Ne yazikki Hollanda ekendi :(( Goruslerinizi alayim?

Finalin adi Arjantin almanya sizce kupayi kim kazanir? Ve Hollandanin ve Brezilyanin elenmesine ne diyorsunuz?
Kizlar sizde cevap verin :))

Güncellemeler:
Bence Almanya buraya kadar gelip elenmez ve arkantine farki koyar acik ve net +7 olur o mac simdiden tiyo :D

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• Brezilya ve hollanda kazansın istiyordum ikisi de elendi :DD bence almanya alır.

0|0
    0|0
    • Aynen bende oyle diyodum final bre ve hollanda diyodum ama ikiside elendi nazar deydi heralde :))))

• Oysa ki sneijder penaltıyı da kaçırdı :D napalım artık

• Bosver kacirdigi penalti olsun :))

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet bende gercekten cok uzuldum ama aslinda hepsi van gaalin yuzunden eyer cilessini cikarip krul'u ya da vrom u koysadi varkli bisey olurdu ve lens depay ya da fer oyuna alsaydi iste ozaman kazandirk bir sonraki maca artik napalim Hollandia vs Brasil zaten biseyi degistirmes ama

0|0
    0|0
    • Yok hic anlamam futbol ne demek?
      Son dünya kupasinda final oynadi diye her sene oynayacakmi yani bu mudur mantik?
      4 yilda Hollanda kadrosu ne kadar değişti bilgin var mi

• Gun geçmiyor ki turkceye yeni bir sozcuk daha eklenmesin ekendiiii misal brezilya icin büyük yıkım oldu ama ucunculuk icin iyi saldiracaklarina eminim bana gore almanya birinci olabilir

0|0
    0|0
  • Hollanda Almanya'yı çok zorlardi. Bence almanya için iyi oldu ancak ben Hollanda'danin kazanmasını çok istiyordum ama penaltılarda çok kötülerdi.

0|0
    0|0
  • şahsen 7 gol fena fiyasko brezilya için öbür dünya kupasında hep hatırlancak bu olay
    bu sene almanya alır

0|0
    0|0
  • Hollandayı destekliyordum finalde almanyayla o oynar diye dusunmustum ama elendi neyse arjantin almanya macını almanya alır dün brezilyayı fena benzettiler 32. dk da 5-0 dı. Arjantin bu maçta sıçtı zaten ama gene de ne olcagı belli olmaz

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Hollandanin buraya gelmesi bile büyük mucizeydi

0|0
    0|0
    • Mucize? Hollanda son wk da spanje'je ya karsi finalde oynamisti galiba pek mactan anlamiyorsun dushi😘

• hollanda b. k gibiydi zaten bence onlar finale çıksaydı almanya onları portakal suyu yapardı.. hoş arjantinde farklı değil de

0|0
    0|0
    • Aynen arjantin bence almanlara farkli yenilecek icime doguyo :))

• 2010 da 4 tane atıp yollamıştı zaten.. neuer&kroos&müller deyip susuyorum

• Şampıyon olur dıye tahmın edıodum ılk gunden bu yana ama gitti kanks

0|0
    0|0
  • hollandanın elenmesine şaşırdım ve üzüldüm kupa Almanyanın banko

0|0
    0|0
  • Finalde tecavüz izlicez gibi geliyo
    Ve Almanya Brezilya ya 7-0 dan sonra acidi 8 9 atarlardir
    Bu sefer arjantine acicani sanmıyorum

0|0
    0|0
  • maçın özeti
    kuyt
    köyt
    kıyt
    şınayder
    fan pörsü
    Not: ömer üründül

0|0
    0|0
  • 90+da robben atmalıydı

0|0
    0|0
  • Hollanda'ya karşıyız. Yaşasın tam bağımsız Arjantin!

1|0
    0|0
  • almanya alacak ayrıca bkz: tüm dünya almanın daşşağını yesin

0|0
    0|0
  • Favori takımımdı benim, tüh yazık oldu.

0|0
    0|0
  • Boşuna finale çıktılar Almanlar çok üzecek..

0|0
    0|0
  • tarih tefekkür eder inş :)

0|0
    0|0
  • Almanya arjantini finalde 3-0 yener :)

0|0
    0|0
  • Bırak ya bizim halısaha maçı daha eğlenceli geçiyo :(

0|0
    0|0
  • Ben dünya kupası yeni başlarken ve hatta daha başlamamışken Almanya-Arjantin finali olacak demiştim en az 15 soruda. Ve haklı çıktım.
    Finali Almanya alır ama Brezilya maçı kadar kolay olmaz çünkü Arjantinin takım savunması çok iyi ayrıca muhtemelen Messi-Di Maria-Aguero üçlüsü yanyana oynayacak finalde

0|0
    0|0
Yükleniyor...