almanlar leblebi gibi gol atan ve atak konusunda affetmeyen bir takım.

Hatta bir konuda hollandalı olan bir arkadaş vardı :) O günde söylemiştim hollandanın bu saate kadar çıkması bile mucize !

1|0
    0|0
  • ya zaten belliydi arjantin çıkacağı iki avrupa ülkesini finala bırakmaktansa finalda bir avrupa bir amerika takımı tam istenen şey:)

1|0
    0|0
  • Almanya yener gibide almanları sevmıom :/ ondan Kalbim Arjantinden yana sneijder kacırsın diyede evde bin takla attım kaçırdı şükür :D Forever Kuyt reyiz -- FB :)

1|0
    0|0
  • valla çok güzel hakkıyla oynadılar. penaltılarda da robben dışında adam akıllı vuran olmadığı için arjantin finalde. bence hakettiler, benim soruma da kaç kişi hollanda dedi onları şimdi göremiyorum gerçi :D

1|0
    0|0
  • yine söylüyorum Almanya o kupayı alacak

1|0
    0|0
  • Gönlüm Hollanda'dan yanaydı.

1|0
    0|0
  • böyle zevksiz bir maç izlediğimi hatırlamıyorum berbattı.

1|0
    0|0
  • Almanya çok rahat kazanacak ne yazık ki hatta o kadar rahat kazanacaklar ki maç zevksiz olucak, finale yakışmayan bir oyun seyredicez.

1|1
    0|1
  • Yorum su olur ancak yata yata gelen iki takimdi sonucun boyle olmasi muhtemel bir durumdu ve beraber bitip penaltilara kalmasi da dogaldi finale gelince panzerler affetmez hizli fcker hepsi ;)

1|0
    0|0
  • Favori PANZERLER. Fakat kalbim ARJANTİN'den yana. Messi'nin Dünya Kupası'nı kaldırmasını çok isterim.

1|0
    0|1
  • Ya ben idda oynadım o kadar param gitti Arjantin 1 gol atamadı penaltılarda kazandı.

1|0
    0|0
  • Almanya sallar bunlara birkaç tane diyorum ama dur bakalım

1|0
    0|0
  • Erman toroğlu yanında bok yemiş hatun..

1|0
    0|0
  • Almanlar brezilyaya 7 attıysa arjantıne 10 atar :D

1|0
    0|0
  • Dimi yaa dün resmen tecavüz etti Brezilya ya :D

1|0
    0|0
  • İlgilenme bu işlerle. Git fasulye kır.

0|0
    1|0
  • Bir kızın futbol takip etmesimi :) senin neslin tükenmedi mi yaa çokhoş ve etkileyici

1|0
    0|0
  • Final maçı üst biter

1|0
    0|0
  • Ne hollanda nede arjantin hak ederek oynamadılar şampiyon kesinlik panzerler

1|0
    0|0
  • Farketmez bize heryer Trabzon

1|0
    0|0
  • Aynen öyle olcak :)

1|0
    0|0
  • arjantin geçer demiştik zaten pöf :D

1|0
    0|0
  • almanya bu kupayı kesinlikle herkesten fazla hakediyor belki hollanda karşısında biraz zorlanırlardı ama arjantini rahatlıkla geçeceklerinden eminim 2. b-rezil-ya vak'ası olabilir :D

0|0
    0|0
  • Boşuna finale çıktılar çok üzülecekler.. Almanlar affetmez.

0|0
    0|0
  • Almanya eşşeğe çalar gibi çalar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hollanda almaliydi;(((

0|0
    0|0
Yükleniyor...